HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

nom poprzednie byly lepsze ale ta także była niczego sobie, podobała mi sie fabuła i niektore momenty choc oklepane dalej mnie bawią:) Oczyiwsice filmik dobrze sie skonczył, to był dobrze wykorzystany czas spoko film =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:37, Abi Dalzim napisał:

I tu mje pytanie do Was: warto oglądać "Piłę"?


Oj warto warto!!! Jeden z lepszych filmów ostatnich lat. Zakończenie wręcz wymiata. Jeden z nielicznych filmów w którym nie udało mi się rozszyfrować zakończenia przed jego obejrzeniem. Naprawdę plecam. Trzyma w napięciu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W styczniu będzie miał u nas premierę Jarhead - najnowszy film Sama Mendesa (wg mnie jednego z ciekawszych reżyserów ostatnich lat)... I tu pojawia sie problem, bo moja squaw odmawia współudziału w wypadzie do kina na rzeczony obraz... Jak ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:37, Abi Dalzim napisał:

1. I tu mje pytanie do Was: warto oglądać "Piłę"?


Moim zdaniem film jest trochę przerysowany ale za to zakończenie jest bardzo ciekawe. Nie powiedziałabym że to artydzieło kina grozy ale można zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:37, Abi Dalzim napisał:

Pojawił się w kinach "Piła 2". Kumpel mnie namawia żeby iść, ale najpierw musiałbym obejrzeć
1. I tu mje pytanie do Was: warto oglądać "Piłę"?


Powiem tak: beznadziejne aktorstwo, troche efekciarstwa i epatowania okrucienstwem, ale tez dobra, zaskakujaca fabula i "duszny klimat". Cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, "Piła" to niezły film, ale z pewnością nie dorównuje "Siedem".

Natomiast chciałbym zachęcić do obejrzenia "Below" (aka Ciśnienie), który wyemituje w piątek TVN. Warto, oczywiście jeżeli ktoś lubi filmy grozy (ja lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem Hide And Seek. Film tak naprawde zasługuje na uwage głównie przez końcówkę, która zaskakuje. Nie ma tam może za dużo akcji, chociaz potrafi momentami trzymać w napięciu. Moim zdaniem dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 01:44, Ojcze Samotni napisał:

Ostatnio widziałem Hide And Seek. Film tak naprawde zasługuje na uwage głównie przez końcówkę,
która zaskakuje. Nie ma tam może za dużo akcji, chociaz potrafi momentami trzymać w napięciu.
Moim zdaniem dobry...


Pomysl, na ktorym opiera sie film zostal wyeksploatowany w ostatnich latach i domyslalem sie, jak to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:37, Abi Dalzim napisał:

Pojawił się w kinach "Piła 2". Kumpel mnie namawia żeby iść, ale najpierw musiałbym obejrzeć
1. I tu mje pytanie do Was: warto oglądać "Piłę"?


Warto obejżeć Piłę. zgadzam się że film jest troche zbyt efekciarski ale mi się podobał. jeżeli lubisz horrory któr oddziałują na psychikę to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę "Gnijącą pannę młodą"
świetny film - wiadomo w koncu Burton, gosc ma specyficzne poczucie humoru i wizje, nie kazdy rezyser to ma
polecam, ciekawy film, szczegolnie, ze swiat jest ukazany w ciekawy sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piła jest moim chyba ulubionym filmem.. przedewszysktim... swiezy pomysl i tani koszt produkcji po prostu jest idealnym przyladem na to ze mozna tanio zrobic wrecz mzoe genialny film:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:52, JaMES` napisał:

Ja od siebie polecę "Gnijącą pannę młodą"
świetny film - wiadomo w koncu Burton, gosc ma specyficzne poczucie humoru i wizje, nie kazdy
rezyser to ma
polecam, ciekawy film, szczegolnie, ze swiat jest ukazany w ciekawy sposob :)


swiat ?:) chyba ZASWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:48, Kafar napisał:

Piła jest moim chyba ulubionym filmem.. przedewszysktim... swiezy pomysl i tani koszt produkcji
po prostu jest idealnym przyladem na to ze mozna tanio zrobic wrecz mzoe genialny film:).


niestety druga czesc jest juz wtorna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się