HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 11:41, kubushunter napisał:

Polakom nie zależy żeby zrobić dobrego filmu,chcą tylko zarobić hajsu.

Zazwyczaj tak jest i nie tylko w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:28, Shelazar napisał:

Wiedźmin wygląda jak totalna nisko budżetówka, potwory wyglądają naprawdę żałośnie...
w ogóle się nie ruszają - zero mimiki, trochę jak z teatrzyków w przedszkolu.


Nigdy nie zapomnę jak byłem w kinie i w momencie kiedy Wiedźmin wynosił z lochu ciało ubitego potwora (czytaj: gumowego, nadmuchiwanego krokodyla) cała sala wybuchnęła śmiechem. No cóż, gdyby to dwie, trzy osoby się roześmiały to zawsze znajdą się malkontenci, którzy nie takie efekty specjalne widzieli. Kiedy jednak całe kino trzęsie się ze śmiechu to naprawdę źle to świadczy o poziomie efektów a w sumie o całym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem sobie program TV w celu odnalezienia czegoś ciekawego i oprócz dzisiejszej ''''Tajemnicy Brokeback Mountain'''', nad którą ciągle się waham czy obejrzeć, nie ma nic ciekawego. Jedynie w przyszły piątek na Polsacie rozpocznie się seria ''''kino wielkiego formatu'''' (czy jakoś tak) i w zapowiedziach pojawiło się kilka naprawdę interesujących tytułów, ale jak zobaczyłem porę emisji 00:35 - no k... A pomyśleć, że o godzinie 20 puszczają jakieś IMO badziewie, to można się tylko załamać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:00, kubushunter napisał:

Bo Lucek ma dużą głowę :D
A co powiesz o filmie Wiedzmin nigdy nie obejrzałem całego ale myślę że słaby jak ja
bym kręcił to łech :D

Wiem, że jest w odcinkach, obejrzałem fragmentami kilka ale mi się nie chciało oglądać. Jakoś mnie nie wkręcił.
Najlepszy serial polski to moim zdaniem zdecydowanie "39 i pół".
Jedno słowo: "najlepszy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:36, kubushunter napisał:

Też lubisz ,,39 i pół.. ! :O
Ale fajnie bo ja też :)

=] nie spamuj. :D
Moim zdaniem "39 i pół" jest jednym z kilku polskich seriali, ponieważ jest czymś wyróżniającym się. Wystarczy popatrzyć na pozostałe typu "M jak miłość", "Na wspólnej" czy stary "Klan" i "Złotopolscy" wsyztskjie te seriale można powiedzieć, że skupiają się w jeden temat - życie codziennie ludzi i ich problemy. Natomiast w "39 i pół" jest podobnie z tym , że jest wiele "ale". :)
Otóż w tym serialu poruszono temat muzyki, poważne sprawy małżeńskie (rozwód, "tomaszek" :) ), życie nabiera klimatu, to jest świetna polska komedia, która pozostanie na długo w mojej głowie. Dobrym serialem, który mi się bardzo podoba jest "Czterej pancerni i pies" stary oczywiście, lecz dla mnie nadal trzyma poprzeczke wysoko i ciężko będzie ten serial pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:08, Sebat1 napisał:

Ostatnio przeglądałem sobie program TV w celu odnalezienia czegoś ciekawego i oprócz
dzisiejszej ''''Tajemnicy Brokeback Mountain'''', nad którą ciągle się waham czy obejrzeć,
nie ma nic ciekawego. Jedynie w przyszły piątek na Polsacie rozpocznie się seria ''''kino
wielkiego formatu'''' (czy jakoś tak) i w zapowiedziach pojawiło się kilka naprawdę interesujących
tytułów, ale jak zobaczyłem porę emisji 00:35 -


A o czym jest film w najbliższy piątek na Polsacie "Autostrada" ?.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś sympatycznego Beetlejuice''a? ;-)
Keaton zaliczył świetną rolę, szukam podobnych kreacji. Z nowych filmów skojarzył mi się Joker z najnowszego Batmana. Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:29, Obi-wan Kenobii napisał:

Pamięta ktoś sympatycznego Beetlejuice''a? ;-)
Keaton zaliczył świetną rolę, szukam podobnych kreacji. Z nowych filmów skojarzył mi
się Joker z najnowszego Batmana. Ktoś jeszcze?

Obczaj inne filmy Burtona, np. Gnijąca Panna Młoda :)

Oglądał ktoś już Underworlda nowego? Bunt Lykanów zdaje się podtytuł brzmi. Bo chciałem zabrać na to dziewczynę, a nie wiem czy warto w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:32, Quatre napisał:

Bo chciałem zabrać na to dziewczynę, a nie wiem czy warto w ogóle :)


jak dziewczynę na film, to nie na underworld''a :P chyba, że tego typu filmy przypadły Jej do gustu.
bardziej proponuję ''Opowiedz mi o deszczu''. imo lepszy film do obejrzenia we dwójkę. sprawdzone, rly warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:35, pizmak666 napisał:

jak dziewczynę na film, to nie na underworld''a :P chyba, że tego typu filmy przypadły
Jej do gustu.
bardziej proponuję ''Opowiedz mi o deszczu''. imo lepszy film do obejrzenia we dwójkę.
sprawdzone, rly warto ;]

Ona właśnie lubi takie sieczki ^_^ Ostatnio byliśmy na Transporterze 3 i byłą zachwycona :D Nie powiem, żeby mi taki gust przeszkadzał, bo ja też nie pogardzę solidnym kawałkiem akcji :]
No więc jak z tym Underworldem? Fajny czy raczej nie?
A o czym jest ten opowiedz mi o deszczu? To jakiś dramat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:43, Quatre napisał:

Ona właśnie lubi takie sieczki ^_^


a to sorry, że się wtrącałem, nie mogłem wiedzieć ; )

Dnia 01.02.2009 o 02:43, Quatre napisał:

A o czym jest ten opowiedz mi o deszczu? To jakiś dramat?


zerknij na filmweb.pl tam będziesz miał to lepiej wyłożone, niż ja mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:36, kubushunter napisał:

Też lubisz ,,39 i pół.. ! :O
Ale fajnie bo ja też :)


Taka sobie polska komedyjka ale bardzo mi się spodobała... Aż obejrzałem wszystkie odcinki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam z polskich podobal sie:
- Chlopaki nie placza
- Killer
A najlepsze filmy to wedlug mnie sa:
- Piraci z Karaibow wszystkie czesci
- Step Up 1 i 2
- Hancock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się