HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Mnie na przykład nie wyświetlają się oceny w ostatnio obejrzanych, ulubionych etc a także zakładka ''znajomi'' wygląda nieco inaczej [ wczoraj jakby nie działała ]. No i rozstawienie elementów jest jakieś inne, tzn są jakby większe odległości pomiędzy ostatnio oglądanymi - ikonami filmów. W sumie to się tyczy także najwyżej oceniach i całej reszty w zależności od tego co każdy sobie ustawił w tej sekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) U mnie też nie ma ocen pokazanych (we wszystkich dostępnych kategoriach, czyli najwyżej oceniane, ostatnio oglądane i gry). Tak samo mam trochę większy odstęp między ikonami w ostatnio oglądanych.

Reszta zachowała swoje miejsce, przyjacele też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O znajomych to konkretnie chodziło mi o sekcję co obejrzeli ostatnio / co zamierzają obejrzeć itp a nie ich listę przy avatarze. Zobaczymy co jeszcze wymyślą i jak to będzie wyglądało finalnie, mam nadzieję, że nie spieprzą tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę gwiazdki pod ostatnio obejrzanymi itp. na stronie profilu były wyraźnie powiększone. Ostatnio coś sporo grzebią przy stronie, mi np. przez jakiś czas nie działało przełączanie obrazków we wszelkich galeriach, ale już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto iść na WW Z? Lubię filmy o zombiakach, Jestem Legendą to jeden z moich ulubionych filmów i chętnie obejrzałbym coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto się w ogóle zastanawiać?
Oczywiste, że miłośnik takich klimatów musi to obejrzeć, nie ważne jak mierne nawet miałoby być, a film ostatecznie nie zbiera ocen totalnej kaszanki.

Ja tam idę, ale pewnie jak zwykle z dwa tygodnie po premierze, by zmniejszyć szansę na napotkanie makaków na sali. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 18:53, Paoro napisał:

Warto iść na WW Z? Lubię filmy o zombiakach, Jestem Legendą to jeden z moich ulubionych
filmów i chętnie obejrzałbym coś podobnego.


Ten film nie miał jeszcze premiery w Polsce, także nie wiem czy ktoś Ci doradzi, może któryś z forumowiczów mieszkających za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie bawią mnie te polskie zarzuty zbytniej patetyczności które widuje w recenzjach Man of Steel. Poważnie, jeśli ktoś idzie na film o Supermanie, największym Amerykańskim bohaterze i spodziewa się że nie będzie w nim tony patosu jest po prostu naiwny albo głupi. Albo jedno i drugie. Serio, jak tego nie oczekiwać po kimś kogo mottem było "Truth, Justice and the American way"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o polecenie jakiś ciekawych filmów w klimatach Milczenia Owiec, Czerwonego Smoka...
Coś relatywnie nowego, zawężając "krąg poszukiwanych" datą od 2007 do dziś dnia.
Starocie mam zaliczone, filmy z 2007+ niektóre pewnie tez aczkolwiek naszło mnie ostatnio na nadrobienie kina z pod znaku seryjnych morderców, psychopatów i innych "milusińskich" :) [nie ukrywając po zaliczeniu serialowego Hannibala - swoja droga całkiem udany serial, nieco naciągnięty tu i tam i czasami "niespójny" - ale imho te 7/10 z czystym sumieniem mogę dać]

Mogą tez być seriale, mini-seriale [oczywiście oprócz Dextera i wspomnianego Hannibala]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bardzo wpasuję się w kryteria i oczekiwania ale ...

- Słoń
- An american Crime
- Man behind the sun [ choć to obstawiam, że znasz chyba że inne części cyklu ]
- Guinea Pig [?]
- C''est arrivé près de chez vous - to ci się na pewno spodoba - a jak nie spodoba to na pewno zostanie w pamięci ...
- http://www.filmweb.pl/film/Kanibal+Superstar-2007-578067 - dokumentalny ale warty uwagi
- Monster [ z Charlize Theron ]
- http://www.filmweb.pl/film/In+the+Light+of+the+Moon-2000-121946 [?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 02:21, Nagaroth napisał:

Niesamowicie bawią mnie te polskie zarzuty zbytniej patetyczności które widuje w recenzjach
Man of Steel. Poważnie, jeśli ktoś idzie na film o Supermanie, największym Amerykańskim
bohaterze i spodziewa się że nie będzie w nim tony patosu jest po prostu naiwny albo
głupi. Albo jedno i drugie. Serio, jak tego nie oczekiwać po kimś kogo mottem było "Truth,
Justice and the American way"...


Spoiler

A mnie bawi ten cały hejt na to, ze Superman zabija Zoda. W Super-Man II zabili nie tylko Zoda, ale i jego przydupasów i jakoś nie widzę hejtu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 18:53, Paoro napisał:

Warto iść na WW Z? Lubię filmy o zombiakach, Jestem Legendą to jeden z moich ulubionych
filmów i chętnie obejrzałbym coś podobnego.


Z tego co wygląda to raczej się nie spodziewaj wielu podobieństw. WW Z będzie filmem z masą efektów specjalnych i raczej co najwyżej przeciętna fabuła, a Jestem Legendą to film z fajną hitorią. Wzruszał i trzymał w napięciu. Jedno jest pewne oba mówią o apokalipsie ( to będą wszystkie podobieństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:51, Gladki24 napisał:

/.../

"World War Z" ma taką przewagę nad "Jestem Legendą", że trzyma poziom przez cały czas trwania filmu, podczas gdy "Jestem Legendą" wciągało klimatem do połowy, a potem robiła się kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaliczone :)
Swoją droga Man Behind The Sun to raczej typowe gore [do tego wyjątkowo działające na psychikę bo kręcone w dobie raczkowania efektów specjalnych, używano tam prawdziwych zwłok z uniwersytetów i kostnic policyjnych, - ciekawostka, scena z kotem była dla odmiany świetnie zrealizowanym efektem specjalnym, kota ochlapali zafarbowanym roztworem miodu]

A ja szukam czegos co jest nie tyle gore/shockerem, co dobrym kryminałem z seryjnym morderca na pierwszym planie [podejrzewam, ze wiele nie znajde, bo chyba w ostatnich latach posucha w tym gatunku]

ManweKallahan


Niestety - obejrzane :)

@Ostrowiak


Byłem na tym filmie stosunkowo niedawno w kinie, w zasadzie jedynego prawdziwego seryjnego psychopatę grał tam Tom Waits. Aczkolwiek film bardzo dobry - czarnych komedii nigdy za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 20:36, Ecko09 napisał:

> Niesamowicie bawią mnie te polskie zarzuty zbytniej patetyczności które widuje w
recenzjach
> Man of Steel. Poważnie, jeśli ktoś idzie na film o Supermanie, największym Amerykańskim

> bohaterze i spodziewa się że nie będzie w nim tony patosu jest po prostu naiwny
albo
> głupi. Albo jedno i drugie. Serio, jak tego nie oczekiwać po kimś kogo mottem było
"Truth,
> Justice and the American way"...

Spoiler

A mnie bawi ten cały hejt na to, ze Superman zabija Zoda. W Super-Man II zabili nie
tylko Zoda, ale i jego przydupasów i jakoś nie widzę hejtu na to...



Spoiler

Najgłupszy jest chyba sposób uśmiercenia Zoda ( skręcony kark ), gdzie jest, pytam się, Kryptonit? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś nawet C''est arrivé près de chez vous? Do tej pory może z dwiema osobami się spotkałem, które to zaliczyły. Innych propozycji raczej ci nie podam, to były te ''mniej znane'' a zarazem te, które jako tako pamiętam lub skojarzyłem. Fakt, ciężko o coś nowego i dobrego w tym gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2013 o 22:10, lis_23 napisał:

Spoiler

Najgłupszy jest chyba sposób uśmiercenia Zoda ( skręcony kark ), gdzie jest, pytam
się, Kryptonit? ...



Kryptonit to nie jest nieodzowna część Supermana, wprowadzono go w komiksach dosyć późno bo pisarze sobie już nieradzili z tym jak przekoksany był Superman (przez pewien dość długi czas cały czas dostawał nowe moce, właściwie to tak rozwiązywano "wielkie problemy" scenariusza. Sytuacja bez wyjścia? Spoko, u Supermana pojawia się nowa moc), Kryptonit wprowadzono tylko i wyłącznie po to żeby zdepowerować Supera bo jego moce sięgały już totalnego absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się