HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 14:05, pkapis napisał:

Wyobraź sobie, że w komunistycznej Polsce działacza opozycji zgarnia UB.

Doskonale znam te czasy i te relacje. I w dalszym ciągu twierdzę, że w sytuacji gdy nie masz nic na sumieniu i nie masz powodów aby kręcić, mówisz od razu jak sprawa wygląda. Uwierzą, czy nie, to już jest druga sprawa ale wciąż nie masz powodów aby prawdę ukrywać.
Każde inne zachowanie jest nienaturalne.
Ale proponuję do dyskusji wrócić, po Twoim pierwszym przesłuchaniu.
Czego Ci oczywiście nie życzę :-)
A działacz opozycji był w innej sytuacji, bo jako działacz przeciwko władzy, miał zawsze coś do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 18:03, Zauri napisał:

a cos rezyserii guya ritchie`go ? ;)


Przygotuj się na nadchodzący już wielkimi krokami najnowszy film tegoż reżysera opowiadający o angielskim detektywie z XIX bodaj wieku... Zapowiedzi są naprawdę zachęcające, szczególnie biorąc pod uwagę obsadę - w roli tytułowej Robert Downey Jr a partneruje mu Jude Law, któren to w roli niejakiego Watsona brylował będzie... Piszę rzecz jasna o "Sherlocku Holmesie" - poszukaj na filmwebie zapowiedzi a gwarantuję, że niemożebnie się na ten film napalisz...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają już to do siebie, że czasami zachowują się kompletnie nielogicznie. Jak już szukać nielogiczności, to bardziej bym się przyczepił tego, jakim cudem dzieciak ze slumsów w ogóle dostał się do takiego programu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w kinie widziałem reklamę tego filmu i powiem szczerze, że zapowiada się fajnie, do tego fajna obsada, może z tego wyjść coś naprawdę dobrego ;)


Niedawno też oglądałem "Adrenalinę 2"...hmmm...powiem szczerze, że dobrze by było jak by zakończyli na pierwszej części ;) Moim zdaniem druga część nie trzyma się kupy, wydaje się jak by wszystko zostało zrobione na siłę, tylko Jason Statham trzymał mnie do końca bo bardzo lubię tego aktora inaczej to pewnie moja przygoda z tym filmem trwała by gdzieś 15min. Lubię czasami obejrzeć głupawy film ale ten to już przesada. Można było się parę razy uśmiać ale tak to ogólnie jest niesmaczny. Osobiście nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:38, rob006 napisał:

jakim cudem dzieciak ze slumsów w ogóle dostał się do takiego programu :P


W filmie nawet było powiedziane jak. Wiedział kiedy zadzwonić/wysłać sms''a (nie pamiętam dokładnie), a Milionerach nie dzielą na lepszych i gorszych. Wystarczy się jako-tako wystroić i nie śmierdzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:28, Mroczny_Joga napisał:

Proszę was dajcie mi jakiś porządny horror bo ostatnio to same jakieś gnioty wychodzą,
z góry dziękuje :)


Co prawda to horror s-f ale Event Horizon po prostu miażdży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:28, Mroczny_Joga napisał:

Proszę was dajcie mi jakiś porządny horror bo ostatnio to same jakieś gnioty wychodzą,
z góry dziękuje :)

28 dni później
28 tygodni później
Piła
Świt Żywych Trupów

I to wszystko. Ciężko teraz o dobry horror który umie dobrze przestraszyć. Większość to po prostu filmy gdzie straszy jakiś potwór czy zombi ;]

EDIT:

I jeszcze może Resident Evil 1 i 3 bo 2 to badziew.

EDIT2:

Właśnie miałem dodać jeszcze te co Massa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Większość to po prostu filmy gdzie straszy jakiś potwór czy zombi ;]
Dokładnie... a takie "horrory" to już łatwiej nazwać bajeczkami bo nic w tym strasznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 05:24, A-cis napisał:

Ale proponuję do dyskusji wrócić, po Twoim pierwszym przesłuchaniu.
Czego Ci oczywiście nie życzę :-)
A działacz opozycji był w innej sytuacji, bo jako działacz przeciwko władzy, miał
zawsze coś do ukrycia.


A chłopak ze slumsów ma zawsze powody by bać się policji i nie mówić im prawdy. Popełniasz błąd zakładając, że to taka sama policja i taki sam niewinny obywatel jak my. Gdyby to któryś z nas znalazł się w identycznej sytuacji, to oczywiście próbowałby się tłumaczyć. Ale mówimy o chłopaku, który ma wszelkie powody by policji unikać. Który przez sporą część swojego życia żebrał, kradł i naciągał, a przed wszelkiego rodzaju strażnikami uciekał gdy tylko mógł. Z jego punktu widzenia to nie jest relacja niewinny obywatel - policja tylko prześladowany człowiek - oprawcy.
Weź też poprawkę na to, w jakim momencie życia on się znajduje. Próbuje odzyskać ukochaną kobietę, wpada na ciekawy pomysł, prawie udaje mu się dojść do finału i liczy na to, że ona go obejrzy w telewizji i zdołają sobie jakoś ułożyć życie i nagle zostaje aresztowany i oskarżony o oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:28, Mroczny_Joga napisał:

Proszę was dajcie mi jakiś porządny horror bo ostatnio to same jakieś gnioty wychodzą,
z góry dziękuje :)


Polecam Silent Hill, zwłaszcza jeśli grałeś w grę. Moja żonka wymiękła mniej więcej po pół godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:14, PsyhoSpider napisał:

Moja żonka wymiękła mniej więcej po pół godzinie.


bez przesady, film nie jest aż tak zły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:16, Azra napisał:

bez przesady, film nie jest aż tak zły ;]

Nie zły, tylko raczej nie odpowiedni dla ludzi o słabszych nerwach. Miał być polecony horror ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się :) Sam siedziałem jak na szpilkach gdy oglądałem :D:D Też już wcześniej poleciłem i polecam jeszcze raz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 13:28, Mroczny_Joga napisał:

Proszę was dajcie mi jakiś porządny horror bo ostatnio to same jakieś gnioty wychodzą,
z góry dziękuje :)


Polecam ci "Lustra" , napewno sie niezawiedziesz a odnosnie tych filmów które wyżej zostały polecone to bym sie grubo zastanowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:22, dark_mesiah napisał:

> Proszę was dajcie mi jakiś porządny horror bo ostatnio to same jakieś gnioty wychodzą,

> z góry dziękuje :)

Polecam ci "Lustra" , napewno sie niezawiedziesz a odnosnie tych filmów które wyżej zostały
polecone to bym sie grubo zastanowił



a ja bym się właśnie grubo zastanowił nad lustrami, spodziewałem się czegoś lepszego. Nie jest najgorszy ale też nie jest aż tak totalnie straszny, pod tym względem to bardziej w napięciu moim zdaniem trzyma Silent Hill, już się nie mogę doczekać drugiej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się