Zaloguj się, aby obserwować  
GuzikTheGreat

Legend: Hand of God

341 postów w tym temacie

przepraszam, że drugi post ale zapomniałem zapytać o:

Jeszcze jedno jak unikać trolli lub inne wielkie potwory .. czy mozna unikać ? oraz jak walić w nich aby wiecej i szybciej ginełi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 16:00, Azazell3 napisał:

przepraszam, że drugi post ale zapomniałem zapytać o:

Jeszcze jedno jak unikać trolli lub inne wielkie potwory .. czy mozna unikać ? oraz jak
walić w nich aby wiecej i szybciej ginełi


Dziwne pytanie.....jeśli chodzi ci o ich unikanie to dobrym sposobem jest ucieczka.Grasz paladynem więc staraj się używać magicznych zdolności.....Wcześniej pytałeś na co powinieneś przeznaczać punkty exp...Jako paladyn powinienes "inwestować" w Siłe,Kondycje,iteligencja choc od czasu do czasu warto też w zręczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:51, Azazell3 napisał:

i pokazałem na rysunku z samego poczatku gry jaki trafiła się fajna zbroja ale nie na
moją klasę :( .. ale to sam początek gry :) taka Rare`ka unikatowa zbroja (chyba)

Powiedzcie mi czy jak wybrałem 1 klase i 4 czyli siłę i wiare gdzie leczę zdrowie = czyli
to chyba Paladyn to w co warto nabijać punkty EXP ? ja dodaje do trzech cech do Siły,
kondycji i inteligencji - czy dobrze robie ?


Nie zapomnij, że poza 3 punktami do rozdania na siłę,inteligencję, zręczność i kondycję masz jeszcze 2 punkty do dodatkowych umiejętności (dla poszczególnych klas). Grałem paladynem i początkowo inwestowałem w siłę i kondycję w proporcjach 2:1 (później trochę to zmieniłem), czasami dawałem do zręczności (ale tylko wtedy jak zauważyłem, że postać ma problemy z wyprowadzeniem ciosu), a do inteligencji nic nie dawałem. Zamiast tego opłaca się z drogi Wiary inwestować w Intuicję (która dodaje +3 do int. za każdy awans tej umiejętności)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 22:00, Azazell3 napisał:

czy może mi ktoś wskazać gdzie sa jaskinie na poczatku gry głównie tam gdzie znalezc
mam synka tej kobity?

Przy wozie goscia dla ktorego masz zdobyc kolo jest zejscie, idz nim i pozniej na polnocny-zachod (przy pasmie skal bedzie obozowisko goblinow z wejsciem do jaskini, kolo tego obozowiska jest kamien runiczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na razie jestem po zabiciu króla królów i wróciłem do Turintu .. daleko do końca gry ? może ktos na oko powiedzieć ile mniej-więcej już % gry przeszedłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w poradniku...:) Tak ogólnie to jesteś gdzieś na...25% gry[strzelam] bo całej gry jeszcze nie odkryłem....I ta liczba może być mniejsza....A jak już jesteśmy przy królu królów, to polecam używanie jego miecza:) O ile spełnia się wymogi.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:14, rafekx 12 napisał:

Sprawdź w poradniku...:) Tak ogólnie to jesteś gdzieś na...25% gry[strzelam] bo całej
gry jeszcze nie odkryłem....I ta liczba może być mniejsza....A jak już jesteśmy przy
królu królów, to polecam używanie jego miecza:) O ile spełnia się wymogi.Pozdro



ja akurat używam Topora mam świetny topór od długiego czasu.. dodaje do +40 do siły itp może i wolny ale jak przyje.. to niech lepiej wszyscy uciekają :) i króla królów tym toporkiem posiekałem na kawałki tylko straciłem z 5 potionów.

a mam 15 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w tą gierkę, bo ani Titan Quest, ani Loki mnie nie przekonały. Niestety - Crysisy, CoDy, Gears of Warsy, Supreme Commandery i inne S.T.A.L.K.E.R.Y nie zmogły mojego kompa. A tu proszę - niespodziewajka. Gra, którą prawie kupiłem w ciemno okazała się niestrawna dla mojego komputera. Chyba tylko pierwsze Diablo mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:34, dambialko napisał:

Sorki za drugiego posta , ale np: Jak ktoś woli miecze ? To są lepsze jakieś niż topory
? I drugie pytanie: I czy można walczyć dwoma mieczami ?


Każda broń ma przelicznik na obrażenia na sekundę, które są chyba najbardziej porównywalym parametrem broni. Możesz mieć topór zadający X obrażeń, albo np. miecz, który tych obrażeń zadaje dwa razy mniej, ale jest dwa razy szybszy (więcej ciosów zadajesz), przez co ostatecznie są one na równi. Ja przez długi czas miałem bardzo szybki miecz, który później zamieniłem na topór, ale nie robi to oszałamiajacej różnicy - raz trafi się lepszy topór, a innym razem miecz...
Dwoma mieczami możesz walczyć po wykupieniu odpowiedniej umiejętności - nie możesz oczywiście wtedy mieć tarczy. Możesz mieć też jeden miecz dwuręczny lub miecz jednoręczny+tarcza. Ja trochę żałowałem, że nie mogłem korzystać z dwuręcznego, bo dostałem bardzo dobry okaz, jednak tarcza też może być pomocna. Szczególnia taka, która magicznie dodaje bonus do wszystkich statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokonałem smoka a mam 20lvl nie było trudno straciłem około 25potionów i w ogóle nie zginąłem ;)

Atak mieczem + pioruny Paladyna = kaput Smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:42, Azazell3 napisał:

Właśnie pokonałem smoka a mam 20lvl nie było trudno straciłem około 25potionów i w ogóle
nie zginąłem ;)

Atak mieczem + pioruny Paladyna = kaput Smoczek.


Ja też z nim nie miałem problemów:) Łucznik,dodatkowe obrażenia od trucizny i ataki "mrożące" które zamroziły smoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 14:58, Azazell3 napisał:

mam 1 czesc artefaktu od sułtana daleko do końca gry ? :) ile to gdzieś procent ?


Gdzieś tak 75%:>.
To gra na 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 15:05, Kaen napisał:

> mam 1 czesc artefaktu od sułtana daleko do końca gry ? :) ile to gdzieś procent
?

Gdzieś tak 75%:>.
To gra na 6 godzin.


Z tymi 6 godzinami to przegiąłeś.....Ja gram w tą gre z 8-9 h i jestem dopiero po pokananiu Spoiler Królewej kobr i odzyskaniu drugiej częsci ręki bogów.... Koniec spoilera czyli na skończenie gry potrzebuje jeszcze z 3-4 h[moze wiecej?] Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee chyba musze zrobić przerwe.. oczywiście nie gram przez 3-4 dni non stop ale po parę godzn dziennie i teraz jestem w lesie gdzie leje deszcz i walcze z globlinami...

Trochę zaczyna mnie gra nudzić :( i jakoś nie chce mi sie dalej iść.. chyba muszę zrobić przerwę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem fajna, ale według mnie trochę za mało widać na ekranie gry i nie wyobrażam sobie gry łucznikiem. Wybrałem woja chociaż, że zazwyczaj gram magiem...
Poza tym zawiodłem się na rozwoju postaci :/ Niby aż 10 klas, ale część z nich korzysta z tych samych ścieżek... Poza tym trochę mało tych umiejętności na każdą z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować