Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina

77 postów w tym temacie

Normalnie, już nawet nie chce mi się czytać niektórych postów. Primo: w świecie gier przesuwanie daty premiery to normalna sprawa, taki urok branży i tyle. To, czy zagram w "Wiedźmina" we wrześniu czy październiku, nie robi mi specjalnej różnicy, zatem niektóre histeryczne teksty mnie śmieszą. Wydawca stwierdził, że trzeba nad tytułem jeszcze popracować, to niech sobie pracuje, czekaliśmy tyle lat na porządną polskę grę, to poczekamy jeszcze te kilka tygodni.

Afera z serwerem i listami faktycznie jest nieziemsko wkurzająca, ale... wiecie co?, wystarczy zadzwonić i zapytać. Wątpliwości znikają. Po sprawie. I po co to całe zamieszanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie nawet ciesze ze sie premiera Wiedzmiarza przesunela spokojnie przejde Two Worlds :PP

PS JAK moge SIE zapisac NA liste REZERWOWA???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów to samo... o co się wszyscy czepiają z tymi wznowieniami list rezerwowych? A gdyby była jedna przez trzy miesiące to też byście narzekali? Nie chcecie z tego korzystać, to nie korzystajcie i nie marudźcie tyle. A to że wznawiana jest lista wcale nie oznacza że tyle osób już zrezygnowało, bo z tych wszystkich list może się okazać że załapie się z 10 osób :-P .
Co do przesunięcia premiery, to BARDZO DOBRZE, bo co za różnica czy kupię grę zabugowaną i będę czekać miesiąc na patch który naprawi kluczowe błędy i umożliwi sensowną rozrywkę, czy po tymże miesiącu kupię grę już zz patchem?????
Malkontentom mówimy NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:44, Mistic napisał:

Tyle, że EK Dark Messiah bodajże w ogóle nie wydano u nas.

Ja to pamiętam trochę inaczej:
Nie miało być polskiej EK, ale odezwały się głosy, że EK byłaby mile widziana, więc CDP załatwił ENG EK, równocześnie zapowiedziano, że wyjdzie wersja standardowa z dodatkami takimi, jak w EK w innych krajach. Jedynym mankamentem tej polskiej edycji byłą późniejsza premiera (jak się okazało - pół roku poślizgu).
Ale z tego co pamiętam kilka osób kupiło ENG EK, wiec jej sprzedaż doszła do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:31, morthi napisał:

wiedzmin rozszedl sie najszybciej ze wszystkich ek jakie zaoferowaliscie do tej pory graczom
- moim zdaniem jest to wielki sukces cdp...

Biorąc pod uwagę nie tyle ilość, co szybkość pojawienia się pierwszej listy rezerwowej, to ja bym z tą szybkością sprzedaży nie przesadzała. Przy pierwszej próbie zamówienia magicznym sposobem w moim koszyku znalazły się trzy egzemplarze, a wiem że nie byłam jedyna. W taki sposób to nie sztuka sprzedawać ;P
Tak naprawdę ciężko oceniać, jak szybko sprzedawała się EK Wiedźmina, bo problemy techniczne z jednej strony uniemożliwiały szybki zakup, a z drugiej strony oznaczały jako sprzedane tak naprawdę niezamówione egzemplarze, co czkawką odbija się do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna lista rezerwowych... Strasznie długo trwa ta weryfikacja, ale im lepiej to zweryfikują tym więcej będzie szczęśliwców posiadających Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nagle wpadlem na pomysl, na pioseneczke o Wiedzminie i CDProjekcie :P
Niedlugo powinna sie pojawic na youtube ^_^

Ale niektorzy po prostu zamawiali na slepo - a ja, juz kaske przygotowalem w swoim czarnym pudeleczku, schowanym gleboko w komputerze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:04, Ciachoo666 napisał:

Mam pytanie. Zarezerwowałem sobie EK Wiedźmina, chciałbym zmienić formę płatności (przelew,
a nie pobranie). Da się tak?


Tak. Wchodzisz w moje zamówienia i jak klikasz na dane zamówienie masz "zmień metodę płatności" klikasz to i zmieniasz na co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że... osoby z listy rezerwowej otrzymają numery niższe (bliższe nr 1) niż ja - osoba, która poświęciła popołudnie i wieczór na próby złożenia zamówienia w dzień pre-orderów. Disgusting...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można wybrać rozmiar koszulki w EK wiedżmina?A za przesyłkę trzeba zapłacić przy odbiorze, czy wcześniej przelewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 09:32, Irc100 napisał:

Tak. Wchodzisz w moje zamówienia i jak klikasz na dane zamówienie masz "zmień metodę płatności"
klikasz to i zmieniasz na co chcesz :)


Dzięki, zmieniłem. Co do przelewu to kiedy go wysłać (chodzi mi o ilość dni przed premierą, bo mogą być poślizgi) i jak wypełnić (nie mogę znaleść numeru konta itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne. Zapisałem się na drugi egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej i, o dziwo, dostałem się. xD To znaczy tak mi się wydaje, bo otrzymałem maila takiego, jak za pierwszym razem. Ale jest problem. Gra powinna mi się pojawić w "zamówieniach", ale jej tam nie ma. :S Pisałem maila do DOK gram.pl, ale od trzech dni nie otrzymałem odpowiedzi. Miał ktoś podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować