Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2009 o 23:08, prf napisał:

> witajcie
> czy jest jakies miejsce, z którego szybciej niz w 2 dni mozna zassać patcha 1.71-2.101

> (tego co ma 1.8gb). Torrent ze strony relica kapie po kropelce, z gram.pl (sekcja
patchy)
> tez wolniutko.
> Przypuszczam, że Opposing Fronts robi upgrade, ale nigdzie nie moge dostać, pewnie
dlatego
> ze wchodzi za jakis czas do taniej serii.
http://programy.pcworld.pl/wersje/gry_5501.html


dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie taka kwestia: czy warto kupować (teraz) dodatek Chwała Bohaterom? Z tego co się orientuje to są tam 3 mini kampanie ale czy wprowadza istotne zmiany do podstawki?
Czy można (w praktyce) grać w multi po necie bez niego? Czy też większość ludzi go używa i jest wymagany do wspólnej gry lub daje duży bonus? Zestawy bez niego są dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:13, Opal_P napisał:

Interesuje mnie taka kwestia: czy warto kupować (teraz) dodatek Chwała Bohaterom? Z tego
co się orientuje to są tam 3 mini kampanie ale czy wprowadza istotne zmiany do podstawki?
Czy można (w praktyce) grać w multi po necie bez niego? Czy też większość ludzi go używa
i jest wymagany do wspólnej gry lub daje duży bonus? Zestawy bez niego są dużo tańsze.

Dodatek nie jest w ogóle wymagany do gry w multi (chyba że chcesz dodatkowe tryby, ale nie są one wysokich lotów) a te 3 mini kampanie to jakiś żart.
Zdecydowanie lepiej kupić sobie podstawową wersję, plus Na linii frontu (Opposing Fronts)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 21:13, Opal_P napisał:

Interesuje mnie taka kwestia: czy warto kupować (teraz) dodatek Chwała Bohaterom? Z tego
co się orientuje to są tam 3 mini kampanie ale czy wprowadza istotne zmiany do podstawki?
Czy można (w praktyce) grać w multi po necie bez niego? Czy też większość ludzi go używa
i jest wymagany do wspólnej gry lub daje duży bonus? Zestawy bez niego są dużo tańsze.


Jest to bardzo nieopłacalne, najlepiej poczekać aż spadnie do topsellera a najlepiej xk hit. Obecnie warto kupić podstawkę ponieważ jest w najtańszej serii wydawniczej CDP a dodatek Na lini frontu ukaże się w niej w połowie września warto więc z nim poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 10:31, ts04 napisał:

Jest to bardzo nieopłacalne, najlepiej poczekać aż spadnie do topsellera a najlepiej
xk hit. Obecnie warto kupić podstawkę ponieważ jest w najtańszej serii wydawniczej CDP
a dodatek Na lini frontu ukaże się w niej w połowie września warto więc z nim poczekać.


W tej chwili to ja jeszcze nic nie mam. Zastanawiam się nad zakupem pods. + Na linii frontu z PK za 40zł. Jak to wtedy będzie z łataniem, bo tutaj wyczytałem że duże patche trzeba ściągać?
Słyszałem że Ch. B. wprowadza zbieranie doswiadczenia przez jednostki i wybieranie umiejętności spec. czy to działa tylko w mini kampaniach czy też w podstawce singlu/multi? Tutaj wyczytałem jeszcze o jakichś dodatkowych jednostkach do multi, dużo tego jest?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:26, Opal_P napisał:

W tej chwili to ja jeszcze nic nie mam. Zastanawiam się nad zakupem pods. + Na linii
frontu z PK za 40zł. Jak to wtedy będzie z łataniem, bo tutaj wyczytałem że duże patche
trzeba ściągać?


Dobry pomysł, no niestety nawet po zainstalowaniu pierwszego dodatku trzeba kilka ściągnąć. Największy ma około 1.4 GB to ten który aktualizuje do ToV, razem to nie całe 2 GB chyba chociaż nie jestem pewien czy w PK nie ma kilku patchów po pierwszym dodatku tutaj -> http://cohpatch.relic.com/ w Polish masz patche konieczne od pierwszego dodatku radzę zacząć już ściągać przynajmniej te od ToV. Krótko mówiąc będzie cię czekało chyba patchowanie od 2.100 do 2.600.

Dnia 23.08.2009 o 19:26, Opal_P napisał:

Słyszałem że Ch. B. wprowadza zbieranie doswiadczenia przez jednostki i wybieranie umiejętności
spec. czy to działa tylko w mini kampaniach czy też w podstawce singlu/multi? Tutaj
wyczytałem jeszcze o jakichś dodatkowych jednostkach do multi, dużo tego jest?


Tak ale tylko do 3 minikampani ToV, tak wprowadza kilka nowych jednostek w miejsce starych do wyboru, po 1-2 dla czterech Armii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:26, Opal_P napisał:

W tej chwili to ja jeszcze nic nie mam. Zastanawiam się nad zakupem pods. + Na linii
frontu z PK za 40zł. Jak to wtedy będzie z łataniem, bo tutaj wyczytałem że duże patche
trzeba ściągać?


Fakt, trochę tego jest. Ale wystarczy poświęcić jeden dzień i już można się cieszyć grą.

Dnia 23.08.2009 o 19:26, Opal_P napisał:

Słyszałem że Ch. B. wprowadza zbieranie doswiadczenia przez jednostki i wybieranie umiejętności
spec. czy to działa tylko w mini kampaniach czy też w podstawce singlu/multi? Tutaj
wyczytałem jeszcze o jakichś dodatkowych jednostkach do multi, dużo tego jest?


Koledzy już wyjaśnili, więc dopowiem tylko słówko o wspomnianych jednostkach. Otóż, niektóre z nich dość znacznie wpływają na prowadzoną rozgrywkę. Przykładowo czołg Hotchkiss, który zastępuję Panzer''a IV ( w wojskach Panzerwaffe ) to lekki czołg, wymagający tzw. micro''wania ( tj. uważnego grania daną jednostką ), podczas gdy jego zamiennik to ciężko opanceżony taran, który ściera wszelką piechotę na miazgę.
Sęk w tym, iż wśród graczy krąży mit, jakoby niektóre z jednostek z ToV były wręcz wymagane by dobrze grać w meczach rankingowych. Najmocnej dotyczy to armii Brytyjskiej i transporterów Kangur, które produkowane w masowych ilościach i obsadzane piechotą potrafią wedrzeć się do bazy i w kilkanaście sekund całkowicie ją zdemolować. Swoją drogą taka jednostką wg. była potrzebna Brytyjczykom, którzy nie mieli porządnego transportera w zanadrzu ( nie wspominam o Transporterze Brena bo to raczej nie ta liga ).

Słowo na koniec. Możesz tak naprawdę kupić samo Company of Heroes: Tales of Valor. Dostaniesz za to trzy krótkie kampanie, samouczek ( rozbudowany i dobry ) i wszystkie cztery armie wraz z dodatkowymi jednostkami do multiplayer''a, wraz z najnowszym patch''em.
Jeśli zakupisz podstawkę i Na Linii Frontu, nie będziesz miał nowych kampanii i jednostek, za to kampanię z podstawki i dwie z dodatków, które są nieporównywalnie dłuższe.
Jeśli o mnie chodzi, to tak naprawdę esencją tej gry jest multi, a kampanie znudziły mi się po zaliczeniu głównej i przejściu tych z OF mniej więcej do połowy. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Company of Heroes można zdobywać medale. Czy jest jakaś różnica między medalem zdobytym na poziomie łatwym a zdobytym na ekspercie? Różnią się wyglądem albo czymś takim? Ponieważ zależy mi by zdobyć wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo nie, po prostu na wyższym poziomie wyższe są wymagania, np. zdobyć wzgórze nie w godzinę a 40 minut, posłać do piachu nie 250 a 350 wojaków wroga itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma się pojawić Company of heroes Eastern front. Wyobrażacie sobie walkę w staliningradzie ?Radzę obejrzeć film wróg u bram Przesyłam kilka zdjęć.

20090831093835

20090831094250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 09:43, fis12 napisał:

Podobno ma się pojawić Company of heroes Eastern front. Wyobrażacie sobie walkę w staliningradzie
?Radzę obejrzeć film wróg u bram Przesyłam kilka zdjęć.


Przeszło mi to kiedyś przez myśl, ale poczekamy zobaczymy. Można też teoretyzować na temat czy bitwy w Afryce czy w Azji nie byłyby też dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma się podobno ukazać pod koniec listopada 2009 roku. Będą tam walki o miasta takie jak Mińśk, Moskwa,Stalingrad, Kijów,Sevastopol, i najważniejsze miasto Berlin. Więcej miast nie zdążyłem napisać poniewać nie mogłem odczytać ( były napisane rosyjskim pismem!!!!! )

Jednak to nie koniec serii Company of heroes na razie planowane są kolejne 2 gry. Jedna o kampani Rommla w Afryce, druga o walkach Amerykanów na pacyfiku. Nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w googlach Company of heroes eastern front 2 najczęściej odwiedzane strony pisze tam na linku chyba MODBB przeczesz stronę to zobaczysz co jest zapowiadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 10:07, fis12 napisał:

Gra ma się podobno ukazać pod koniec listopada 2009 roku. Będą tam walki o miasta takie
jak Mińśk, Moskwa,Stalingrad, Kijów,Sevastopol, i najważniejsze miasto Berlin. Więcej
miast nie zdążyłem napisać poniewać nie mogłem odczytać ( były napisane rosyjskim
pismem!!!!! )

Jednak to nie koniec serii Company of heroes na razie planowane są kolejne 2 gry. Jedna
o kampani Rommla w Afryce, druga o walkach Amerykanów na pacyfiku. Nie żartuję.


Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 10:25, fis12 napisał:


Eastern Front to mod (na wszelki wypadek wyjaśniam: modyfikacja zrobiona przez fanów) do CoH.
Chyba nawet kilka m-cy temu w CDA o nim było.
To właśnie link który podałeś wyjaśnia wszystko.
Nie szukałem dalej ale pewnie reszta rewelacji wygląda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli instalując ToV tracę dostęp do np. Panzer''a IV ?
Napisałeś "mit" , rozumieem więc że to nie jest prawda i można sobie dawać radę bez i przeciw tym nowym jednostkom.
Nie mam prawie wcale doswiadczenia w multi więc skłaniam sie ku podstawce + OF. Więcej pogram - lepiej poznam grę a, może tylko singiel jest dla mnie. Dodatkowo do tego zestawu jakieś mody można znaleźć.

Na marginesie: Kangur to nie jest czasem Sherman bez wieży? Wtedy to faktycznie inna liga niż Bren Carrier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować