Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Jak się Wam podoba nowy mod, Estern Front. Bo mi jakoś nie przypadł do gustu. Stwierdzam, że jest lekko mówiąc przekombinowany. Trochę za dużo te ruskie bajerów mają i straszny spam produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:00, rasternet napisał:

Jak się Wam podoba nowy mod, Estern Front. Bo mi jakoś nie przypadł do gustu. Stwierdzam,
że jest lekko mówiąc przekombinowany. Trochę za dużo te ruskie bajerów mają i straszny
spam produkują.

W pełni się z Tobą zgadzam. Sowieci są mocno przegięci. Póki nie wyjdzie odpowiedni patch do ich osłabienia - nie gram w to. Załamuje balans i tak w źle zbalansowanym CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:00, rasternet napisał:

/.../

Widać, że twórcy włożyli dużo pracy w tworzenie mada, za co im chwała. Muszę jednak przyznać, że z powodu podstawowych założeń radzieckiej armii(brak odwrotu), mod ten do mnie nie przemawia. Może gdybym lubił znęcać się nad SI to bym go dłużej na dysku zatrzymał, ale w obecnej postaci w ogóle nie nadaje się do gry multiplayer. Ruscy mieli być trudną frakcją na początku rozgrywki, ale w rzeczywistości tak nie jest, bo mają olbrzymie zapasy menpowera na początku. Co w raz z tanią piechotą pozwala im szybko zdominować nazistów. Niestety zostaję przy zwykłym CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Mam problem z modem eastern front. Ściągnąłem go i zainstalowałem i nie mogę wybrać sowietów do gry. Jest obok nich czerwona kłódka i jak kliknę na nich to wyświetla się, że nie mogę ich wybrać. Co trzeba zrobić, abym mógł ich wybrać?

Bardzo proszę o szybką pmoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 17:03, Andrew_15 napisał:

Witam wszystkich.
Mam problem z modem eastern front. Ściągnąłem go i zainstalowałem i nie mogę wybrać sowietów
do gry. Jest obok nich czerwona kłódka i jak kliknę na nich to wyświetla się, że nie
mogę ich wybrać. Co trzeba zrobić, abym mógł ich wybrać?

Bardzo proszę o szybką pmoc...


Musisz mieć wersję 2.601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - nie mogę się zalogować na konto Relic Online :|. Wczoraj jeszcze wszystko działało. Mam wszystkie części, kupione na Steamie. Kiedy próbuję się zalogować, gra się minimalizuje i uruchamia się jakiś plik validate coś tam ;p. Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Company of Heroes w promocji na Steamie. Pierwsze co widzę po uruchomianiu gry to ekran logowania. Czy da się go jakoś ominąć, bez zakładania tego durnego konta?

PS Jak na razie jedynym sposobem, jaki znalazłem, jest wyciągniecie kabelka od neta przez uruchomieniem gry, ale średnio mi się ten pomysł podoba. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:59, Kadaj napisał:

Kupiłem ostatnio Company of Heroes w promocji na Steamie. Pierwsze co widzę po uruchomianiu
gry to ekran logowania. Czy da się go jakoś ominąć, bez zakładania tego durnego konta?


PS Jak na razie jedynym sposobem, jaki znalazłem, jest wyciągniecie kabelka od neta przez
uruchomieniem gry, ale średnio mi się ten pomysł podoba. xP

Innego sposobu nie ma. Musisz założyć konto, aby pograć. Nawet w single. Ciekawa polityka Relic, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:12, Firefly94 napisał:

Innego sposobu nie ma. Musisz założyć konto, aby pograć. Nawet w single. Ciekawa polityka
Relic, czyż nie?

Jakbym nie miał czym sobie głowy zaprzątać, tylko kolejnym hasłem do kolejnego niepotrzebnego serwisu. -_-

No nic, pokombinuję jeszcze z ustawieniami firewalla.
A sprawdzał ktoś może, czy po ponownym podłączeniu internetu już w trakcie rozgrywki wszystko działa? Czy też gra zorientuje się, że powinienem być zalogowany i wyrzuci jakieś błędy/zablokuje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Przygotuj się na dodatkowe trudności, w przypadku gdy wydane zostaną nowe patche. Z tego co słyszałem na streamie mogą być nawet jednodniowe opóźnienia w patchowaniu. a samo patchowanie wiąże się z ponownym ściąganiem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 12:01, Kimin napisał:

Przygotuj się na dodatkowe trudności, w przypadku gdy wydane zostaną nowe patche. Z tego
co słyszałem na streamie mogą być nawet jednodniowe opóźnienia w patchowaniu. a samo
patchowanie wiąże się z ponownym ściąganiem gry.


Z tego co wyczytałem (poprawcie mnie, jeśli się mylę), te patche służą już głównie balansowaniu multi, a nie naprawianiu bugów kampanii single, więc zawsze można wyłączyć autopatchowanie i zostać przy obecnej wersji. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:15, Kadaj napisał:

Z tego co wyczytałem (poprawcie mnie, jeśli się mylę), te patche służą już głównie balansowaniu
multi, a nie naprawianiu bugów kampanii single, więc zawsze można wyłączyć autopatchowanie
i zostać przy obecnej wersji. ^^


U mnie ta gra pozostaje na dysku od daty premiery właśnie ze względu na multi. Kampania amerykanów jest znośna, bardzo średnie są kampanie w OF, a te minikampanie w ToV to jakiś żart. Przy obecnej cenie gry na steamie to sam single jest nawet opłacalny. Ale na prawdę prawdziwa moc tej gry to multi.
Z drugiej strony Relic pewnie nie wyda zbyt szybko nowego patcha, bo zajmuje się podboje Państwa Środka dzięki chybrydzie MMORP i CoH pod odkrywczym tytułem CoH Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:12, Firefly94 napisał:

> Kupiłem ostatnio Company of Heroes w promocji na Steamie. Pierwsze co widzę po uruchomianiu

> gry to ekran logowania. Czy da się go jakoś ominąć, bez zakładania tego durnego
konta?
>
>
> PS Jak na razie jedynym sposobem, jaki znalazłem, jest wyciągniecie kabelka od neta
przez
> uruchomieniem gry, ale średnio mi się ten pomysł podoba. xP
Innego sposobu nie ma. Musisz założyć konto, aby pograć. Nawet w single. Ciekawa polityka
Relic, czyż nie?



Jest inny sposób. Wystarczy wyłączyć internet - nie trzeba się wtedy logować. Gdy włączysz już grę możesz ponownie włączyć swoje "okno na świat" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę... Nie wiem co mnie podkusiło żeby patchować do wersji wyższej niż 1.71. Tych patchy jest całe zatrzęsienie i razem ważą ponad 3,5 gb. I na co mi to było? ehh.. Nie wiem po co mam ściągać dodatki jak ja NIE CHCĘ grać w multi >.< Mam nadzieję, że przynajmniej pogram sobie Herbaciarzami na skirmishu bo jak nie to się wnerwię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mam nadzieję, że przynajmniej pogram sobie Herbaciarzami na skirmishu bo jak nie to się wnerwię....

Jeśli nie masz Opposing Fronts, to herbaciarzami nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 22:09, Kimin napisał:

>Mam nadzieję, że przynajmniej pogram sobie Herbaciarzami na skirmishu bo jak nie
to się wnerwię....

Jeśli nie masz Opposing Fronts, to herbaciarzami nie pograsz.

Właśnie się o tym przekonałem :x To po hooya ja ściągnąłem te prawie 4 GB patchy?! Twórcy tej gry chyba nie pomyśleli -.- Albo pomyśleli tylko o zachodnich odbiorcach gdzie internet jest znacznie szybszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:23, KuroNeko napisał:

Właśnie się o tym przekonałem :x To po hooya ja ściągnąłem te prawie 4 GB patchy?! Twórcy
tej gry chyba nie pomyśleli -.- Albo pomyśleli tylko o zachodnich odbiorcach gdzie internet
jest znacznie szybszy...


Primo: Weź parę głębokich oddechów, to tylko gra :)
Secundo: Tak jak kilkanaście postów wyżej, ta gra została wydana trzy lata temu, zatem patchowanie jej jest czymś normalne. Jak sam mówiłeś, że nie masz zamiaru grac w multi, więc twórcy zdecydowanie nie zmuszali Cię do ściągnięcia tych łat. Twórcy pomyśleli o tym, żeby nie rozbijać społeczności graczy wraz z wydawaniem dodatków. To dystrybutorzy nie pomyśleli o tym, żeby zamieść na późniejszych reedycjach gry odpowiednie łaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować