Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2010 o 18:36, Luk_Der_Ritter napisał:

Kopia z wiki, co w tym odkrywczego?


to co jest tam napisane, czemu gameplay w CoH wyglada tak a nie inaczej i czemu to sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 18:43, Teokrata napisał:

> Kopia z wiki, co w tym odkrywczego?

to co jest tam napisane, czemu gameplay w CoH wyglada tak a nie inaczej i czemu to sluzy

Każdy średnio ogarnięty z tematem wie czemu służy mechanika victory pointów i nie potrzebuje do tego Twoich paste/copy, w dodatku po ang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2010 o 20:20, ChrisBgnr napisał:

Każdy średnio ogarnięty z tematem wie czemu służy mechanika victory pointów i nie potrzebuje
do tego Twoich paste/copy, w dodatku po ang...


nie ma przymusu Chris - ktos bedzie chcial sobie poczytac to to zrobi- nie bedzie chcial to nie
ja tylko stwarzam taka mozliwosc dla tych ktorzy by chcieli a za spam dostalem degrad -2
;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić koledze na urodziny CoH''a, żebyśmy mogli grać razem. Czy jest jakiś pakiet podstawka + 2 dodatki w jednym pudełku? Bo szukałem i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 17:23, TBKPredator napisał:

Chciałbym kupić koledze na urodziny CoH''a, żebyśmy mogli grać razem. Czy jest jakiś
pakiet podstawka + 2 dodatki w jednym pudełku? Bo szukałem i nie znalazłem.

http://www.3kropki.pl/p/2/7/company_of_heroes_kompania_braci_zlota_kolekcja_3_w_1.php
To jeden z (naj)lepszych sklepów, więc jak już to tu kupuj (na Wirtusie nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam czy po paczach które zaserwował nam Relic gra działa wyraźnie gorzej, ma tendencje do ścinek, czasem okropnych i to na sprzęcie który spełnia wymagania zalecane na wyrost?
Co więcej, dzisiaj na mapie Scheldt gra sypała takimi smaczkami jak różowy dowódca Tygrysa Królewskiego, różowe budynki czy również różowe kwadraty na ziemi z napisem "bad cośtam". Pytam, bo lekko mnie to przeraziło, ale CoH jest tak skrzywdzony przez twórców że nie zdziwiłoby mnie gdyby to wina gry była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo! Ostatni patch do CoHa był już dobrą chwilę temu i mimo, że gram w niego dosyć rzadko nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów technicznych. Z ciekawości nawet logowałem się chwilę temu i na pierwszy rzut oka wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 00:29, ChrisBgnr napisał:

Hejo! Ostatni patch do CoHa był już dobrą chwilę temu i mimo, że gram w niego dosyć rzadko
nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów technicznych. Z ciekawości nawet logowałem
się chwilę temu i na pierwszy rzut oka wszystko było ok.


Oooo... dzień dobry! :)
Miałem dłuższą przerwę od Coh''a, zacząłem grać parę dni temu i dopiero wczoraj takie ekscesy miały miejsce, wcześniej było ok.
Mam nadzieję, że to nie karta graficzna znowu szfankuje, z drugiej strony w takich Crysisach czy Test Drive''ach póki co działa dobrze wszystko.

Ciekawe, a może to poprostu Radeony mają tego typu problemy, spytałem wczoraj dwóch kolegów którzy mają 3870 X2 i 4850 i powiedzieli, że różowe budynki też się u nich pojawiły. No nic, zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam podstawkę COH ściągnąłem 171-2101 i teraz jak wchodzę do gry to od razu wchodzi mi na okno na którym mam się logować do relic online a ja może chce zagrać w kampanię da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się... Wystarczy że wyłączysz sobie połączenie internetowe by bez większych problemów pograć w kampanie single player. Tyle tylko że będziesz już musiał włożyć płytę do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować