Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2010 o 09:45, Kimin napisał:

> Właśnie się o tym przekonałem :x To po hooya ja ściągnąłem te prawie 4 GB patchy?!
Twórcy
> tej gry chyba nie pomyśleli -.- Albo pomyśleli tylko o zachodnich odbiorcach gdzie
internet
> jest znacznie szybszy...

Primo: Weź parę głębokich oddechów, to tylko gra :)
Secundo: Tak jak kilkanaście postów wyżej, ta gra została wydana trzy lata temu, zatem
patchowanie jej jest czymś normalne. Jak sam mówiłeś, że nie masz zamiaru grac w multi,
więc twórcy zdecydowanie nie zmuszali Cię do ściągnięcia tych łat. Twórcy pomyśleli o
tym, żeby nie rozbijać społeczności graczy wraz z wydawaniem dodatków. To dystrybutorzy
nie pomyśleli o tym, żeby zamieść na późniejszych reedycjach gry odpowiednie łaty.

O naprawdę?! To czemu po którymś patchu MUSIAŁEM ściągać każdy następny jeśli chciałem grać W OGÓLE? Miałem ultimatum: Ściągasz kolejny patch albo wyłączasz grę -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:26, KuroNeko napisał:

O naprawdę?! To czemu po którymś patchu MUSIAŁEM ściągać każdy następny jeśli chciałem
grać W OGÓLE? Miałem ultimatum: Ściągasz kolejny patch albo wyłączasz grę -.-


Mogłeś odłączyć internet i wtedy gra poprosiłaby o płytę ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:12, Kimin napisał:

> O naprawdę?! To czemu po którymś patchu MUSIAŁEM ściągać każdy następny jeśli chciałem

> grać W OGÓLE? Miałem ultimatum: Ściągasz kolejny patch albo wyłączasz grę -.-


Mogłeś odłączyć internet i wtedy gra poprosiłaby o płytę ^.^

Wolę grać bez płyty w napędzie. Jakieś takie moje dziwne przyzwyczajenie. :P
Ale w każdym razie patchowanie mam już za sobą. Chociaż ciągle dziwi mnie czy nie mogliby połączyć tej masy malutkich patchów w parę większych? >.< Nie chodzi mi o te ponad gigabajtowe molochy, ale jakby miały po np. 200 MB każdy to bym się nie obraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam gre Company of Heroes Złota Kolekcja i :
- Instaluje gre Kompania Braci i jest napisane ze po zainstalowaniu odblokuje sie kłódka i bede mógł zainstalowac dodatki a klikam na kódke i nic sie nie dzieje nie moge zainstalowac dodatków co mam zrobic ? Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 22:40, karolekx23x napisał:

Witam mam problem mam gre Company of Heroes Złota Kolekcja i :
- Instaluje gre Kompania Braci i jest napisane ze po zainstalowaniu odblokuje sie kłódka
i bede mógł zainstalowac dodatki a klikam na kódke i nic sie nie dzieje nie moge zainstalowac
dodatków co mam zrobic ? Help

Odinstaluj podstawkę i zainstaluj najnowszy dodatek (Tales of Valor). Przy robieniu konta Relic Online (w grze robisz) podaj klucze (CD-Key innymi słowy) do podstawki, Na Linii Frontu i Tales of Valor - nie musisz instalować poprzednich gier z cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dobrze, ale jak instalowałem dodatki to po prostu klikałem na kłódkę, albo na nazwę kampanii i pojawiało mi się okno w którym trzeba było wpisać klucz aktywacyjny. I wtedy kampania się włączała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 12:39, karolekx23x napisał:

dzieki za rade bardzo sie przydała

Mam nadzieję, że to nie jest ironia :P.
Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można sobie ściągnąć jakiś program do robienia map do CoH ?
Miłoby było sobie zrobić własną mapkę :)
Najlepiej, żeby to nie było bardzo skomplikowane, dajmy na to na zasadzie robienia map w Age of Empires 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 14:18, Andrew_15 napisał:

Można sobie ściągnąć jakiś program do robienia map do CoH ?
Miłoby było sobie zrobić własną mapkę :)
Najlepiej, żeby to nie było bardzo skomplikowane, dajmy na to na zasadzie robienia map
w Age of Empires 2 :D

No nie musisz nic ściągać, przecież jest CoH WorldBuilder. Wystarczy znać angielski i pobawić się opcjami - potem wszystkie mapy robisz bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:14, Andrew_15 napisał:

A gdzie i jak mam siępobawić tymi opcjami ? Bo ja raczej nie jestem asem komputerowym...

W World Builderze. W menu Start masz folder z CoHem, i tam masz WorldBuilder. Jeśli znasz angielski to bez problemu to zrobisz, ale jeśli będziesz miał problemy - poczytaj poradniki, jest ich cała masa (tylko po angielsku są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:21, Firefly94 napisał:

> A gdzie i jak mam siępobawić tymi opcjami ? Bo ja raczej nie jestem asem komputerowym...

W World Builderze. W menu Start masz folder z CoHem, i tam masz WorldBuilder. Jeśli znasz
angielski to bez problemu to zrobisz, ale jeśli będziesz miał problemy - poczytaj poradniki,
jest ich cała masa (tylko po angielsku są).


Dzięki za pomoc :)
Nawet to nie jest takie trudne. Zrobię parę mapek to moze dojdę do wprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zapisać mapę w worldbuilderze ? Nie wiem jak to zrobić :?

I zna ktoś może jakąś dobrą stronę skąd można ściągnąć gotowe i dobrze mapy ?? 3v3 graczy to minimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 15:54, Andrew_15 napisał:

1. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zapisać mapę w worldbuilderze ? Nie wiem jak to zrobić
:?

2. I zna ktoś może jakąś dobrą stronę skąd można ściągnąć gotowe i dobrze mapy ?? 3v3 graczy
to minimum :)


1. http://wiki.relicrank.com/index.php?title=Saving_Maps Alternative.

2. http://companyofheroes.filefront.com/ coh files.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować