Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 21:24, malaczek1 napisał:

Mam pytanie posiadając podstawową wersje COH mogę grać przez internet. z tymi ludźmi
którzy mają najnowszy dodatek do COH?

Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:24, malaczek1 napisał:

Mam pytanie posiadając podstawową wersje COH mogę grać przez internet. z tymi ludźmi
którzy mają najnowszy dodatek do COH?


Z tego co wiem to możesz, ale musisz mieć najnowszy patch, no i Ty będziesz mógł grać tylko dwoma nacjami z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:42, Piotrbov napisał:

Czy da się jakoś zagrać w CoH''a nie logując się online? Bo jak odpalam grę to mi się
pojawia ekran logowania Relic i nic więcej.

Płytę z grą musisz mieć w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 10:01, malaczek1 napisał:

No właśnie też coś takiego słyszałem ale czy będę miał mniej jednostek?

Nie będziesz miał mniej jednostek ,nie będziesz miał dostępu tylko do tych jednostek które są w dodatku.Np. M18 Hellcat którym można zastąpić M10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:50, prf napisał:

Płytę z grą musisz mieć w napędzie.


Lecz w tym sęk, że ja cały czas mam płytę włożoną do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 11:42, Piotrbov napisał:

> Płytę z grą musisz mieć w napędzie.

Lecz w tym sęk, że ja cały czas mam płytę włożoną do napędu.

Rozłącz się z netem i wtedy spróbuj (ja mam tak samo i działa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 19:37, Bartex69 napisał:

Hmmm,wg. was kto jest najlepszy :o?

P.S-Mówię o Zbiku i Mikiel ;p



W multiplayerze najłatwiej się gra. Może inaczej. Najszybciej się uda wygrać grając wermahtem. Wermaht jest najlepszy dla początkującego. To ocywiście moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz inne pytanie. Mam grę ze Złotej Kolekcji i mam napisane, że mam wersję 2.0.0.1 Chce teraz tą grę spatchować manualnie, lecz najbliższy patch, patchuje wersję 2.101.0
Gdzie mogę znaleźć patch, który spatchuje mi grę z 2.0.0.1 do 2.101.0. Na stronie relica takiego patcha nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja jak tylko wlaczylem gre to pojawila sie informacja, ze sa dostepne nowe patche i czy chce je sciagnac. No to je sciagnalem i gra dziala bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:57, Wojman napisał:

Dziwne, bo ja jak tylko wlaczylem gre to pojawila sie informacja, ze sa dostepne nowe
patche i czy chce je sciagnac. No to je sciagnalem i gra dziala bez problemu.


No dobra ja też próbowałem ściągać przez grę, ale jest błąd, że za mało miejsca na dysku, ale o dziwo na dysku z grą mam ponad 8 GB wolnego miejsca, więc już nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:08, Piotrbov napisał:

Dobra to teraz inne pytanie. Mam grę ze Złotej Kolekcji i mam napisane, że mam wersję
2.0.0.1 Chce teraz tą grę spatchować manualnie, lecz najbliższy patch, patchuje wersję
2.101.0
Gdzie mogę znaleźć patch, który spatchuje mi grę z 2.0.0.1 do 2.101.0. Na stronie relica
takiego patcha nie ma.


Patche automtyczni powinny się zassać. Ale o ile się nie mylę to złota kolekcja część patchy chyba ma na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:59, Piotrbov napisał:

> Dziwne, bo ja jak tylko wlaczylem gre to pojawila sie informacja, ze sa dostepne
nowe
> patche i czy chce je sciagnac. No to je sciagnalem i gra dziala bez problemu.

No dobra ja też próbowałem ściągać przez grę, ale jest błąd, że za mało miejsca na dysku,
ale o dziwo na dysku z grą mam ponad 8 GB wolnego miejsca, więc już nie wiem o co chodzi.

A czy jeteś pewien, że masz wersję 2.0.0.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:59, rasternet napisał:

Patche automtyczni powinny się zassać. Ale o ile się nie mylę to złota kolekcja część
patchy chyba ma na płycie.


Ech... tyle razy mówię, że patchowanie przed grę odpada, bo rzekomo mam za mało miejsca na dysku.
Jestem pewien bo tam mam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:06, rasternet napisał:

Ale czy będziesz patchował auto czy ręcznie to jeśli masz a mało miejsca na dysku to
będziesz miał taki sam komunikat. Już to przerabiałem.


Lecz ja się boję jednego, że jak się patchuje przed grę to pliki ściągnięte zapisują się tymczasowo w TEMP''ie na dysku systemowym, a tam mam 1,5 GB wolnego miejsca i może o to chodzi.
Jak można przenieść na jakiś czas lokalizacje TEMP''a z dysku systemowego do innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:10, Piotrbov napisał:

Lecz ja się boję jednego, że jak się patchuje przed grę to pliki ściągnięte zapisują
się tymczasowo w TEMP''ie na dysku systemowym, a tam mam 1,5 GB wolnego miejsca i może
o to chodzi.
Jak można przenieść na jakiś czas lokalizacje TEMP''a z dysku systemowego do innego?

I tutaj jest pies popgrzebany. Nie da się tego zrobić bo patch zawsze się tam będzie ściągał. Ostatnio też to próbowaliśmy zrobić z kolegi grą. Też miał za mało miejsca. Rada wywalić co zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:12, rasternet napisał:

I tutaj jest pies popgrzebany. Nie da się tego zrobić bo patch zawsze się tam będzie
ściągał. Ostatnio też to próbowaliśmy zrobić z kolegi grą. Też miał za mało miejsca.
Rada wywalić co zbędne.


To ciężko będzie, bo ten dysk ma łącznie tylko 29 GB, lecz coś tam spróbuje zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować