Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Clear Sky otrzymał od CDA... 8+

Recenzent wytknął grze między innymi problemy ze stabilnością i niezbyt widoczne zmiany w oprawie wizualnej, a na plus zasłużył system modyfikacji ekwipunku oraz - tradycyjnie - klimat. Podkreśla również, iż zagrać warto.

Kamień spadł z serca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia i skanu niestety póki co zrobić nie mogę - może mnie ktoś później wyręczy.

Grywalność: 9
Wideo: 8
Audio: 7

Zapewne o to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:33, Vormulac napisał:

Nr 1 i 2 - Nowa porcyjka ''małych bugów''.
Nr 3 - Wczesna wersja baru ''100 radów''. Niezłe trunki serwują.


2 screen to nie bug. Gosc pokazuje "kalekiego krolika", taki teatrzyk cieni. Bardzo popularna rozrywka wsrod stalkerow ;-) Ciekawe na ile kolejne poprawki to usuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:41, Bidasek napisał:

Clear Sky otrzymał od CDA... 8+

Recenzent wytknął grze między innymi problemy ze stabilnością i niezbyt widoczne zmiany
w oprawie wizualnej, a na plus zasłużył system modyfikacji ekwipunku oraz - tradycyjnie
- klimat. Podkreśla również, iż zagrać warto.

Czyli możemy spodziewać się tego samego produktu co SoC. Poprzednio też dostał 8, choć jako minus (główny) wymieniono wtedy brak samochodów. Nie wiem dlaczego, bo samochody nie są tam specjalnie przydatne, przynajmniej w mojej opinii. To faktycznie lepszy wydaje się pomysł z przewodnikiem.

Gra znacznie zyska po rozpoczęciu przez fanów produkcji modów. SoC również bardzo dużo na tym zyskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:53, Bidasek napisał:

Zapewne o to chodziło?

Dokładnie. Grywalność 9, na tle innych recenzji to najlepsza ocena jak na razie.

*****
Poniżej, załamany ''Sidor'' otwiera kolejną angielską reckę, która ostro jedzie po CS. Ale wszystko będzie dobrze bo za plecami ma taki arsenał na tych recenzentów. Finał całej akcji odbędzie się w takim przytulnym zakątku.

20080902151553

20080902151826

20080902151917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:31, KamcioBoy napisał:

Jak myślicie wyślą 4 aby było w dniu premiery czy dopiero będą wysyłać w dniu premiery?

Wyślą 3 przynajmniej u mnie w zamówienu tak widnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:27, Sylwassss napisał:

Wyślą 3 przynajmniej u mnie w zamówienu tak widnieje :)

Acha.
"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 3 września 2008"

Musieli po południu zmienić, bo rano było jeszcze, że wyślą jak wszystkie elementy będą dostępne. Czyli, jak kurier nie nawali to w czwartek będzie instalacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, po Soul Calibur, ktoś znowu podpina temat... Rozumiem, gra świetna, itd. ale od tego jest samo forum, bez wyszczegóniania. I nazwijcie mnie kim chcecie, mnie się to bardzo nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:47, Aragloin napisał:

I nazwijcie mnie kim chcecie, mnie się to bardzo nie podoba.

Pewnie spamer bo nie na temat.
Masz odpowiednie tematy o forum to tam pisz propozycje zmian. Tu jest temat o CS i bełkot na temat podpiętego tematu nikogo nie interesuje. Najlepiej wbij se to młotkiem do głowy bo niedługo przypną inny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:55, Vormulac napisał:

> I nazwijcie mnie kim chcecie, mnie się to bardzo nie podoba.
Pewnie spamer bo nie na temat.
Masz odpowiednie tematy o forum to tam pisz propozycje zmian. Tu jest temat o CS i bełkot
na temat podpiętego tematu nikogo nie interesuje. Najlepiej wbij se to młotkiem do głowy
bo niedługo przypną inny temat...

Ja Ci dam spamer! Ja tylko wyrażam swoje niezadowolenie w sprawie podpinania gier do "Ogłoszeń", bo to nie są ogłoszenia. Dobra, zabieram się za lekturę recenzji w CDA.Oczywiście Czystego Nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:59, Aragloin napisał:

Dobra, zabieram się za lekturę recenzji w CDA.Oczywiście
Czystego Nieba.

W końcu będziesz wiedział co tu napisać.
Premiera w piątek jest? Bo już sie troszkę pogubiłem a trzeba odebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:55, argoth napisał:

Bardzo popularna rozrywka wsrod stalkerow ;-)

Trzeba zaznaczyć, że to rozrywka dla samotników. Jak jest grupa to rządzi ta zabawa.
http://foto.mail.ru/mail/deamon9988/_myphoto/2.html
a tu inne ciekawe ujęcie
http://foto.mail.ru/mail/deamon9988/_myphoto/1.html

****
▼ Vintar BC ▼

20080902164034

20080902164226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:44, Vormulac napisał:

"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 3
września 2008"


A to dobrze. Ja tam zamówiłem grę do odbioru własnego w gramie i tam nie ma napisane( nigdy czegoś takiego nie ma ), o tym, że jest coś tam pakowane itd. tylko na temat czasu realizacji, więc jutro mogę się spodziewać już gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 16:43, Vormulac napisał:

▼ Vintar BC ▼


Hmm. Vintar BC. Moja ulubiona broń po GP37. Wsam raz do odstrzału delikwentów po cichaczu zza drzewa lub z dachu. Do otwartej walki raczej się nie nadaje (jak to snajperki) Cicha, szybkostrzelna, bez odrzutu tylko ammo trochę drogie. Całe szczęście, że będzie można naprawiać broń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować