Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Patrzcie jakie ja mam kurde problemy z cieniami ,
1) cienie bardzo ładne , nie narzekam
2) Trochę się cofnąłem i już widać różnicę
3) WTF ? schyliłem się i taka kaszka :|

20080918132410

20080918132428

20080918132448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 13:25, Crew 900 napisał:

Patrzcie jakie ja mam kurde problemy z cieniami ,

Nom, straszny problem. Ludzie się żalą, że im gra wywala do pulpitu, a ty narzekasz na cienie, na które większość osób i tak nie zwraca uwagi...
Ja tam nic na tych screenach nie widzę. Sam gram na oświetleniu Dx10, i żadnego problemu z cieniami nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kto zna jakiegos przerabiacza saevow z wersji 1.5.01 do 1.5.04 ?
Jestem co prawda dopiero w Kordonie, ale nie chce mi sie znowu po bagnach biegac...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko dotyczące pendrivów. W Kordonie nie udało mi się żadnego znaleźć choć wcześniej przed pathem miałem dwa. Co ciekawe BN nie mają już dla mnie schowków za pieniądze bo wszystkie wykupiłem. Na bagnach i w wolności wszystkie znalazłem i dostarczyłem a tu ni chu chu.
Mam również jakąś specjalną apteczkę wartą 1000 ru z misji od gościa pod wiaduktem ale gostka już nie ma bo go chyba muciory zżarły. Macie jakieś pomysły co z takimi przedmiotami robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

wróciłem z małego "urlopu" zainstalowałem 1.5.0.4 i jest problem bo przewodnik na bagnach w tej południowej osadzie nie chce mnie przenieść do kordonu - po wybraniu opcji nic sie nie dzieje :/ wiem, że nie tylko ja mam ten problem pytanie czy ktoś go rozwiązał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:08, LPKorn3324 napisał:

POMOCY


Przecież możesz iść do przejścia do Kordonu z buta... Chyba że ci się nie ''odblokowuje'' na mapie możliwość przejścia do tej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:08, ruthra72 napisał:

A ja mam pytanko dotyczące pendrivów. W Kordonie nie udało mi się żadnego znaleźć choć


Mam tak samo. Żeby było ciekawiej, nie znalazłem też żadnego pena na Wysypisku. Niemniej nie jest to uciążliwe, po prostu musisz biegać po modyfikacje karabinów szturmowych na Bagna, bo w Kordonie i na Wysypisku tego nie robią. Nie wiem jak w innych lokacjach.
Możliwe że liczba penów jest ograniczona, i której frakcji dostarczysz, ta będzie je miała i mogła robić apgrejdy sprzętu. Dlatego nie będzie ich w twoim przypadku u innych frakcji, bo rozdałeś te dostępne Czystemu Niebu, na przykład.

Nie możesz opylić tej apteczki jakiemuś handlarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:46, Everett McGill napisał:

Słuchajcie, a jak to jest z tą bazą bandytów na Wysypisku? (Skład)?

Wlazłem tam, wybiłem hołotę do nogi, po 3 minutach respawnowali się całą hordą i otrzymałem
komunikat, że "bandyci wrócili, stalkerzy, uważajcie na Wysypisku".
Czy ten quest z oczyszczeniem Składu z bandytów jest powtarzalny, czy jednorazowy (a
w takim razie ich respawn jest błędem)?

BTW. Stuningowany pod kątem celności Obokan z lunetą PSO-1 RULEZ! :D One shot - one kill
:D


I co z tą bazą Bandytów na Wysypisku? Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:08, LPKorn3324 napisał:

POMOCY

wróciłem z małego "urlopu" zainstalowałem 1.5.0.4 i jest problem bo przewodnik na bagnach
w tej południowej osadzie nie chce mnie przenieść do kordonu - po wybraniu opcji nic
sie nie dzieje :/ wiem, że nie tylko ja mam ten problem pytanie czy ktoś go rozwiązał?

Miałem podobny problem i jedynym wyjsciem w moim wypadku było ponowne w granie save, którego zrobiłem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:43, Everett McGill napisał:

Mam tak samo. Żeby było ciekawiej, nie znalazłem też żadnego pena na Wysypisku.


Ja na wysypisku ze dwa znalazłem ale nie pasują do nikogo na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:56, ruthra72 napisał:

> Mam tak samo. Żeby było ciekawiej, nie znalazłem też żadnego pena na Wysypisku.


Ja na wysypisku ze dwa znalazłem ale nie pasują do nikogo na razie.


W którym miejscu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w lokacji Jantar.Zaraz po pojawieniu sie w lokacji zaczyna sie subquest w ktorym mam bronic oboz naukowcow przed zombiakami. Nieumarlakow pozalatwialem z dystansu,mapa nie wskazuje zadnych czerwonych kropek a wejscie do bunkra sacharowa zamkniete.I co tu zrobic z tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:59, Sylwassss napisał:

Widać że nie jesteście weteranami stalkera ;]
W głównym katalogu z grą tworzymy folder gamedata i kopiujecie tam te wasze pliki, później
trzeba jeszcze zedytować plik fsgame.ltx otworzyć go w notatniku i znaleźć taką linijke:
$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\
przy czy zedytować ją by wyglądała tak:
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\



SORRY za wznowienie ale dzieci nie dają mi już żyć.
PROSZĘ - napisz jeszcze jeden raz łopatologicznie ja przygotować ten plik "gamedata",
żeby przejść z Bagien do Kordonu?
mamy identyczą sytuację - przy próbie przejścia do Kordonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec, poddaję się, ten patch więcej chyba zepsuł niż naprawił,teraz już nawet na wysypisko nie mogę wejść bo mnie od razu wywala. No cóż, Stalker wraca na półkę, do czasu, aż tu na forum przeczytam, że wyszedł jakiś patch i w końcu wszyscy są zadowoleni z pracy programu. Naprawdę dałem spory kredyt zaufania tej grze ale bez przesady ile razy można przechodzić od nowa 2 pierwsze lokacje bo dalsze nie chcą już prawidłowo chodzić.Adios Stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z was save''a na początku Kordonu albo na Bagnach ale z odblokowanymi już drogami? Bo 3 godziny próbowałem zająć południowe gospodarstwo i ani razu mi tego nie zaliczyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja...zacząłem drugi raz (za pierwszym zatrzymał mnie bug nie do ominięcia w magazynach wojskowych), teraz już z patchem stalker postanowił zatrzymać mnie już w kordonie...czysta kpina, znowu wszyskie sejwy do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:58, Everett McGill napisał:

> Ja na wysypisku ze dwa znalazłem ale nie pasują do nikogo na razie.

W którym miejscu!?


Kupione informacje od kogoś z tego co pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odnośnie pliku gamedata i tych drobnych kombinacji w nim. NIE DZIAŁA. Gra jak sobie wychodziła do widowsa tak wychodzi. A jestem w miejscu gdzie mam rozwalić baze wolności. Myśle więc że będzie trzeba czekać na kolejną łatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować