Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złota Kolekcja - nowe tytuły już dziś!

60 postów w tym temacie

Ja jestem troszkę dziwny i wolę dać kilkanaście złotych więcej a mieć gry w osobnych pudełeczkach :p. Szczególnie że w sklepie gram są bardzo przystępne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem tylko Spellforce 2 jest dla mnie ciekawą pozycją, jednak niestety z braku funduszy będą musiał poczekać z jego zakupem. Może do tego czasu złota edycja spadnie do Platynowej Kolekcji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 21:22, Bajuj napisał:

Ja jestem troszkę dziwny i wolę dać kilkanaście złotych więcej a mieć gry w osobnych pudełeczkach
:p. Szczególnie że w sklepie gram są bardzo przystępne promocje.

Gry w Złotej Kolekcji to są osobne pudełka "premierowe" i poradnik w ozdobnym etui. Etui możesz poddać recyklingowi ;-)
"Premierowe" oznacza, że wkładki nie mają nadruku z nazwą serii, a pudełka są grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się poważnie zastanawiam nad The Guild 2, zwłaszcza że za niedługo będę po modernizacji kompa i wczoraj urodzinki to trochę kasy będzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Złota Kolekcja wydawana przez CDP, to bardzo fajoska seria. W końcu gierka podstawowa + dodatki za niecałą setkę, to bardzo dobra inwestycja. Na pewno kupię w niedalekiej przyszłości Spell Force 2 i może kupię The Guild 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem kupić dziś dodatek do titan questa którego mam od dnia premiery
byłem w empiku a dodatku nie ma ;/, tylko złota kolekcja, wiadomo że nie kupie drugi raz podstawki ;)
Ale ogólnie podobają mi się takie połączenia podstawa + dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Akne" chociaż mała informacja kiedy będzie "Rome Total War" (z dwoma dodatkami) w Platynie - lub zdementujcie że nie wydacie bo są problemy (jakie)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teoretyczne:
W Złotej Kolekcji są już kompletne tytuły, tzn. gra+dodatek/dodatki. A co jeśli wyjdzie nowy dodatek? Jak w takim razie nazwać taką reedycję Kolekcji? :) Pytam w kontekście Warhammera 40K - podobno ma wyjść jeszcze jeden dodatek z pozostałymi rasami z uniwersum WH 40K. Chyba dopiero wtedy można by mówić o kompletnej Złotej Kolekcji.
BTW... To chyba dlatego EA nie wydaje czegoś podobnego - Sims Złota Kolekcja, kiedy nie wiadomo, czy ostatni dodatek jest naprawdę ostatni :) Osobiście nic do tej gry nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:38, Uspatente napisał:

Pytam w kontekście Warhammera
40K - podobno ma wyjść jeszcze jeden dodatek z pozostałymi rasami z uniwersum WH 40K. Chyba
dopiero wtedy można by mówić o kompletnej Złotej Kolekcji.


Watpie zeby taki dodatek kiedykolwiek powstal, predzej relic zajmie sie DoW2 niz addonem do jedynki. Chociaz Twoje pytanie nie jest glupie, ale nalezaloby je zadac w kontekscie Age of Empires 3 i zapowiadanego, nowego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 16:38, Uspatente napisał:

Pytanie teoretyczne:
W Złotej Kolekcji są już kompletne tytuły, tzn. gra+dodatek/dodatki. A co jeśli wyjdzie nowy
dodatek? Jak w takim razie nazwać taką reedycję Kolekcji? :) Pytam w kontekście Warhammera
40K - podobno ma wyjść jeszcze jeden dodatek z pozostałymi rasami z uniwersum WH 40K. Chyba
dopiero wtedy można by mówić o kompletnej Złotej Kolekcji.
BTW... To chyba dlatego EA nie wydaje czegoś podobnego - Sims Złota Kolekcja, kiedy nie wiadomo,
czy ostatni dodatek jest naprawdę ostatni :) Osobiście nic do tej gry nie mam.


Nie sądze że będzie znowu złota kolekcja warhammera z wszystkimi dodatkami
Myślę że kompletne kolekcje podstawa + dodatki wychodzą w platynowej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strajker -> trudno powiedzieć, raczej nie prędko.
Uspatente, Garett -> W40k i AoE w Złotej Kolekcji wydaliśmy w grudniu. Wtedy nic nie było słychać o kolejnym dodatku. A np. HoMM5 z Kuźnią ukazało się jako Silver - więc można było wydedukować, że będzie drugi :-)
A Simsy to szczególny przykład jeśli chodzi o ilość dodatków do gry, ale taka już jej specyfika :-)
Ratefi -> Do Platyny w końcu zwykle trafiają komplety, ale trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ochotą kupiłbym Spellforce 2 i Titan Quest, ale mam sporo wydatków .. heh jeszcze do kupienia wiedzimin i saga balddura i icewinda .. No i jeszcze TBC i Overlord .. Matko, ale sie tego nazbierało .. :P Tylko dostane kase ... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:45, Oloninho napisał:

A ta Złota Kolekcja w jakich cenach będzie?

W newsie jest wszystko opisane. Złota Kolekcja ukaże się w cenie 99,90 zł, lecz w sklepie gram.pl możesz te gry kupić taniej - aż o 20 zł! (ale pamiętaj o wysyłce... :|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować