Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King potwierdzony

98 postów w tym temacie

Phi. Trailer zrobiony na silniku gry... Cholera, na mój gust to to nie do końca pełnoprawny dodatek. Żadnych nowych ras - tylko nowy kontynent i jak do tej pory jedna nowa klasa - i wyciągną łapę co najmniej po półtora stówy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyym fajnie jak w tym dodatku opowiedzą co dalej się działo z Arthasem i Lichem :D. A może pojedynek z nim hyym. To by było coś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardzo jakie konkretnie klasy będą mogły zostać Death Knightem.
Pre-order składam jak tylko pojawi się taka możliwość na gram.pl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie poczytać FAQ na oficjalnej stronce dodatku, w którym wbrew pozorom jest całkiem sporo informacji nt. samego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALe tutaj co niektorzy narzekaja.

Ze blizard nie dba o nisko levelowych graczy. Jak to nie? o ile pamietam to po wyjsciu tbc powstalo kilka nowych serverow i 1 lv biegalo pelno :), pozatym ja bym sie wcale nie obrazil jakbym sam sobie poszedl do outlandu, dobrze pamietam jak 40 minut czekalem do 1 moba bo 200 osob mialo nagle ten sam q co ja. Qesty tam sa wystarczajace by dobic 70 lv bardzo szybko i kolo 1 k gold, a i nie wierze ze takich osob co dopiero weszli do outland nie bedzie wiecej , wiec do isnt kazdy znajdzie grp jak tylko chce.

Inni narzekaja ze pewne gildie jeszcze kara nie zrobily a tu juz dodatek. No przepraszam ale jak ktos nie zrobil przez pol roku karahzan, to radze zmienic gre, lub tak jak ja grac tylko pvp. Nie ma co panikowac, pewnie dodatek wyjdzie dopiero za rok, znajac blizarda to moze i dluzej, wiec czasu a czasu :)

Co do braku balansu. Wow zawsze mialo system papier,kamien,nozyce w pvp. Na arenach nie jest tak zle, mozna wygrac i przegrac z kazdym, dueale nie sa zbalansowane ale one sluza bardziej do cwiczen czy przyjemnosci wkoncu nic poza tym za nie sie nie dostaje. Ja mam warra 4/5 glad gear i all bg item i np na dualu z dobrym frost magiem dostane takie baty ze masakra. Znowusz maga zjedzie inna klasa itp. nie odczuwam tego na arenach wszystko zalezy od teamu i skilla, mi troche to zajelo zanim zaczalem wygrywac, wiec mniej narzekania na wszystko dookola albo poprstu zmienice Panowie gre :)

ps. Bardzo dobrze ze dodatek wychodzi, choc pewnie sie na niego naczekam, ale ja np nie mam juz zabardzo co robic w outland, pewnie dlatego ze gram tylko pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Gosu. A co do czasu kiedy dodatek ma wyjść to przypomnijcie sobie, że jakiśczas temu jeden z głównych developerów Blizza powiedział , że zamierzają wypuszczać jeden dodatek do WoW-a średnio co rok, także nie przypuszczam aby Wrath of the Lich King ukazał się przed Gwiazdką ''07 a realny termin to pewnie luty ''08 albo i później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaareszcie!Ja zaczynam grać w WoW!Death Knight...moja klasa...

I Northrend...łezka się w oku kręci jak sobie przypominam perypetie Arthasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zaczynam żałować, ze nie gram w WoWa. Że te 50 zł miesięcznie gdzie indziej wtryniam. Przydałoby mi się takie odłączenie od świata... Ale cóż. Nie gram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo nigdy nie grałem w WoW-a, czy fabuła w tej grze jest ściśle powiązana z III-cią częścią gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah... juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze premiera bedzie juz w grudniu to od rodzicow pod choinke moze dostane... tyle ze mam jeszcze problem poniewaz mam tylko WoW-a bez TBC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:40, Nuk7 napisał:

Ciekawe, czy Hero Classem dla Huntera będzie Demon Hunter? ;)

Hunter nie ma nic wspólnego z Demon Hunterem. To zupełnie osobne klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:40, Nuk7 napisał:

Ciekawe, czy Hero Classem dla Huntera będzie Demon Hunter? ;)


Imo Demon Hunter to powinna być hero class dla Warlocka albo Maga.

Dnia 10.08.2007 o 12:40, Nuk7 napisał:

A zapowiedzieli klase Demon Hunter? ^^


Not

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 10:56, Nagaroth napisał:

Raczej dla rogue, warriora i huntera, Łowcy Demonów to nie magowie.

Łowcy demonów występują tylko u nocnych elfów i ostatnio Illidan wyszkolił trochę krwawych elfów. To taki wojownik, który używa niezbyt czystej magii do zwalczania demonów (balansują na krawędzi, a niektórzy jak Illidan sami stają się niemalże demonami). Rogue i hunter nie używają magii, a Łowca ani nie skrada się w cieniu, ani nie używa zwierzaka do walki. To połączenie wojownika z czarnoksiężnikiem (najprościej ujmując) i nie ma ich u innych ras, nawet u obecnie grywalnych nocnych elfów, ponieważ u nich magia jest zakazana (z wyjatkiem tej priestów pochodzącej od Elune i druidów - czerpiących moc z sił natury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować