Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 11:28, ^RaZZieL^ napisał:

Tak, to jest beta - ale chodzi świetnie, grałem troche i musze powiedzieć, że to beta bez zwiech
czy innych uniemożliwiających gre artefaktów graficznych. Serverów też troche stoi ;)


Tak świetnie chodzi ,ze ja nawet 5 sekund nie zagrałem, wiecznie sie coś kaszani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, to może jednak nie z demem a z Twoim kompem jest coś nie tak?

Ja testowałem to gre na trzech kompach które mam w domu i przy graniu na lanie z kumplami przez 3h na ani jednym nie zauważyłem "kaszanienia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj cfg twojego kompa,i sory za offtopa,ale koles w temacie UTIII napisal mi zebym nowe stery zainstalowal do grafy,Ale co to da,jesli obraz w grze jest cholernie rozmazany i gra osiaga max 20fpsow.Pozatym bawilem sie z tymi tweakami i dalej nic,a widzalem posty na tym forum ludzi ktorzy odpalali to demo na slabszych cfg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:37, FerraEnzo napisał:

Zapodaj cfg twojego kompa,i sory za offtopa,ale koles w temacie UTIII napisal mi zebym nowe
stery zainstalowal do grafy,Ale co to da,jesli obraz w grze jest cholernie rozmazany i gra
osiaga max 20fpsow.Pozatym bawilem sie z tymi tweakami i dalej nic,a widzalem posty na tym
forum ludzi ktorzy odpalali to demo na slabszych cfg.


Używaj opcji odpowiedz, teraz nie wiadomo do kogo to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój główny to C2D @ 2.6 / GF8800GTS / 4 GB ram [2] A64V@ 2.9 / GF7900GTX / 2GB [3] A64 3.2+ / 2GB / GF 7900 GT.

Stery od grafy dają bardzo dużo, bo wprowadzają już obsługe UTIII z tego co pamiętam. DX z tego miesiąca też swoje robi. W ostateczności defragmentacja i / lub format dysków. U mnie na wszystkich konfiguracjach gra śmiga na high, przy drobnych obcięciach na trzeciej maszynie.

@Ecko09

Nie widzisz, że to było w odpowiedzi na mój post? Większość na forum na całe szczęście tnie cytaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:48, ^RaZZieL^ napisał:

Mój główny to C2D @ 2.6 / GF8800GTS / 4 GB ram [2] A64V@ 2.9 / GF7900GTX / 2GB [3] A64 3.2+
/ 2GB / GF 7900 GT.

Stery od grafy dają bardzo dużo, bo wprowadzają już obsługe UTIII z tego co pamiętam. DX z
tego miesiąca też swoje robi. W ostateczności defragmentacja i / lub format dysków. U mnie
na wszystkich konfiguracjach gra śmiga na high, przy drobnych obcięciach na trzeciej maszynie.


Może przeniesiemy sie do tematu o UTIII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie duże screeny z tej gry...coś tam o tej grze słyszałem ale nie wiem czy warto zamawiać...za podpowiedzi na temat gry serdeczne Bóg zapłać:D;p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:43, slawekw13 napisał:

macie duże screeny z tej gry...coś tam o tej grze słyszałem ale nie wiem czy warto zamawiać...za
podpowiedzi na temat gry serdeczne Bóg zapłać:D;p....



no ja też jestem zainteresowany...dajcie skriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Tutaj masz parę filmików:
http://www.youtube.com/watch?v=t7Ig2JJRpdo
http://www.youtube.com/watch?v=LoPC_ibBJiQ
http://www.youtube.com/watch?v=sNSxUqe91tA


Polecam Ci przeczytać parę recenzji, np.
http://www.valhalla.pl/gra2647-Gears-of-War.html

Od siebie dodam, że gra jest BARDZO krwawa i brutalna, ale nie jest to bezmyślna siekanka :). Trzeba się chować za przeszkodami i prowadzić zza nich ogień, ponieważ dość łatwo zginąć.

Screeny :

20071103153622

20071103153630

20071103153641

20071103153650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:02, kedzior141 napisał:

A jeśli mi demo UT3 działało to znaczy ze GoW też będie działał?


Dokładnie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:02, kedzior141 napisał:

A jeśli mi demo UT3 działało to znaczy ze GoW też będie działał?

No pewnie wkońcu to silnik graficzny z UT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z ostatnich numerów CD-Action pisali, że nawet na starszych maszynach Gears of War ruszy, natomiast grafika nie będzie wyglądała tak jak mogłaby wyglądać na lepszych PC-tach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:02, kedzior141 napisał:

A jeśli mi demo UT3 działało to znaczy ze GoW też będie działał?

będzie działał i to lepiej, bo w Gearsach są przeważnie mocno ograniczone poziomy i dużo loadingów

Dnia 03.11.2007 o 20:02, kedzior141 napisał:

nawet na starszych maszynach Gears of War ruszy

ruszy, ale w 2 klatkach na sekundę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, na kompie pokroju 2 GHz procek, 1GB RAM, GeForce 6600GT 128MB RAM spodziewać się można CO NAJMNIEJ 15 FPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:37, Vytrix napisał:

No bez przesady, na kompie pokroju 2 GHz procek, 1GB RAM, GeForce 6600GT 128MB RAM spodziewać
się można CO NAJMNIEJ 15 FPS :)


Heh mam właśnie takiego kompa (A64 @2.2GHz, GF6600GT 1120/550MHz, 1GB DDR 400MHz) i demo UT3 na medium elegancko śmigało. Także można oczekiwać CO NAJMNIEJ 20FPS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:37, Vytrix napisał:

No bez przesady, na kompie pokroju 2 GHz procek, 1GB RAM, GeForce 6600GT 128MB RAM spodziewać
się można CO NAJMNIEJ 15 FPS :)

tak
ja odnosiłem się bardziej do słów Adriana, który w wywiadzie dla N+ i CDA powiedział, że gra ruszy na "komputerze za 700 zł z hipermarketu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:02, dur napisał:

Czy wiadomo jak sterowanie wyglada? Bo chyba nie bardzo klawiatura + mysz, skoro jako minus
jest sterowanie...


Da się. Jednak twórcy podkreślali że bez pada lepiej nie podchodzić, chociaż WSAD+Myszula działa. Poza tym to konwersja z X pudła więc nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować