Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Strangleholda znane

172 postów w tym temacie

HAhahahahaha...Buhehe...hehe ^^. No moje uczucia zostaly stłamszone do kwadratu. Nie wiem czy sie smiac czy plakac z tego ze tworcy mysla ze kazdy kupi sobie smoka dla tej gry. Jeszcze w gothicu 3 to rozumialem, ale to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To MUSI być żart Midway, ot tak dla przyciągnięcia uwagi :) A przynajmniej mam taką (Wielką !!) nadzieje. Przecież tego prawie nikt nie kupi, a oni nie zarobią (no chyba że kupi to np. cały Microsoft). Widać że słowo : "Optymalizacja" jest tym panom całkowicie obce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja powiem - i cóż z tego? Strangehold mnie nie rusza, nie jest mi niezbędny do życia (jako i żadna gra) więc po co się stresować? Z resztą - jakim cudem gra ma działać na X-Box 360, który ma jeno 512 mega pamięci i 20 GB (łącznie) na twardzielu? No jestem tego bardzo ciekaw... Czyżby megabajt megabajtowi nierówny? Eh... Parodia. Lepiej wrócić do starych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem- jak ostrzegaliście, ale i to nie pomogło. Spadłem z krzesła, przy okazji przypatkiem gubiąc szczękę. 2GB RAMU ? Proc dwurdzeniowy ? Minimum ? czy ta gra jest pisana pod komputery posiadane przez NASA ? do tego 15GB miejsca na dysku... ktoś bardzo konsekwentnie partaczył optymalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:39, master matrox napisał:

Ja tam nie patrzę na wymagania sprzętowe, bo pewnie za jakiś rok będę szczęśliwym posiadaczem
Playstation 3 i kupię sobie tą grę o ile zdobędzie wysokie oceny w sieci i spodoba mi się :)


Wymagania Strangeholda to kolejny dowód na wyższość konsoli nad PeCetem :)

Wiek tego pana???
13 lat....
No coments- ot typowy posiadacz konsoli, dostał od tatusia na urodziny i myśli że jest kozak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 18:39, master matrox napisał:

Ja tam nie patrzę na wymagania sprzętowe, bo pewnie za jakiś rok będę szczęśliwym posiadaczem
Playstation 3 i kupię sobie tą grę o ile zdobędzie wysokie oceny w sieci i spodoba mi się :)


Wymagania Strangeholda to kolejny dowód na wyższość konsoli nad PeCetem :)


Tak??? A jak myślisz, na czym ta gra jest robiona? Oczywiście, że na PeCecie. Ja nie rozumiem ludzi którzy piszą, że konsola jest lepsza od PeCeta. PeCet jest lepszy od konsoli chociażby dlatego, że na nim można nie tylko grać, ale robić jakieś konstruktywne i pożyteczne rzeczy (ot, chociażby programować). Niektórzy zarabiają przepisując teksty (rękopisy) na komputer, a na konsoli jak zarobisz? Żeby zarobić na graniu trzeba być naprawdę dobrym.

Żeby nie było offtopu: te wymagania to jest, że tak powiem... ykhm... nie, lepiej nie mówię. Po co się w ogóle robi takie gry? Może na mocy umowy z producentami hardware''u, którzy do jakiegoś tam terminu chcą widzieć jakąś tam grę z wymaganiami takimi jak Strangehold, bo im sprzęt nie schodzi. Ja najchętniej gram w gry takie jak Wolfenstein 3D i Commander Keen (świetna platformówka), a poza tym to MoH: AA i RTCW. Krótko mówiąc gry z takimi wymaganiami olewam (sprzęt i fundusze mnie zmuszają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cale szczescie ze nie lubie tego typu gier. Przez te wymagania dostalem szczekopadu i zaczalem radosnie sie smiac z glupoty programistow. Malo kto ma wogole taki komputer a co dopiero mowic o mocniejszym?? Jakie to szczescie ze RTS-y maja zazwyczaj mniejsze wymagania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak dobrze pujdzie to mój nowy komp bedzie spełniał ponad minimalne wymagania ale mam nadzieje że przy takich wymaganiach to Crisys sie schowa gdy zobaczy grafike Stranglehold''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna kpina. To mają być minimalne wymagania. Co z tego, że mój komputer je spełnia, jeśli na średnich detalach będzie nieciekawie. 15 GB na dysku? To się w głowie nie mieści. Czy to na tym ma polegać rewolucyjność Unreal Engine 3? Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15gb na dysku? Cholera ;D.

Co do ogolnych wymagan? Teraz bez dwurdzennego procesora nie ma co kupowac kompa. 2gb RAM? Tez juz normalka (ale w zalecanych wymaganiach to chyba bedzie z 2,5 albo 3gb xP) jak widac...Trzeba tez kupowac juz GF8800...

Dla mnie to nic tragicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie są właściwie uroki konwersji lub tworzenia gry jednocześnie na wiele platform. W przypadku tego dzieła można jasno i stanowczo powiedzieć, że wersja na X360 i PS3 stała na pierwszym miejscu.
Optymalizacja jest po prostu F-A-T-A-L-N-A!
Ale tak to już jest od lat najdawniejszych, zresztą popatrzcie na nadchodzącego Drivera: PL (pierwotnie PS2), który wymaga do komfortowej zabawy przeszło 3,4GHz, 1GB RAMu i karty z 256MB! PS2 ma przecież 10LAT! PeCet już po roku od premiery tej konsolki oferował lepszą technologię.
Tym bardziej dziwi fakt, że w końcu konsole nowej generacji w dużej mierze opierają się na prototypach technologicznych. Konsolowa nVidia RSX i ATi Xenos to nic innego jak ulepszone G70 i R500, czyli mowa tu o poprzedniej generacji. Dlaczego konsolowcom wystarczałby 7800GTX, a PC aż 8800GTX do komfortowej rozgrywki...
z reszta jeżeli chodzi o inne wpadki to popatrzcie na Double Agent. On mial problemy nawet na najmocniejszych kompach, choć na X360 śmigał dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, siedzenie na krześle nie pomogło...trzeba było napisać, że tego newsa lepiej czytać leżąc plackiem na podłodze, bo z krzesła można spaść i zadek sobie uszkodzić...i ja piórkuję, po prostu nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram
Na oficjalnym forum firmy Midway w końcu podane zostały minimalne wymagania sprzętowe gry Stranglehold. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu stoi, czytając tego newsa, niech lepiej usiądzie - ostrzegamy.

numenpl
Raczej dowodem na kompletną fuszerkę ze strony programistów odpowiedzialnych za optymalizację kodu gry!!

J4ck
Takie są właściwie uroki konwersji lub tworzenia gry jednocześnie na wiele platform. W przypadku tego dzieła można jasno i stanowczo powiedzieć, że wersja na X360 i PS3 stała na pierwszym miejscu.
Optymalizacja jest po prostu F-A-T-A-L-N-A!


a mnie to nie ziębi ni grzeje :D
wy się ciskajcie, a ja sobie luzacko pogram na swoim xboksie kupionym za śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet Far Cry jak sie ukazywal, to wymagania jego byly bardziej ludzkie. Nie wiem gdzie dzial marketingu Midway mial rozum gdy postanowili to oglosic. Z ciekawosci zajrzalem na Steam''a by sprawdzic ile osob ma odpowiednia ilosc pamieci RAM, i wiecie jak zawrotna ilosc to sie okazala... 0,40 %.
Niecale pol procenta uzytkownikow Steam posiada 2GB lub wiecej pamieci RAM, jak wiec panowie od Strangehold wyobrazaja sobie wymagania optymalne dla swojego nowego dziecka??? I przede wszystkim, dla kogo niby to jest robione??? Kpina, po prostu kpina z uzytkownikow PC. Na konsolach jakos nie wymagaja takich kosmosow a plynnosc bedzie oczywiscie doskonala przy zachowaniu ludzkich wymagan sprzetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to znowu po raz enty antyfany fanboje ludzie z gulem, że nie mają konsoli oraz ci co nie chcieli iść do pracy żeby ją kupić będą się kłócić co jest lepsze poddając jak zwykle te same utarte schematy zieeeeef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować