Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Przeszedłem już raz grę i musze powiedzieć, że bardzo fajna, chociaż żałuję, że nie rozwinięto bardziej głównego wątku. Czemu do jasnej cholery gra rozkręca się po 4h, a po kolejnych 4 już jest koniec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się znaleźć następujące bronie dystansowe
Small Guns
10mm Pistol
Silenced 10mm Pistol
.32 Pistol
Chinese Pistol
Zhu-Rong v418 Chinese Pistol
Scoped .44 Magnum
Blackhawk
10mm SMG
Sydney''s 10mm "Ultra" SMG
Saved-off Shotgun
Combat Shotgun
Hunting Rifle
Ol'' Painless
Assault Rifle
Chinese Assault Rifle
Xuanlong Assault Rifle
Lincoln''s Repeater
Sniper Rifle
Reservist''s Rifle
Big Guns
Minigun
Eugene
Missile Launcher
Flamer
Fat Man
Energy Weapons
Laser Pistol
Protectron''s Gaze
Plasma Pistol
Laser Rifle
Wazer Wifle
Plasma Rifle
A3-21''s Plasma Rifle
Gatling Laser
Vengeance
Do tego dochodzą jeszcze te które można zbudować ze schematów oraz na pewno co najmniej kilka innych których nie znalazłem (podejrzewam że każda broń ma swoją zmodyfikowaną wersję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz wykonywał misję z odbiciem najemników z hotelu (tego do którego dostajesz się poprzez szpital) to poszukaj wiadomości która leży przy jednym ze szkieletów - jeśli dasz ją Sydney to w nagrodę dostaniesz jej SMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:14, hehe napisał:

Niestety przeżyła :) wiec nie bylo jak go zdobyc.

Jako ktoś kto przy Tobie walczył, NPC''e mają ją w głębokim poważaniu, możesz podejść i wyp... wystrzelić jej w głowę z szotgana z jednego metra, a oni nic ^^. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Republic of Dave znajduje się podboostowana Hunting Rifle o wdzięcznej nazwie "Ol'' Painless". By ją zdobyć należy zpickpocketować Dave''a, ukraść klucz, po czym tym kluczem otworzyć skrzynkę w jego "gabinecie".

Podboostowany Laser Pistol znajduje się w sejfie w pokoju przywódcy Brotherhood of Steel.

W pewnym budynku w Falls Church znalazłem Zhu-Rong v418 Chinese Pistol. To budynek jakiejś korporacji strzeżony przez roboty.

Na bandycie ukrywającym się w budynku na terenie Arlington Cemetery znalazłem unikatowe gauntlety.

To na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:30, Splocky napisał:

W Republic of Dave znajduje się podboostowana Hunting Rifle o wdzięcznej nazwie "Ol''
Painless". By ją zdobyć należy zpickpocketować Dave''a, ukraść klucz, po czym tym kluczem
otworzyć skrzynkę w jego "gabinecie".


Można go przekonać aby sam oddał nam ten klucz (część questa dla ghula z Underworld).

Dnia 20.11.2008 o 21:30, Splocky napisał:

Podboostowany Laser Pistol znajduje się w sejfie w pokoju przywódcy Brotherhood of Steel.


Tego nie wiedziałem:) Ja podrasowany pistolet laserowy dostałem od przebierającego się za robota czubka z Canterbury Commons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:56, Karharot napisał:

Tego nie wiedziałem:) Ja podrasowany pistolet laserowy dostałem od przebierającego się
za robota czubka z Canterbury Commons.


Mi to umknęło, bo wziąłem się za tą mrówkowariatkę i w nagrodę dostałem jakiś gay-outfit. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Pograłem sobię trochę w tego Fallouta, no i jest całkiem niezły. Poczatek gry, dorastanie itp jest naprawde fajnie zrobione ;) Jak na razie doszedłem do Megatony i do baru Moriarty''ego - chciał mnie okraść na 300 kapsli, ale kazałem mu się walić, znajdę jakiś inny sposób na znalezienie ojca ... ja mam jakieś 11 kapsli xD
Niestety z zewnątrz gra mocno przpomina Obliviona. No ale w końcu to ci sami twórcy i ten sam silnik. Trochę szkoda. Ogólnie raczej gra rozwija się w dobrym kierunku, na razie mi się podoba, mam nadzieję, że się to nie zmieni.
Macie jakieś rady dla początkujących ? W co pakować punkty? Są jakieś fajne znajdźki, itemki na początku, questy warte wykonania, lokacje do odwiedzenia? Jak na razie znalazłem tylko taką figurkę Medycyny w gabinecie ojca w krypcie, w jego biurze. Miałem już okazje zabić parę wrogów, a też na próbę ubiłem pare ludzi (bez sejwowania, ofc :P). I rzeczywiście, wkurza mnie niezmiernie, że rozpadają się na kawałeczki po dostaniu kulki. Chyba zainstaluję sobię jakiegoś moda, czy coś, imho powinna być opcja by to wyłączyć (można tak zrobić, np w CoD:WaW, ale tam jest to jakoś uzasadnione, jeśli ktoś straci nogę albo coś - tam to pasuje i jest zrobione w realistyczny sposób, a nie w F3 koleś dostaje z pistoletu i oddzielnie odpada kawałek czaszki, mózgu, oka, zębów, jakiegoś mięcha etc ... wkurzające i zupełnie niepotrzebne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj się nikogo i nic nie czytaj.
Za 1szym przejściem staraj się po prostu grac całkowicie samodzielnie.
Naprawdę tysiąckroć lepsza zabawa niż granie z radami czy wytycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy znajdę ojca do będzie koniec gry czy jeszcze dalej będą główne questy? Bo na chwile obecną mam 2 questy poboczne (oba z Rivert City) i ten główny właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do rady którą dał Selv - przy pierwszym podejściu staraj się grać bez pomocy (no chyba że się zatniesz w jakimś miejscu to zawsze się możesz zapytać:). Jedna rzecz którą napiszę od siebie to rada abyś nie brał perków które dają bonus do zdobywanego doświadczenia - są one naprawdę bezużyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się w końcu na FO3 w wersji kolekcjonerskiej. Dałem 130zł za naprawdę rewelacyjnie wydaną gierkę. Gry EA chodzą po tyle (a nawet drożej), a prezentują się wyjątkowo biednie w porównaniu z tym wydaniem. Brawa dla Cenegi, bo naprawdę postarali się.

Ale o grze szerzej, kiedy pogram, nasycę się klimatem pomieszanego RPGa z FPSem. Na razie podoba mi się i wciąga coraz bardziej.

Na razie chciałbym spytać kogoś kto interesował się bliżej tematem muzyki w grze: czy utwory są może dostępne w formie soundtracku? Lub ewentualnie jak można je wyciągnąć z plików gry? Kapitalnie "spaceruje" się po Pustkowiach i słucha radia Galaxy. Rewelacyjna, kompletnie niedzisiejsza muzyka. Chętnie posłuchałbym też w oderwaniu id gry, a nawet nie wiem cóż to za zespoły, utwory itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 22:28, Outlander-pro napisał:

Macie jakieś rady dla początkujących ? W co pakować punkty?


Bez znaczenia. Jestem chyba na 15 lvl i mam small guns, science, energy weapons prawie na maxa, medycyne, big guns, lockpick, retoryke grubo ponad 50 i generalnie nie mam z niczym problemów. INT 10 robi swoje :)) W co byś nie inwestował to później i tak będziesz miec sporo umiejętności na wyskoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W folderze z grą masz muzykę zwykłą, w .mp3
Odpowiedzialny za nią jest Inon Zur ;)
Muzyka w radiach niestety jest niedostępna - pewno licencje.
Są to takie kawałki jak:
Mighty, Mighty Man by Roy Brown
Let’s Go Sunning
Anything Goes by Cole Porter
I Don’t Want to Set the World on Fire by The Ink Spots
Way Back Home by Bob Crosby
Butcher Pete (Part 1) by Roy Brown
A Wonderful Guy by Tex Beneke
Crazy He Calls Me by Billie Holiday
Civilization by Danny Kaye with the Andrews Sisters
Easy Living by Billie Holiday
Into Each Life Some Rain Must Fall by The Ink Spots
Maybe by The Ink Spots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 23:51, Selv napisał:

Zadałeś sobie chociaż trud aby zaglądnąć do folderu z grą? :P
Masz tam cała muzykę w .mp3
Odpowiedzialny za nią jest Inon Zur ;)

Ano, zajrzałem :). Ale z tego co tam widzę, to chyba raczej tej muzy z radia tam nie ma. Czy jest? Bo nie chodzi mi o to co nam przygrywa, kiedy sobie błądzimy po pustkowiu, a o to co słychać, kiedy włączamy sobie radio Three Doga. Zresztą jego audycji też w tym katalogu nie widzę, więc wnioskuję, że wszystko to chyba trzeba jakoś wydłubać z plików. Ale może się mylę?

Edit: Doczytałem resztę Twojego posta (w trakcie pisania mojej odpowiedzi doszło :)). Właśnie o te kawałki mi chodzi. O tę muzę. Ale dzięki chociaż za tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobra rade. Nie instalujcie najnowszych sterów nVidii. Zdziwiłem się czemu mi tak przycina, zostawilem sobie save`a gdzie stoje na środku pustowki mając 24 fps. Wyszedłem z gry odinstalowałem ostatnie sterowniki i wróciłem do poprzednich 178.24. Load game i zrobiło się 54 fpsy...

A patha nie moge zainstalowac bo nie widzi gry, wie ktoś o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:29, Red Guard napisał:

U mnie to samo. Próbowałem wrzucić nawet patcha do folderu z grą i nic :/

Nie wiem skąd macie te patche, ja ze strony Cenegi. Poszedł od razu, bez problemów. Gra legitymuje się numerkiem 1.0.0.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować