Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

No dobra mam już falla. Ale cholernie mam z nim problemy, po jakimś czasie wiesza się, robi zastój potem znowu gram potem znowu wiecha aż nie mam siły i wyłączam. Patcha zainstalowałem bo myślałem że to coś da ale problem jednak pozostał.

AMD Sempron 1,6ghz 1g Ramu geforce 7300GT mój sprzęt. czy ktoś wie co na to zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:27, Puszkin napisał:

AMD Sempron 1,6ghz 1g Ramu geforce 7300GT mój sprzęt. czy ktoś wie co na to zaradzić
?


To na takim sprzęcie da się grać w Fallouta 3....? Jak Ci gra działa przed zwiechami? Na jakich detalach grasz?

Jestem nieco zdziwiony, ponieważ kupiłem Fallouta 3 Edycję Kolekcjonerską i spokojnie teraz czekam na nowego kompa, nie próbowałem grać na obecnym - nawet nieco lepszym od Twojego, ponieważ nie wierzyłem, że w ogóle się włączy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:27, Puszkin napisał:

No dobra mam już falla. Ale cholernie mam z nim problemy, po jakimś czasie wiesza się,
robi zastój potem znowu gram potem znowu wiecha aż nie mam siły i wyłączam. Patcha zainstalowałem
bo myślałem że to coś da ale problem jednak pozostał.

AMD Sempron 1,6ghz 1g Ramu geforce 7300GT mój sprzęt. czy ktoś wie co na to zaradzić
?


Odpowiedź może być tylko jedna..za słaby komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodacy!
Jest jakas możliwosc grania na 21 levelu ze złą karmą ?
Słyszałem że mod działa tylko dla dobrych i neutrali
wbiłem juz 21 na kodzie w konsoli, ale za kazdym razem jak wyboirę perka wywala mnie do Windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:09, sevrond napisał:

Rodacy!
Jest jakas możliwosc grania na 21 levelu ze złą karmą ?
Słyszałem że mod działa tylko dla dobrych i neutrali
wbiłem juz 21 na kodzie w konsoli, ale za kazdym razem jak wyboirę perka wywala mnie
do Windy

Niestety, działa tylko dla dobrych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za słaby to on nie jest :) daje radę, tylko to mi się zdarza najczęściej na otwartym terenie, w budynkach się nie tnie, detale niskie są a test na tam canyourunit wykazał że komp pociągnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiałem zadać jakże denerwujące, powielane i banalne pytanie: Na jakich detalach mi pójdze F3, mój komp: GF 9600 GT, Celeron 3.06, 2GB RAM, jeśli to ma jakieś znaczenie Oblivion chodził bez większych przycinek na max details:) Pytam bo wpadło i w łapki 150 zł, a nie ma lepszego zagospodarowania kasy niż Fallout:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:23, jaki of blade napisał:

Chiałem zadać jakże denerwujące, powielane i banalne pytanie: Na jakich detalach mi pójdze
F3, mój komp: GF 9600 GT, Celeron 3.06, 2GB RAM, jeśli to ma jakieś znaczenie Oblivion
chodził bez większych przycinek na max details:) Pytam bo wpadło i w łapki 150 zł, a
nie ma lepszego zagospodarowania kasy niż Fallout:)


Hmm, średnie? Powinno spokojnie działać na średnich, może nawet niektóre rzeczy na wysokich, ale ta gra to nie grafika, tylko wysoka grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:23, jaki of blade napisał:

Chiałem zadać jakże denerwujące, powielane i banalne pytanie: Na jakich detalach mi pójdze
F3, mój komp: GF 9600 GT, Celeron 3.06, 2GB RAM, jeśli to ma jakieś znaczenie Oblivion
chodził bez większych przycinek na max details:) Pytam bo wpadło i w łapki 150 zł, a
nie ma lepszego zagospodarowania kasy niż Fallout:)


Prawdopodobnie na wysokich albo najwyższych detalach. Mój 4-letni komp jedzie bez problemów na średnich detalach, chociaż obniżyłem sobie poziom detali.
Aha, jest lepszy sposób na wydanie tych 150zł. Chyba że nie przepadasz za rozbudowanymi cRPG-ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.12.2008 o 19:29, Kraju92 napisał:

Hmm, średnie? Powinno spokojnie działać na średnich, może nawet niektóre rzeczy na wysokich,
ale ta gra to nie grafika, tylko wysoka grywalność.

No to odpowiednio, po prostu nie chciałem się męczyć na najniżyższych detalach, więc w poniedziałek zapowiada się mała wyprawa do Kolportera:) Ależ bedzie grania na święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:37, jaki of blade napisał:

No to odpowiednio, po prostu nie chciałem się męczyć na najniżyższych detalach, więc
w poniedziałek zapowiada się mała wyprawa do Kolportera:) Ależ bedzie grania na święta:)


Gra ma średnią grafikę, więc spokojnie powinno chodzić na średnich, ale nigdy nie wiadomo co grze odbije, bo może się zawsze ciąć, ale powinno być dobrze. Co mogę powiedzieć. Do zobaczenia w krypcie 101.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 17:42, Pablo Querte napisał:

> Rodacy!
> Jest jakas możliwosc grania na 21 levelu ze złą karmą ?
> Słyszałem że mod działa tylko dla dobrych i neutrali
> wbiłem juz 21 na kodzie w konsoli, ale za kazdym razem jak wyboirę perka wywala
mnie
> do Windy
Niestety, działa tylko dla dobrych :(



och szkoda, a może inni znaleźli jakieś mody ? granie bez levelowania to jednak nie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:27, Puszkin napisał:

No dobra mam już falla. Ale cholernie mam z nim problemy, po jakimś czasie wiesza się,
robi zastój potem znowu gram potem znowu wiecha aż nie mam siły i wyłączam. Patcha zainstalowałem
bo myślałem że to coś da ale problem jednak pozostał.

AMD Sempron 1,6ghz 1g Ramu geforce 7300GT mój sprzęt. czy ktoś wie co na to zaradzić
?


Ma,m podobny sprzet i gra smiga calkiem calkiem. Niestety Fallout ma taka przypadlosc ze na niektorych konfigach chodzi jak z dup... Moze zainstaluj gre jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: Czy Fallout 3 wymaga jakiejś rejestracji przez internet? Co prawda, nie długo będę miał (w końcu!) w domu internet, ale grę planuję kupić nieco przed tym wiekopomnym (;)) wydarzeniem. A trochę przykro by było jakby się okazało, że kupiłem grę i będę musiał czekać na internet właśnie z powodu jakiejś rejestracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 22:44, Krieeg napisał:

Krótkie pytanie: Czy Fallout 3 wymaga jakiejś rejestracji przez internet? Co prawda,
nie długo będę miał (w końcu!) w domu internet, ale grę planuję kupić nieco przed tym
wiekopomnym (;)) wydarzeniem. A trochę przykro by było jakby się okazało, że kupiłem
grę i będę musiał czekać na internet właśnie z powodu jakiejś rejestracji...

Nie wymaga. Instalujesz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:27, Karharot napisał:

W samym forcie roboty i wieżyczki, zanim tam dojdziesz możesz się natknąć na innych przeciwników.


Super wycieczkę sobie zrobiłem :D W drodze do tego fortu ide do tych miejsc co mam zaznaczone na mapie ale nie odkryte. I tak zaszedłem do Bazy Najemników Szponów. Fort jakiśtam :P Początkowo nie wiedziałem co to za fort wiec wparadowałem tak sobie. Krótka intensywna walka, rakietnica poszła w ruch po raz pierwszy i szybko pozamiatane. Pozbierałem co się da i przeszukuje okolice. Wejście do bunkra zamknięte ale w okolicy widzę wejście do schronu jakiegoś. Wpadam, robię porządek, trochę ciężko było ale dałem rade. Znowu pozbierałem co się dało i znalazłem grubasa :D Wychodzę przez drugie wejście i widzę wroga co pilnuje namiotu w zagłębieniu. Rozwalam i patrze a tu awaryjne wyjście z bunkra. Fajnie w środku było. Okrutnie, dziko i mokro :P Odkryłem kolejkę V.A.T.S. i rozgromiłem wszystko co sie dało. PO oczyszczeniu całego fortu pozbierałem co się dało i w namiocie schowałem. 3 razy się musiałem wracac z Megatony by wszystko do domu zanieść. Ogólnie się nie źle obłowiłem. Grubas, kilkanaście pancerzy (zamienionych w kilka na maxa naprawionych), karabiny laserowe, rakietnice, szturmowe strzelby i wiele innych. No i mały sukces jest bo wkońcu mam szybkowar a bez niego nie da rady zrobić k. kolejowego :D Na liczniku mam 30h grania i końca nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 23:09, Splocky napisał:

Nie wymaga. Instalujesz i grasz.


To świetnie, mogę kupić bez obaw. Znaczy się, obawy mam bo jestem wiernym fanem F1 i F2 a F3 to ponoć bardziej The Elder Scrolls V: Fallout (ale TESy też w sumie lubię)... ale nie ważne. Ten temat był wałkowany tak długo, że chyba daruje sobie dalsze komentarze. Mam tylko nadzieję, że nie będę za bardzo tą grą rozczarowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 23:33, krl.krl napisał:

A nie znalazłeś przypadkiem eksperymentalnego grubasa który strzela 8 atomówkami naraz?


A istnieje taki ?? Nie znalazłem ale po co mi on :D Raz że nie mam tylu atomówek to dwa że jedna jest zabójczo skuteczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować