Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 17:40, lord0 napisał:

na wikipedi masz opisane sposoby :P


A myślisz ,że ja nie próbowałem tych sposobów?Owszem i próbowałem...i nie osiągnąłem żadnych efektów...tylko raz przy sposobie WILD miałem halucynacje i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 17:40, lord0 napisał:

na wikipedi masz opisane sposoby :P

Ja z sposobów internetowych, jakoś nic nie "wynoszę". Oglądałem nawet 8 partów na youtubie o LD, ale nic takiego się nie stało jak zrobiłem to, co ten... koleś kazał. Jedyne w czym mi pomógł, to jak zapamiętać sen :), no i jeszcze jak sprawdzić czy naprawdę ma się Świadomy Sen. Ale jakoś dziwnie się składa, że ja w swoim LD nie miałem ani ścian, ani zegarka... żeby zrobić TR :P. Tzn. do nie był do końca LD, ale sprawdziłem czy jest to LD w taki sposób, że po prostu chciałem lecieć. Jak dla mnie trzeba znaleść swój sposób na Świadome Sny, tego nie da się nauczyć ^^, przynajmniej jak dla mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki maly problem propo snu i tym podobnych:
juz dwa razy mi sie zdarzyla taka sytuacja: (nie wiem, halucynacje czy co innego...?)
leze w lozku (norma, TV ogladam :D) i w pewnym momencie (bialy dzien, ja nie jestem zmeczony) glowa mi pada na lozko, slysze jakies dziwne piski i strasznie ciezko mi otworzyc oczy - dopiero jak potrzasne glowa to wszystko jest normalnie

ktos to wytlumaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:56, lordlolek napisał:

ja wręcz ćwiczę by mieć świadome sny ;)
pełny kurs świadomego śnienia tu:

http://www.wykop.pl/ramka/45263/pelny-kurs-jak-nauczyc-sie-snic-swiadomie

to jest praktycznie tekstowa zrzynka z materialow kolesia prowadzacego stronke www.drugadroga.com/blog :P
polecam obejrzec oryginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:01, Raziel93 napisał:

ktos to wytlumaczy??

Ale te piski to słyszysz normalnie w głowie czy na zewnątrz? A może tylko w wyobraźni (nie, to nie jest żart) . Jaka głośność, uporczywość itp. Podaj, to spróbuję ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio mialem dziwna sytuacje. polozylem sie okolo 12 do lozka i zaczalem sluchac i-dosera (te takie piski itp:)). w kazdym razie odpalilem sobie lucid dream wlasnie bo jakos nie bylem zmeczony i stwierdzilem ze dotrwam. skracajac to mniej wiecej po 15 minutach jak juz bylem totalnie rozluzniony i troche spiacy to zaczely dziac sie dziwne rzeczy. najpierw mialem omamy sluchowe, co mnie zaczelo troche przerazac, potem zaczely mi dretwiec miesnie i mialem skurcze twarzy (sic), co mnie jeszcze bardziej przestraszylo. pozniej miesnie zaczely mi drgac same, ale wtedy przypomnialem sobie ze czytalem cos o uczuciu przerazenia przy oobe, w kazdym razie przestalem sie bac. potem drgawki ustapily, poczulem zimno na calym ciele, i teraz najwieksza akcja - zaczalem sie czuc tak jakbym byl zamaly w swoim ciele. mnie wiecej tak jakbym mial ogromne rece i nogi i nie moglem ich ruszyc. potem z kolei przyszlo uczucie takiej ciasnoty, a potem naprzemian jedno i drugie. trwalo to do konca utworu czyli jakies 10 minut, jeszcze potem z 5 dopoki nie otworzylem oczu, chociaz nawet wtedy trzymalo mnie to uczucie ociezalosci. nie mam pojecia co to bylo, watpie aby oobe albo ld, ale moze ktos sie spotkal z czyms podobnym i moglby mi jakos dokladnie powiedziec ocb:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Coś popaprałeś widocznie... jak już używasz przekazów podprogowych typu I-Doser to poczytaj, jak wejść w stan LD lub OOBE. To co przeżyłeś to był zwyczajny stan pośredni. Już nie czuwanie, ale jeszcze nie wyjście z ciała. ;)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 22:47, Kalejdoskop86 napisał:

> ktos to wytlumaczy??
Ale te piski to słyszysz normalnie w głowie czy na zewnątrz? A może tylko w wyobraźni
(nie, to nie jest żart) . Jaka głośność, uporczywość itp. Podaj, to spróbuję ci pomóc.


te piski to w glowie, dosyc upierdliwe, glosne to tak, ze zagluszaly kazdy inny halas, ale najbardziej mnie przerazilo to ze nie moge oczu otworzyc - dopiero zaczalem trzasc glowa to odzyskalem "kontrole" ciala o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:20, Raziel93 napisał:

te piski to w glowie, dosyc upierdliwe, ale najbardziej mnie przerazilo to ze nie moge
oczu otworzyc - dopiero zaczalem trzasc glowa to odzyskalem "kontrole" ciala o_O

O to nie jest dobrze... idź lepiej do neurologa albo innego lekarza, bo być może to ma związek z nerwami. Piski w głowie to również może być efekt (być może choroby neurologicznej) . Często to masz, czy - tak jak napisałeś - zdarzyło ci się kiedyś (raz) i skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:24, Kalejdoskop86 napisał:

> te piski to w glowie, dosyc upierdliwe, ale najbardziej mnie przerazilo to ze nie
moge
> oczu otworzyc - dopiero zaczalem trzasc glowa to odzyskalem "kontrole" ciala o_O

O to nie jest dobrze... idź lepiej do neurologa albo innego lekarza, bo być może to ma
związek z nerwami. Piski w głowie to również może być efekt (być może choroby neurologicznej)
. Często to masz, czy - tak jak napisałeś - zdarzyło ci się kiedyś (raz) i skończyło?

dotychczas w ciagu mojego krotkiego zycia (patrz: moj nick :D) 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:26, Raziel93 napisał:

dotychczas w ciagu mojego krotkiego zycia (patrz: moj nick :D) 3 razy

No to powinieneś iść do lekarza albo ew. odpowiedzieć mi na pytanie: czy działo się jeszcze coś (choćby trochę dziwnego) pomiędzy tymi - jeżeli można to tak nazwać - "atakami" ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:28, Kalejdoskop86 napisał:

No to powinieneś iść do lekarza albo ew. odpowiedzieć mi na pytanie: czy działo się jeszcze
coś (choćby trochę dziwnego) pomiędzy tymi - jeżeli można to tak nazwać - "atakami" ?
:p

hmm... w sensie ten czas od 1 "ataku" :P do drugiego, potem od drugiego do trzeciego?

nie przypominam sobie by w tamtych czasach cos sie jeszcze dzialo

ide spac - mam nadzieje ze bez takich akcji... T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 23:30, Raziel93 napisał:

hmm... w sensie ten czas od 1 "ataku" :P do drugiego, potem od drugiego do trzeciego?

Od wszystkich.

Dnia 06.03.2008 o 23:30, Raziel93 napisał:

nie przypominam sobie by w tamtych czasach cos sie jeszcze dzialo

To dobrze jest, nie masz problemów z energią (oczywiście na 99%) .

Dnia 06.03.2008 o 23:30, Raziel93 napisał:

ide spac - mam nadzieje ze bez takich akcji... T_T

No ja też mam nadzieję i serio mówię ci, że powinieneś pójść do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni neurologicznej. Na złe ci to nie wyjdzie, a przebadać zawsze się trzeba ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, jeszcze jedna ważna rzeczy dla wszystkich!
Kiedy wchodzicie w stan OOBE czy LD nie miejcie skrzyżowanych nóg, rąk, czegokolwiek. To zakłóca przebieg energii i... będzie trudno. Na gramsajcie jeszcze o tym napiszę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować