Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Na początku zaznaczę, że nie nie wierzę w oobe, tak naprawdę to jestem bardziej za niż przeciw, ale jak tak czytam posty niektórych z neutralnego punktu widzenia, to jest trochę...hmmm dziwnie?
by mouhhg: "Ale jak bym się znał już z jakaś dziewczyną w realu dłużej , to w LD czemu by nie można było spróbować się poznać jeszcze lepiej ;)." Knockout.
by KooK: "Sam fakt że mogę wszystko już jest extra."
Kurde, wydaję mi się, że na dłuższą metę to Wam się-bez obrazy-w głowach poprzestawia. Parę stron wcześniej ktoś wspominał o stosunku z jakimś "cośiem" co to niby lata sobie koło naszego "ja" w oobe. Lubię wbijać do tego tematu, często ktoś napisze coś ciekawego np. relacja Ancient Lorda o tych bliźniaczkach, ale niektóre wypowiedzi to są lekko pokręcone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:04, RAVvy napisał:

by mouhhg: "Ale jak bym się znał już z jakaś dziewczyną w realu dłużej , to w LD czemu
by nie można było spróbować się poznać jeszcze lepiej ;)." Knockout.

To było pisane o LD nie o OOBE

Dnia 21.01.2009 o 19:04, RAVvy napisał:

by KooK: "Sam fakt że mogę wszystko już jest extra."

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:10, RRohen napisał:

> by mouhhg: "Ale jak bym się znał już z jakaś dziewczyną w realu dłużej , to w LD
czemu
> by nie można było spróbować się poznać jeszcze lepiej ;)." Knockout.
To było pisane o LD nie o OOBE
> by KooK: "Sam fakt że mogę wszystko już jest extra."
j.w.

Z kolei mój post odnosił się do jednego i drugiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:37, garrick napisał:

Z tym, że czy ty panowałeś nad tym co się dzieje w śnie czy po prostu Ci się to przyśniło
;P?

Panowałem :) Macie jakiś naprawdę prosty i działający (:P) sposób na zajście w LD? Bo mi to się udało przez przypadek... Chciałbym zobaczyć jak to jest w tym OOBE i na tym się najbardziej skupiam, jednak nic nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:11, RAVvy napisał:

Z kolei mój post odnosił się do jednego i drugiego...

No chyba że tak... A co dziwnego jest w poście KooKa ? Przecież każdy chciałby móc mieć wszystko, choćby na parę krótkich chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:10, RRohen napisał:

> by mouhhg: "Ale jak bym się znał już z jakaś dziewczyną w realu dłużej , to w LD
czemu
> by nie można było spróbować się poznać jeszcze lepiej ;)." Knockout.
To było pisane o LD nie o OOBE
> by KooK: "Sam fakt że mogę wszystko już jest extra."
j.w.

Np. to, że móc wszystko może tylko Bóg? Ale to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:04, RAVvy napisał:

Lubię wbijać do tego tematu, często ktoś napisze coś ciekawego
np. relacja Ancient Lorda o tych bliźniaczkach, ale niektóre wypowiedzi to są lekko pokręcone...


No wiesz, w sumie naciągnąłem regulamin, ale to jest najbardziej popularny z tematów o sprawach paranormalnych no i w pewnym stopniu to jest schronienie dla ludzi o poglądach "za parapsychologią"

A skoro już przeczytałeś, to powiedz co sądzisz o tej historii z bliźniaczkami? Bo zamieściłem to głównie po to, żebyście wy powiedzieli co o tym sądzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 19:23, Ancient Lord napisał:

A skoro już przeczytałeś, to powiedz co sądzisz o tej historii z bliźniaczkami? Bo zamieściłem
to głównie po to, żebyście wy powiedzieli co o tym sądzicie ;)

Sam nie wiem, kurde w pewnym momencie to aż mnie ciarki przeszły :D. Hmm, na pewno nie był to przypadek, nie wiem co by tu wymyślić, żeby jakoś normalnie brzmiało. Dla takich historii to warto grzebać w necie, serio ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:20, RAVvy napisał:

> > by mouhhg: "Ale jak bym się znał już z jakaś dziewczyną w realu dłużej , to
w LD
> czemu
> > by nie można było spróbować się poznać jeszcze lepiej ;)." Knockout.
> To było pisane o LD nie o OOBE
> > by KooK: "Sam fakt że mogę wszystko już jest extra."
> j.w.
Np. to, że móc wszystko może tylko Bóg? Ale to jest moje zdanie.


Kiedy to napisałem, mówiłem o LD, a tam naprawdę można wszystko, i to nie jest coś w co można nie wierzyć. To po prostu jedna z funkcji naszego mózgu ;-).

Masz rację, móc wszystko może tylko Bóg, ale chyba mam prawo móc wszystko we własnym śnie, prawda? ;-)

@Ancient Lord, Historia ciekawa, jednak raczej nie wchodziły w OoBE, bo tam raczej trudniej niż łatwiej się zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając sposobów jak zajść w LD znalazłem artykuł na temat TRZECIEGO OKA... Ma to być oko, które myśli i wysyła jakieś tam sygnały. Znajduje się pomiędzy naszymi dwoma "ślepiami" :). Co o tym sądzicie?
P.S. Tym trzecim okiem podobno można wywołać jakieś AURY. Może ma to związek z OOBE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:18, jakubg7 napisał:

Szukając sposobów jak zajść w LD znalazłem artykuł na temat TRZECIEGO OKA... Ma
to być oko, które myśli i wysyła jakieś tam sygnały. Znajduje się pomiędzy naszymi dwoma
"ślepiami" :). Co o tym sądzicie?
P.S. Tym trzecim okiem podobno można wywołać jakieś AURY. Może ma to związek z
OOBE???


Był tutaj taki jeden co zaczął robić coś w stylu 3 oka... Podobno teraz widzi wokół siebie i innych aury w różnych kolorach oraz "opiekunów" (widzi duszki latające nad głową?) więc tak ogólnie nie polecam, bo jeszcze Ci to 3 oko zostanie i będziesz żałował ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:18, jakubg7 napisał:

Szukając sposobów jak zajść w LD znalazłem artykuł na temat TRZECIEGO OKA... Ma
to być oko, które myśli i wysyła jakieś tam sygnały. Znajduje się pomiędzy naszymi dwoma
"ślepiami" :). Co o tym sądzicie?


Sądzę, iż najlepszym sposobem na uzyskanie trzeciego oka jest posłanie sobie kulki między oczy. Wówczas, jeśli to, w co wierzymy jest prawdą, będzie widoczne naprawdę sporo duchów dla osoby z takim trzecim okiem.
I całe społeczeństwo odetchnie z ulgą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po waszych wypowiedziach (aż dwóch) odechciało mi się OOBE i tego 3 oka. (choć z tym drugim jeszcze nie próbowałem). Ciągle nie znam sposobu na wejście w LD.. a szkoda bo skoczyłbym sobie na spadochronie (albo nawet bez..) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:17, jakubg7 napisał:

Po waszych wypowiedziach (aż dwóch) odechciało mi się OOBE i tego 3 oka. (choć z tym
drugim jeszcze nie próbowałem). Ciągle nie znam sposobu na wejście w LD.. a szkoda bo
skoczyłbym sobie na spadochronie (albo nawet bez..) xD


Bolesna pobudka by Cię czekała w 2 wypadku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:17, jakubg7 napisał:

Po waszych wypowiedziach (aż dwóch) odechciało mi się OOBE i tego 3 oka. (choć z tym
drugim jeszcze nie próbowałem). Ciągle nie znam sposobu na wejście w LD.. a szkoda bo
skoczyłbym sobie na spadochronie (albo nawet bez..) xD


Sposoby były wałkowane tysiące razy, wygoogluj sobie sposób MILD, lub WILD jeżeli desperacko chcesz mieć LD ;-).

@garrick No co ty ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:33, KooK napisał:

Sposoby były wałkowane tysiące razy, wygoogluj sobie sposób MILD, lub WILD jeżeli desperacko
chcesz mieć LD ;-).

No to co mam się obudzić powiedzmy 3 rano zapisać sny, położyć się, pomyśleć o śnie i brawo LD...?

Dnia 22.01.2009 o 13:33, KooK napisał:

@garrick No co ty ;P.

No niby się bólu nie czuje :), ale tak sobie spadać kilka minut i przed samą ziemią zrobić jakąś akrobacje? Fajne co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:42, jakubg7 napisał:

> Sposoby były wałkowane tysiące razy, wygoogluj sobie sposób MILD, lub WILD jeżeli
desperacko
> chcesz mieć LD ;-).
No to co mam się obudzić powiedzmy 3 rano zapisać sny, położyć się, pomyśleć o śnie i
brawo LD...?


Nie, rób sobie testy rzeczywistości ;-). Ustal sobie co najczęściej widujesz w snach. (Załóżmy że jest to czerwony samochód ;P) Gdy zobaczysz czerwony samochód, zapytaj siebie "Czy ja śnię?". Nie musisz odpowiadać, ważne żeby weszło Ci to w nawyk, bo dzięki temu gdy we śnie zobaczysz czerwony samochód, odruchowo zapytasz się siebie czy to sen. Proste, nie? ;)

Dnia 22.01.2009 o 13:42, jakubg7 napisał:

> @garrick No co ty ;P.
No niby się bólu nie czuje :), ale tak sobie spadać kilka minut i przed samą ziemią zrobić
jakąś akrobacje? Fajne co nie?


No fajne fajne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 14:47, KooK napisał:

Nie, rób sobie testy rzeczywistości ;-). Ustal sobie co najczęściej widujesz w snach.
(Załóżmy że jest to czerwony samochód ;P) Gdy zobaczysz czerwony samochód, zapytaj siebie
"Czy ja śnię?". Nie musisz odpowiadać, ważne żeby weszło Ci to w nawyk, bo dzięki temu
gdy we śnie zobaczysz czerwony samochód, odruchowo zapytasz się siebie czy to sen. Proste,
nie? ;)

Tak... Szkoda tylko, że w snach mam prawie zawsze co innego. :) Kilka razy śniło mi się, że wchodziłem na drewniane schody (takie jak w wiatrakach) i spadałem przez te dziury pomiędzy szczeblami w przepaść. Ale jakoś snu dawno już nie mam (rok?)

Dnia 22.01.2009 o 14:47, KooK napisał:

No fajne fajne ;-).

Wiem, wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować