kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Odpaliłem ten cda_checker, hehe ale programik koleś napisał, fajne. Może się przydać kiedy net będzie zamulony, albo stronka cda miała jakieś zwiechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:20, kordzio1 napisał:

A ja liczę, że niedługo puszczą ten materiał o porównaniach różnych wydawców pod kątem promocji,
programów lojalnościowych itp.


Akurat ten artykuł będzie właśnie w najnowszym numerze ;)

"####O GRACH INACZEJ

/.../
Programy lojalnościowe
/.../"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:20, Linux M napisał:

> A ja liczę, że niedługo puszczą ten materiał o porównaniach różnych wydawców pod kątem
promocji,
> programów lojalnościowych itp.

Akurat ten artykuł będzie właśnie w najnowszym numerze ;)

"####O GRACH INACZEJ

/.../
Programy lojalnościowe
/.../"

O to fajnie, bo w sumie przglądałem tylko z grubsza co tam ciekawego będzie - pełniaki i recki, jutro mam po laborkach badania okresowe to może sobie kupie :) coby się nie nudzilo podczas czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:24, cybekziom napisał:

W sumie to nie wyścig.Spokojnie,po szkole pujde do kiosku i kupie co mam kupić :P

może u ciebie nie, ale umnie jest jeden kiosk do którego przyworzą co miesiąc z 4 nymery cd-action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:19, Obi-wan Kenobii napisał:

...jutro wyścig szczurów po nowe cd-action...

Dobiegu, Gotowi, STAAAAAAAAAART !!!!!

Nie ma potrzeby ścigania się. CDA ma wystarczająco duży nakład. Na tyle, że w większości miast nie ma problemu z kupnem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:20, kordzio1 napisał:

A ty jeżeli nie masz o czymś pojęcia to może nie wypisuj bzdur! wystarczyło by wejść na temat
o piractwie i przejrzeć kilka stron to zapewne byś wiedział, że policja wcale nie musi mieć
nakazu! Mogą to zrobić w uzasadnionych okolicznościach na tzw. blachę, a jeżeli mają już dowody
że ktoś piraci to co za problem zdobyć nakaz...


Owszem, MUSI mieć nakaz. Oni mogą chcieć wejść, ale ja mam prawo ich nie wpuścić. A jeśli tak zrobię to co? Wyważą mi drzwi? Bez przesady...

Dnia 14.05.2007 o 16:20, kordzio1 napisał:

Piszesz jakby tylko Polacy piracili, a co w innych krajach nie ma piratów?


To zdanie jest tak głupie, że nie mam zdania go komentować... Oczywiście, że są, mówię tylko o piractwie w polsce.

KONIEC DYSKUSJI O PIRACTWIE // OFF TOP MODE OFF


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:42, Obi-wan Kenobii napisał:

jaki był wg was najlepszy numer cd-action?


Każdy kolejny jest coraz lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym Ci odpowiedzieć równie sympatycznie jak ty odpowiadasz, ale co tam, daruje sobie to, najwyżej odpuszczę sobie obniżenie poziomu kultury itp rzeczy :P

Ciekawi mnie tylko skąd masz taką wiedzę, Kryminalni? Magda M? Oczywiście, że nie musisz wpuszczać, tak samo jak z nakazem, tylko i w 1 i w 2 przypadku możesz odpowiadać z utrudnianie postępowania, policja może wejść na blachę, w pewnych okolcznościach, a o tym czy takie okoliczności występują decydują policjanci. Chcesz sobie poczytac bardziej szczegółowo, to przeczytaj temat o piractwie. Ewentualnie zajrzyj na serwisy prawne...


A ten art o programach lojalnościowych jakiś bardziej rozbudowany? mógłby ktoś napisać z grubsza co tam napisali o sławetnym KGC :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:42, Obi-wan Kenobii napisał:

jaki był wg was najlepszy numer cd-action?

Każdy jeden w którym jest dużo informacji o Wiedźminie (już nie mogę się doczekać!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:42, Obi-wan Kenobii napisał:

jaki był wg was najlepszy numer cd-action?


Numery urodzinowe (ale tylko z ostatnich trzech lat!) i numery specjalne (XIII i ten majowy). Mają taki inny "feeling", trudno to nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się