kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 16:15, Moras1990 napisał:

NUmer jak zwykle super, ale teraz chce o czym innym napisać :P. Działa wam ten link co jest
na odwrocie boxa od płyty?? Bo wpisywałem go kilka razy i pisze mi, ze taka strona nie istnieje,
a na koniec przerzuca na główną stronę gram.pl :| .

numer słaby. te gry . znaczy ta gra adrenalin oni to nazywają ruskim nfs teraz już wiem czemu cdp jest bardziej na topie niż cenega . tak tak cenega wydaj może jeszcze sapera 3d może ktoś to kupi...
a co do strony nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:02, Darkstar181 napisał:

Mów co chcesz, ja tam nie wiem jak TY mogłeś pomylić 50 groszy z 5 złotymi:) Nie zauważyłeś
co babka dała do łapy?

Miałem włączoną umiejętność "Szybkiego startu od kiosku do szkoły", która niestety nie działa razem z blokadą "Antywałkową". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:20, Carl92 napisał:

Zainstalowałem tą ścigałkę Adreanalin coś tak coś tam. Jezu co badziewna gra grafika jak nie
wiem muli strasznie, model jazdy okropny i wogóle jakoś dziwnie się gra i to ma być klon NFS?

Zainstaluje Dangerous Wters albo Day Watch.

day watch jest fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tyłu pudełka na DVD jest reklama XKN i link do specjalnej ferty, który nie działa. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:22, kobe92 napisał:

A z tyłu pudełka na DVD jest reklama XKN i link do specjalnej ferty, który nie działa. Wie
ktoś o co chodzi?

Tylko tyle że mi też nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowym CD-A jetem trochę zawiedziony. Recenzja dodatku do Obliviona tylko na jedna stronę a tylko z tego powodu kupiłem ten numer:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:35, dave03 napisał:

Nowym CD-A jetem trochę zawiedziony. Recenzja dodatku do Obliviona tylko na jedna stronę a
tylko z tego powodu kupiłem ten numer:|

Fajnie. Wybuliłeś 15 zeta dla recenzji dodatku :D A może myślałeś że dodatek będzie tematem numeru ? LOL :D W CDA wszystkie dodatki recenzowane są na jedną stronę (góra dwie) - bo dodatek to tylko więcej tego co było w podstawce - a jak pamiętam recenzja Obliviona była dość obszerna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się berdzo cieszę... (kupuje CDA dla lekutry, nie dla płyt) bardzo zadowolony jestem z zaopwiedzi GTA IV i nowego Splitner Cell . Super zapowiadają się też Dirt i Bioshock choć ten pewnie na DX 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:10, kuko7 napisał:

<cut>


Ale ja do cda absolutnie nic nie mam, tylko mówiłem co mnie gryzie. Przykładu recenzji nie podam, bo widziałem ją mu kumpla jakiś czas temu, ale pamiętam, że miałem z niej kosmiczną polewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam nowy CDA.Co do tekstów to jak zwykle trzymają poziom i parę ciekawych zawsze się znajdzie,pełne wersje z tego powodu że żadna z tych gier mnie nie interesuje(no może poza Trialem EVE Online)pominę milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:35, Bartek 93 napisał:

> A z tyłu pudełka na DVD jest reklama XKN i link do specjalnej ferty, który nie działa.
Wie
> ktoś o co chodzi?
Tylko tyle że mi też nie działa :(

Numer taki, ani jakiś super, ani słaby mi się gry oprócz adrenalin podobają, kilka ciekawych zapowiedzi, czekam szczególnie na tego "2 wojennego Total Wara", ciekawe są też nowe działy z tanimi seriami oraz "Lojalki"...
To może trzeba napisać z tym kodem maila na adres interwencja@cdaction.pl :) będa mieli pierwszą sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:40, DamianPL napisał:

(...) Dirt i Bioshock choć ten pewnie na DX 10...


Akurat tu się mylisz - Bioshock będzie działał również na DX 9 tyle że wszystkich efektów nie zobaczysz ...

Word up --------------> Witaj w klubie. U mnie też dzisiaj w żadnym kiosku nie spotkałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem (nie w Empiku bo jak zwykle jeszcze nie wystawili). Fakt, pełniaki może nie najlepsze, ale za to teksty są dobre. Ogólnie jeden z lepszych numerów. Najbardziej spodobał mi się nowy dział Wznowienia. Dziwi mnie tylko, że dopiero teraz na to wpadli. Ważne, że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest najlepszy numer w tym roku!!! Dużo zapowiedzi i to same być może hity, za pięc dwunasta też nieźle tylko troche gorzej z reckami. Gry takie ogólnie do pogrania na godzinke. Ale teksty wymiataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 18:35, maciek999 napisał:

Mam pytanie czy warto kupić nowe cd-action ?

Warto Warto:D Ale gry to ostra tandeta, jedynie pogrywam troche w Ufo;/ Ale jest kozacka zapowiedz GTA4:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zdobyłem dziś po szkole CD Action! Hehe... Ale tra czconka nie specjalnie przypadła mi do gustu, szczególnie to widać w Game Walkerze. Mogę natomiast pochwalić dodatkowe pozycje na belce górnej przy recenzjach i zapowiedziach, niby nic a cieszy.

PS. Spójrzcie na grzbiet CDA, artykuły niezapowiedzi, nierecenzje i inne wprost nie związane z grami są napisane na szaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się