kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 15:38, master matrox napisał:

Ja prawdę mówiąc te działy czytam, jak już resztę przeczytałem. Na Luzie nigdy mnie nie
bawi, a AR - no cóż, można ubolewać nad (nie mówię o wszystkich listach) inteligencją
autorów tych listów ;-P

Też mnie to nie bawi, ale tak jakoś lubię się przy tym zrelaksować. A AR, jak to AR "yntelygentne" jest po prostu.

Dnia 14.05.2008 o 15:38, master matrox napisał:

Heh, ale ja nie napisałem że sprzęt mnie nie interesuje ;P Jest wręcz przeciwnie.

Mnie chodziło, że tak jak nie interesuję mnie recka Mass Effect, tak samo nie mam zamiaru czytać o sprzęcie. ;] Tyle, że można to różnie zinterpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer CDA jak zwykle jest porządny w teksty. Jak i w pelniaki głównie Trackmania i Alien Shooter 2.
Recka GTA IV trochę za krótka, ale ważne, że jest. Ale za to Mass Efect wymiata. Szkoda, że do CDA nie dali papierowych okularów 3D do Trackmani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok o fabule to nie będzie, ale powinni przybliżyc klasy jakie można wybrac bo tylko o nich wspomnieli i ja nie wiem tak naprawdę czym one się od siebie różnią oprócz nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:50, Carl92 napisał:

Nowy numer CDA jak zwykle jest porządny w teksty. Jak i w pelniaki głównie Trackmania
i Alien Shooter 2.


Jak dla mnie to Armies of Exigo jest najlepszą i najbardziej wartościową z gier na coverze w tym numerze(jaki rym;p). I to nie chodzi o to, że najbardziej lubię RTS''y, bo imo wcale tak nie jest;) Naprawdę polecam zagrać wszystkim - mimo że gra miejscami trudnawa. A tak btw to warto ją zainstalować choćby tylko po to, by zobaczyć rewelacyjne intro - jedne z najlepszych w historii gier: ever;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, kiedy Smuggler pisze AR? Ten liścik apropo Assasina i "ciekawe skąd masz pełniaka"? Nie czaiłem się bynajmniej na premiere(ot szukałem czegoś do zagrania i akurat to wpadło w oko), więc nie wiem co do dnia kiedy wyszło, ale już z dobre 2 tygodnie mam. Więc chyba niekoniecznie od "wujka Bita".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Cd-Action ale dopiero odpaliłem płytke i w końcu jestem zadowolony z gier. Miejmy nadzieje że następne tez będą takie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:39, Skywalker560 napisał:

Po to żeby nie spojlerować? Muszę zganić niektórych redaktorów za to, że zdradzają za
dużo i często psują (choćby po części) niespodzianki w fabule ;[. To jest karygodne!
:P


A ja lubie gdy z recenzji sie dowiem co nieco o fabule, bo wtedy bardziej ciagnie mnie do tego aby w dana gre samemu zagrac.

--> kamceg
Moim zdaniem Armies of Exigo to jeden z najlepszych RTSow, ktore dali w CDA w pelnej wersji od dluzszego czasu. Owszem bylo kilka gier z tego gatunku, ale nie wciagnely mnie one tak jak AoE. Szkoda tylko, ze mam dosc malo czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:44, Wojman napisał:

Moim zdaniem Armies of Exigo to jeden z najlepszych RTSow, ktore dali w CDA w pelnej
wersji od dluzszego czasu. Owszem bylo kilka gier z tego gatunku, ale nie wciagnely mnie
one tak jak AoE. Szkoda tylko, ze mam dosc malo czasu na granie.

A mnie jeszcze bardziej wciągnął Broken Sword! A jeszcze bardziej Alen "szuter", a jescze bardziej Trackmania! Trudno wybrać jedą najlepszy pełniak w tym numerze:) A w AoE jescze na obie sobie nie zagrałem, z braku czasu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:44, Wojman napisał:

--> kamceg
Moim zdaniem Armies of Exigo to jeden z najlepszych RTSow, ktore dali w CDA w pelnej
wersji od dluzszego czasu. Owszem bylo kilka gier z tego gatunku, ale nie wciagnely mnie
one tak jak AoE. Szkoda tylko, ze mam dosc malo czasu na granie.


Ja AoE( nie mylić z Age of Empires ) kupowałem zaraz po premierze tejże gry. Jak grałem w nią pierwszy raz to byłem ewidentnie oczarowany - po pierwsze intrem, a po drugie mechaniką i grafiką, która w momencie premiery gry była jedną z lepszych w dostępnych strategiach. Szkoda tylko, że tak mało osób zainteresowało sie tym tytułem oraz martwi fakt, że jak widzę, gdy ktoś wymienia "fajne pełniaki" z tego numeru CDA to AoE w swoim zestawieniu najczęściej pomija.
PS Grajcie w to ludzie, bo warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam interesuje, co też się stało z wynikami Totalnego Konkursu - wg. regulaminu miały pojawić się w tym numerze. Ja tam ich nie widzę, ale nie przecze, że mogłem to przeoczyć. ;>

A z innej beczki - świetny numer. Ciekawe tekst i najlepsze od dłuższego czasu pełniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:17, NuGGet napisał:

/.../ > A mianowicie z Broken sword, jak do jasnej ciasnej mam wybić szybę gaśnica?

Zanim samolot sie rozbił, to gra dwa razy zjechała mi na pasek. Klikniecie wystarczyło, zeby znowu zajęła cały ekran, ale jak ma tak zjeżdżać co chwile, to nie wydolę. Na jakim sprzęcie grasz? bo może trzeba coś ustawić, tylko nie wiem co? Może tryb koloru na 16 bitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 17:17, NuGGet napisał:

Sory że nie na temat CDA, ale mam problem z grą z CDA ;p
A mianowicie z Broken sword, jak do jasnej ciasnej mam wybić szybę gaśnica? Ten dziad
bierze ją tylko do rąk, i nic nie da sie zrobić ;/ Sory za offa, ale w tematach o BS
od dawna nikogo nie było, a wyszedł nowy numer CDA więc tu jest tłok ;]

Podejrzewam że wiesz ale page up/page down. Bo domyślnie interpretuje jak chciałbyś użyć gaśnicy na tym oco dostał padaki.

Co do zjechania na pasek to raz mi zjechała

Ale chyba nie pogram dalej sobie (jestem w Paryżu ) bo A/A to nie mój ulubiony gatunek . A co do samego cda mam zastrzeżenia do Enkiego, ale napiszę o tym później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:59, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Ale chyba nie pogram dalej sobie (jestem w Paryżu ) /.../
To zajdź do sklepu Tati''ego. Bon voyage!

Wirtualnie niestety ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:49, Santino93 napisał:

Numer naprawdę solidny, a szczególnie Na Luzie. W ostatnich numerach ten kącik jakby
trochę podupadł a teraz był świetny. Śmiałem się do łez szczególnie z rubryki "Nazwiska"


Nom. Dela Marta. Marta Dela. Mortadela. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj dostałem do rąk 152 numer CDA.
Jak na razie to nic jeszcze nie czytałem, ale obowiązkowo zapowiedzi Wheelman, Damnation, recenzje Mass Effect, Rainbow Six Vegas 2 i naturalnie konsolową recke GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... zainstalowałem Broken Sworda: The Sleeping Dragon i muszę powiedzieć, że nie oczekiwałem po tej grze niczego specjalnego. Myślałem, że szybko mi się znudzi, będzie nudna i trudna. A jednak nie. :) Gra jest świetna. Wciąga od początku. :] Ciekawe zwroty akcji, dwaj główni bohaterowie, ciekawa zawartość dodatkowa, jak chodźby historia Templariuszy albo informacje o energii geomantycznej... I streszczenie poprzednich części gry. :) Tak, daję już teraz 9/10.

Ps. Tak jestem fanem przygodówek. Ale tylko tych naprawdę dobrych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:44, Wojman napisał:

A ja lubie gdy z recenzji sie dowiem co nieco o fabule, bo wtedy bardziej ciagnie mnie
do tego aby w dana gre samemu zagrac.


Jeśli autor umiejętnie zdradzi kilka szczegółów, które są mocnym plusem fabuły, ale nie są bardzo istotne to tak, jak to było np. w przypadku Tribes Vengeance (a tam fabuła jest naprawdę świetna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się