kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 09:57, fearlord napisał:

> Cholera! No i kupiłem i tu dwie bardzo nie miłe niesopdzianki:
> 1. Summer Athletics w żadnym razie mi nie pójdzie.
> 2. Nie ma mnie ani w AR ani w AM( chociaż to było nawet do przewidzenia).

Nie ma AR? COO!! Przecież to mój ulubiony dział!! SMug, w następnym numerze oczekuję
8 stron AR!!

Weź facet nie spamuj. Głupiego udajesz.
PS Ja też przepraszam za spam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg gratulacje dla CD -Action za Lokiego mimo iż nie przepadam za tą grom to bądź co bądź jest ona nawet nowa normalnie ide sobie rano do sklepu rozkladam gazety i czasopisma i jestem ciekaw co tam dodali do mojego cda a jak zwykle jest na samym dole xD i patrze a tu Loki normalnie aż dziwne xD brakuje tylko pianki do golenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i jeszcze szkoda mi tym bardziej że dostałem tą grę i przeszedłem bo tak to bym na pewno zagrał ;) choćby dlatego ze CD-A sie postarało fajnie by było w przyszłości zobaczyć też rodzimego wiedźmina, ale to raczej chyba nie tak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kiosku już o 8:00 rano i teraz instaluje lokiego i summer athletics :). Numerek fajny, a Limbo of the Lost otrzymalo kuriozalna ocene, ale nie spojleruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh... Wam to dobrze instalujecie sobie Lokiego, a ja w pracy siedze. Rzecz w tym, ze chetnie tez bym sobie zainstalowal i pogral, bo taki mi kanary dzisiaj humor popsuly (wiecie, ze bedac uczciwym kradniecie? Tak przynajmniej wynika z tego co zaszlo) i mam ochote na jakis jak to okreslil Wodzasty kilk, klik, klik, klik, kilk itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie są czasy, że jak się dobrze robi( bez s k o j a r z e ń) to wszyscy cię wyzywają itd. A jak źle robisz to zaraz się afera, jaki to debil! Czyli wychodzi, że mówienie jest srebrem a milczenie złotem.
A Loki to SM 2.0 wymaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:24, Wojman napisał:

Echh... Wam to dobrze instalujecie sobie Lokiego, a ja w pracy siedze.

Tja, ja wczoraj już zainstalowałam (empik miał już CDA na półkach) i skończyło się pójściem spać po drugiej... A też w pracy siedzę i klapy mi tak lecą, że zaraz zaryję nosem w klawiaturę.
Całkiem fajna klikanina, ten Loki, żeby tylko mój lapek na większą płynność rozgrywki pozwalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie działa płyta z CD-A ? Przy próbie uruchomienia instalacji lokiego napęd zaczyna mulić w nieskończoność. Dodam że inne instalki działają.

Yeah: Stream read error, czyżby pierwsza uszkodzona płyta z cd-a w mojej karierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem gry na prawdę super bo: Loki u nas w empiku 40zł, a summer athletics 29zł, nie wiem jak GODS stoi ale to dużo rzeczy jak na 15zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja otwarłem kiosk, bo punkt 8.00 stałem w kolejce (?). A CDA jak zwykle świetne i mimo sezonu ogórkowego jest co czytać. I ten Loki mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem literówkę we wstępniaku. 4 akapit i 3 linijka. Hehe taki sobie babol ale numerek fajny zwłaszcza temat numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:29, zerohunter napisał:

Hehe, a co mogło być zamiast tego ąd?

Stąd. Tak z kontekstu zdania wynika przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się