kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 12:29, darkwind21 napisał:

Nie podoba mi się to co się dzieje w ostatnich miesiącach na CoverCD


W CDA Cover CD nie ma juz od kilku lat. Jest za to Cover DVD. :)

Dnia 10.03.2009 o 12:29, darkwind21 napisał:

praktycznie nie ma już dem


Demo mozesz bez problemu i legalnie sciagnac z internetu. A, ze wspolczesne dema zajmuja nie raz wiecej miejsca niz starsza pelna wersja gry to coz majac do wyboru demo czy pelna wersje wole pelna wersje.

Dnia 10.03.2009 o 12:29, darkwind21 napisał:

(w ciągu ostatnich 3,4 miesięcy były chyba 3,a pełne wersje sprawiają wepchniętych
na siłę, oczywiście zazwyczaj jest jeden naprawdę dobry pełniak (nie zawsze trafia w
mój gust ale jest)ale reszta pełniaków to najczęściej jakieś dziwne wykopaliska


Z jednej strony narzekasz na "wykopaliska" z drugiej sam mowisz, zeby dawali starsze i bardziej zapomniane gry.

Dnia 10.03.2009 o 12:29, darkwind21 napisał:

o ilości
strategii nawet nie będę wspominał bo ten temat już był wielokrotnie poruszany.


Akurat jestem fanem gier strategicznych/RTSow wiec ja nie narzekam. A w pelnych wersjach pojawilo sie kilka perelek jak cocby Codename: Panzers 2 czy Rush for Berlin.

Dnia 10.03.2009 o 12:29, darkwind21 napisał:

Nie wiem jak inni ale podejrzewam, że
dużo osób wolałoby zagrać w coś starego ale kultowego,niż w kolejną grę z taniej serii
którą i tak pewnie już mają.


Ze jakas gra sie ukazala w taniej serii nie oznacza, ze kazdy ja ma. Kilka gier bylo w tanich seriach, ale ich nie kupilem. A jak byly w CDA to zagralem.

Dnia 10.03.2009 o 12:29, darkwind21 napisał:

w zasadzie tylko ten pasek z pełnymi wersjami
na okładce nadal wali nieprzyjemnie po oczach.


Ale akurat takie jest jego zadanie. :) Zeby jesli sie zastanawiasz jakie czasopismo kupic pelne wersje krzyczaly "wez CDA, bo takie fajne w tym miesiacu pelniaki". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie z tego co widzę, to w pełnych wersjach tragedia zupełna, same niszowe zapychacze... Oby ten właściwy pełniak był tego wart, zazwyczaj po CDA raczej bym takich cudów się nie spodziewał, ale numer jest urodzinowy, to może tym razem będzie coś ciekawego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> W CDA Cover CD nie ma juz od kilku lat. Jest za to Cover DVD. :)

Oj czepiasz się:)

>> Demo mozesz bez problemu i legalnie sciagnac z internetu. A, ze wspolczesne dema zajmuja
>> nie raz wiecej miejsca niz starsza pelna wersja gry to coz majac do wyboru demo czy pelna
>> wersje wole pelna wersje.

Filmiki można obejrzeć na Youtube, a nadal je zamieszczają, poza tym wolę zagrać w demo nowej gry i zobaczyć czy opłaca mi się ją kupić niż nie zagrać w pełniaka wykopanego nie wiadomo skąd.
A dema przy naszym necie nadal nie tak łatwo ściągnąć, a starsze gry zazwyczaj już są na tyle tanie, że można sobie na nie samemu pozwolić


>> Z jednej strony narzekasz na "wykopaliska" z drugiej sam mowisz, zeby dawali starsze
>> i bardziej zapomniane gry.

Źle się wyraziłem, w tym fragmencie miałem na myśli gry wykopane nie wiadomo skąd, a nie stare.

>> Akurat jestem fanem gier strategicznych/RTSow wiec ja nie narzekam. A w pelnych wersjach
>>pojawilo sie kilka perelek jak cocby Codename: Panzers 2 czy Rush for Berlin.

Tak ale strategie dają praktycznie w każdym numerze, a ostatni Fps na przykład był w lipcu(Red Faction),niestety po wielu próbach nie udało mi się go odpalić, wcześniej był Vivisector(bardzo niska pólka jakościowa)

>> Ze jakaś gra sie ukazała w taniej serii nie oznacza, ze każdy ja ma. Kilka gier było
>>w tanich seriach, ale ich nie kupiłem. A jak były w CDA to zagrałem.

Nie twierdzę, że każdy ale jeśli gra jest w taniej serii to znaczy, że przeszła już przez kilka innych serii i zwiększa to szansę że w tym lub w innym momencie zdecydujesz się na nią. A mamy wiele gier które nie są w żadnej serii
a nadal mają sporą grupę fanów lub osób które chciałyby w nie zagrać, bo na przykład zagrały w kolejną część i chciałyby poznać początki.
Wiem, jest Allegro ale czasami nawet tam nie ma tych tytułów lub są po prostu w absurdalnych cenach(Deadlock,System Shock 1,2, KOTORy)

>> Ale akurat takie jest jego zadanie. :) Zeby jesli sie zastanawiasz jakie czasopismo kupic
>> pełne wersje krzyczały "wez CDA, bo takie fajne w tym miesiacu pelniaki". :)

Być może tylko mnie to razi, ale nadal będę się trzymał tego, że listopadową okładkę z F3 spaskudzili tym pomarańczowym paskiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z Overclocked.
Wole nawet najstarszą przygodówke niż fpsy, w których fabuła mieści się na jednej kartce A4 lub kolejną drugowojenną strategie. Pewnie, miło czasem się odstresować i włączyć coś nie wymagającego zbyt dużego ruchu szarych komórek, no ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 14:03, darkwind21 napisał:

Tak ale strategie dają praktycznie w każdym numerze, a ostatni Fps na przykład był w
lipcu(Red Faction),niestety po wielu próbach nie udało mi się go odpalić, wcześniej był
Vivisector(bardzo niska pólka jakościowa)


A XIII w grudniowym CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 14:04, scooby01 napisał:

Pewnie, miło czasem się odstresować i włączyć
coś nie wymagającego zbyt dużego ruchu szarych komórek, no ale ile można?


Slabo znasz strategie/RTSy. Ja w nie lubie grac wlasnie dlatego, ze trzeba myslec z wyprzedzeniem. Owszem zdarzaja sie RTSowe zrecznosciowki, w kotrych wazniejsze jest to kto ma wiecej jednostek, ale jednak jest tez sporo takich, w ktorych trzeba myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten pierwszy pełniak, kolejna chyba dobra przygodówka. A powiedzcie mi, czy jak graliście w ten Overlocked to dobre wrażenia są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dość często na coverkach pojawiają się przygodówki. Wg mnie " To jakiś Układ" (jakby to Smg. nazwał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:33, Coxsik napisał:

Ostatnio dość często na coverkach pojawiają się przygodówki. Wg mnie " To jakiś Układ"
(jakby to Smg. nazwał)


Dość często? Owszem, ostatnio był Broken Sword, ale z tego co pamiętam przed nim był dopiero Runaway 2 w numerze z kwietnia 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniak prześwietny. Jestem niezwykle szczęśliwy, szczególnie, że niedawno się na nią czaiłem. Szykuje się niesamowicie atrakcyjny zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:00, Lesz3yk napisał:

Pełniak prześwietny. Jestem niezwykle szczęśliwy, szczególnie, że niedawno się na nią
czaiłem. Szykuje się niesamowicie atrakcyjny zestaw.



No napewno dla tych, którzy tej gry nie mają jest to nomen omen wielka radocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tytuł dość głośny, ale nie specjalnie dla mnie. Skoro dali takiego pełniaka jako nr2. (nie liczę przystawek;)) to ciekawe co będzie ostatnie? jak na razie to mogę powiedzieć, że i ta dla Overclocked kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle najpierw Loki jakiś czas temu teraz Legend, przez Lokiego do tej pory nie mogę się przegryźć może lepiej mi pójdzie z Legend.
A przy okazji, który numer nie będzie objęty prenumeratą, bo właśnie wziąłem ją w kompanii graczy i nie wiem czy w tym miesiącu już czekać czy jeszcze samemu kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się