kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2009 o 18:10, asfodel napisał:

Recenzja dodatku do Sims 3 wygląda jak napisana przez kogoś, kto ogólnie nie lubi simsów.
Na dokładkę jest strasznie krótka i niewiele się można z niej dowiedzieć.


Recenzję pisał największy (i jedyny) fan Simsów w redakcji - Hut Sędzimir. A w Simsach głównie chodzi o, jakby to ująć, zabawę w życie. Osobiście dodatki dałbym recenzować innym członkom ekipy, Hut da im ocenę niższą niż 7 dopiero po wprowadzeniu ok. 10 dodatku do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A reszta zaniży. Naprawdę, lepiej dać do recenzji fanowi gatunku i odsiać entuzjazm niż niezbyt zainteresowanemu i domyślać się, czy zwyczajne znużenie tematem, czy argument prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się numer podoba. Ciekawe artykuły, gry też niczego sobie (i tak je sobie odpuszczę) i na dodatek film. Najlepszy zestaw na święta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:27, Harrolfo napisał:

To było do przewidzenia...Mnie zastanawia tylko, czy prenumerata dojdzie wogóle w tym
roku ;)


Do niektórych już doszła,ale my nadal czekamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:51, Gumisiek2 napisał:

Recenzję pisał największy (i jedyny) fan Simsów w redakcji - Hut Sędzimir. A w Simsach
głównie chodzi o, jakby to ująć, zabawę w życie. Osobiście dodatki dałbym recenzować
innym członkom ekipy, Hut da im ocenę niższą niż 7 dopiero po wprowadzeniu ok. 10 dodatku
do gry.


Entuzjazmu w tej recenzji nie zauważyłam ani ciut ciut. Ilość dodatków nie ma znaczenia, jeśli te dodatki są dobre. Zresztą jeśli ktoś lubi simsy, to lubi też dodatki, bo dzięki nim gra się nie nudzi. Jak dla mnie może ich być i piętnaście, o ile nie będą się cięły i będą zawierały coś ciekawego. Do World of Warcraft też w kółko wychodzą dodatki, jeśli za dodatek uznamy np. nową instancję - i jakoś wszyscy zadowoleni. Fakt - WoW się nie tnie, mimo coraz bardziej przerażających rozmiarów folderu z grą.

Wymarzone Podróże to dobry dodatek, są dużo lepiej pomyślane niż analogiczny dodatek do Sims 2.
Widocznie nawet Huta simsy znużyły, co nie znaczy że podobne odczucia mają szerokie masy fanów. ;->
A że zagadki proste? Nie wszystkie. W pewnym momencie się zacięłam i ni hu hu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prenumeraty jak nie doszły teraz to myślę że dojdą w okresie międzyświątecznym. Przecież 28-31 Poczta Polska " "normalnie" (wiem, śmiesznie to brzmi :)) pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardz podoba mi się to że w najnowszym CD-Action na Coverku znalazł się film Van Helsing. To ciekawe że wykraczacie poza jakieś utarte standardy (tzn czasopismo o grach-musi mieć darmową grę) i dajecie coś nowego:)

A tak a propo to zauważyłem że do CD-A dołączane są coraz leprze pełniaki (tzn jak porównam sobie najnowsze numery z tymi starszymi). Dajecie super gry jak Jade Empire albo Titan Quest (wprawdzie te gry kosztują jedynie po 25 zł ale fakt że są w CZASOPIŚMIE DLA GRACZY może szokować...dodatkowo są to pozycje bardzo dobre) lub ostatnio Devil May Cry 4 (w sklepie kosztuje jakieś 60 zł), Sins Of Solar Empire-również gra z wyższej półki jakościowej i...cenowej. Z pewnością jest tego więcej, ale jako że nie chce mi się przeszukiwać sterty czasopism pozostanę na tym co wyżej napisałem. Dodatkowo że CD-A zacząłem regularnie kupować dopiero od jakiegoś roku mogły mnie ominąć jakieś ważniejsze hity na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:38, Piterixos napisał:

Bardz podoba mi się to że w najnowszym CD-Action na Coverku znalazł się film Van Helsing.
To ciekawe że wykraczacie poza jakieś utarte standardy (tzn czasopismo o grach-musi mieć
darmową grę) i dajecie coś nowego:)

Gwoli ścisłości - Van Helsing nie jest pierwszym filmem dodanym do CDA. Kiedyś była Godzilla (nie, nie ta amerykańska ;P) i Mortal Kombat. Czyli niezłe crapy. :P Ale ten film obejrzę sobie z chęcią... Jak wreszcie dojdzie prenumerata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 21:45, 8bit napisał:

Gwoli ścisłości - Van Helsing nie jest pierwszym filmem dodanym do CDA. Kiedyś była Godzilla
(nie, nie ta amerykańska ;P) i Mortal Kombat. Czyli niezłe crapy. :P Ale ten film obejrzę
sobie z chęcią... Jak wreszcie dojdzie prenumerata.

Godżilla była w CD-A? Jaka część? Taka jakaś stara czy jakaś nowsza wersja...z tego stulecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos filmu - odtwarzacz dołączony lami. Co scenę się wieszał, ręcznie trzeba było zmieniać, poza tym czasami miał zwiechy w trakcie zwykłej akcji. No i nie ma autoukrywającego się paska! :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:47, Piterixos napisał:

Godżilla była w CD-A? Jaka część? Taka jakaś stara czy jakaś nowsza wersja...z tego stulecia:D

Dokładniej to Powrót Godzilli z 1999 roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze CDA listonosz przynosił w piątek, tak w tym miesiącu dostałem dzisiaj (czwartek jak ktoś nie wie). Widać, że prenumerata została wysłana wcześniej. Bauer się chociaż raz spisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Blair Witch Project. Co prawda był to zrzut z jakiegoś innego czasopisma Bauera (bodajże Filipinki), ale w porównaniu z wcześniejszymi filmami w CD-A ten się całkiem fajnie oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 12:21, LESZ3u napisał:

Nie zapominaj o Blair Witch Project. [...]

Ach, no tak! Zapomniałem o nim, bo tego numeru akurat nie mam. Wiem tylko, że teraz żałuję, że go nie kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się