kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ach, Drakensang. Ostatnio skończyłem DA:O (czekam na dodatek), więc może mi się spodoba.

No i ten ogromny plakat - to jest to, czego mi trzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16.03.2010. Tego dnia dostaniecie do rąk – zapakowany w srebrno-czarny worek – kwietniowy i jednocześnie urodzinowy (to już 14 lat!!!) numer CD-Action. Od razu uprzedzam – będzie drożej (o 2 zł), ale też lepiej i więcej. Za dodatkowe złocisze dostaniecie nie tylko dodatkowy DVD9, ale też OGRRRROMNY (102x81 cm!) dwustronny plakat. Po jednej stronie Battlefield Company, po drugiej – Assassin’s Creed II. Jeśli pamiętacie poprzednie duże plakaty CDA – to ten jest tak szeroki, jak poprzednie plakaty były wysokie, a jest wysoki jak… no, jest duuuży. Tu zresztą macie porównanie wielkości nowego plakatu, starego i okładki CDA.

Co na DWÓCH płytach DVD9? Idąc od końca: pełna wersja Deluxe SkiJumping 2.0, Legend of Beowulf (polska premiera!), FPS Blacksite: Area 51 PL (na Unreal Engine 3) oraz głośny i całkiem jeszcze nowy RPG Drakensang – też w wersji PL. A do tego jak zawsze cała masa bonusów, gameplayów, muzyki itd. itp. W każdym razie ledwo starczyło miejsca na wszystko.

A w samym piśmie? Ooo, sporo rzeczy wartych uwagi. Zatem po kolei:
Byliśmy w siedzibie producentów, by na własne oczy sprawdzić jak się ma produkcja najnowszego Medal of Honor, symulacji Formuły 1 (F1 2010) oraz strzelaninki Bodycount. Piszemy tez sporo o Fallout: New Vegas (w trzech pierwszych przypadkach możemy wręcz powiedzieć „jako pierwsi w Polsce”). Do tego sporo o Civilization V.

W betatestach wrażenia z Alana Wake’a (będzie na PC? Jest nadzieja…) oraz 4 strony o Starcrafcie II (każdą rasą grał inny redaktor, a potem wrażenia zebrano do kupy).

W recenzjach też bogato: jako pierwsi w Polsce dopadliśmy Just Cause 2 oraz Metro 2033. I obie gry obszernie opisujemy. Do tego Napoleon: Total War, Assassin’s Creed II na PC, Shattered Horizon, Command & Conquer 4, Necrovision: Przeklęta Kompania… Powróciliśmy też – zgodnie z obietnicą – do AvP oraz Bioshocka 2, by opisać wrażenia z trybu multiplayer.

Wielka uczta czeka zaś na tych, co lubia sobie poczytać (i pograć) w gry konsolowe. Heavy Rain, Final Fantasy XIII i God of War III. Tu chyba wszelkie rekomendacje i opisy są niepotrzebne…

Co w publicystyce? Zajmiemy się „anatomią nieżycia” czyli po prostu opiszemy syndrom „no-lajfa” (plus teścik na sprawdzenie, czy aby nim nie jesteś). Z okazji 10-lecia Simsów (tak, tak…) poświęcamy 3 strony na historię tego cyklu. Czy się go lubi, czy nie – jest to potężna marka i jedna z najlepiej sprzedawanych gier w historii całej branży, więc warto się o Simsach co nieco dowiedzieć. Skoro o historii mowa, to dokończymy opowieść o konflikcie Atari i Commodore. Będzie też o 10 kobietach z gier, których gracze NIE pokochali, choć mogły stać się ikonami pop-kultury na miarę Lary Croft. A na koniec – jako że to numer urodzinowy – poczytacie sobie specjalną „ankietę urodzinową”, którą przeprowadziliśmy wśród aktualnej ekipy tworzącej pismo.

…Zaraz, na jaki koniec!? Toż przed nami jeszcze cały dział sprzętowy. A w nim wrażenia z CEBIT-u 2010, megatest urządzeń do przenoszenia danych (dyski przenośne, pendrive’y i nie tylko), test 6-rdzeniowego procesora Intela oraz kart Radeon, które idealnie pasują graczom z uwagi na b. dobry stosunek wydajności i możliwości do ceny. Tamże testy wielu innych urządzeń, od specjalnej myszki do grania w FPS-y, po dotykowy monitor.

A na deser – Action Redaction i Na Luzie (dość nietypowe…).

Przypominam: 16.03.2010, 16,99 zł, dwa DVD, megaplakat, srebrny worek. :)


#################SPIS TREŚCI

Info


###W PRODUKCJI

Medal of Honor
F1 2010
Fallout New Vegas
Sid Meier’s Civilization V
BodyCount

###JUŻ GRALIŚMY

Alan Wake
StarCraft II


######RECENZJE

Just Cause 2
Star Trek Online
Napoleon: Total War
Metro 2033
Shattered Horizon
Assassin''s Creed 2
Darkfall: Lost Souls
NecroVisioN: Przeklęta Kompania
Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch
Aliens vs Predator multi
BioShock 2 muti
Heavy Rain
God of War III
Final Fantasy XIII


####PUBLICYSTYKA

Anatomia nie-życia
Atari vs. Commodore
Dekada Simsów
10 niekochanych w grach kobiet
Ankieta urodzinowa

######## SPRZĘT

Info

######## Megatest
Pliki w kieszeni: Dyski przenośne i pendrive

######## Testy
Karta graficzna Radeon HD 5830
Karta graficzna Sapphire Radeon HD 5570
Karta graficzna Sapphire Radeon HD 5850 Toxic
Myszka dla graczy Mad Catz Modern Warfare 2 Sniper Mouse
Keypad Tracer TRK 400 Slayer
Kierownica Logitech G27
Klawiatura dla graczy Microsoft SideWinder X4
Odtwarzacz multimediów WD TV Live
Lustrzanka Sony Alfa 550
Lustrzanka Nikon D3000
Sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 980X
Monitor z ekranem dotykowym iiyama T2250MTS

######## Temat miesiąca

Targi CeBIT 2010

########INNE

Na Luzie
Action Redaction
Prenumerata


#############################COVER DVD#######################


#########Pełne wersje

Blacksite: Area 51 PL
Drakensang: The Dark Eye PL
The Legend of Beowulf
Deluxe Ski Jump 2


############Freeware

Defender Element
Engineo
Glum Buster
Harmony
Minefield 6D
Snake Munch
Snowy: Poszukiwacz Skarbów 3
The Memory Machine


###########Programy

EssentialPIM Free Portable
Rapid Typing Tutor


##############Modulator

The Haunted
Star Wars Mod: Galactic Warfare


###########Trailery

Red Dead Redemption

#########Gameplaye

Assassin''s Creed II
BioShock 2
BioShock 2 multi
Just Cause 2
NecroVisioN: Przeklęta Kompania


#############Galerie

Assassin''s Creed II
Napoleon: Total War
Shattered Horizon
Star Trek Online

#################Bonus

Action Mag
Bonus
Esensja
FAQ
Fotosmuggler
Na luzie
ScreenShock
Słownik MMO
So Blonde – nieoficjalny poradnik
Tawerna RPG
Zlotowlosy – muzyka elektroniczna (mp3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wręcz oczywiste, że nie zawiodę się na tym numerze. Okładka bardzo fajna chociaż sam Just Cause 2 mnie mało interesuje. Plakacik rzeczywiście jest ogromy. Zastanawiam się gdzie mógłbym go powiesić, bo szczerze to nie mam tyle miejsca :D. Cieszę się, że są 2x DVD9. Dla mnie mogłoby tak już zostać i z chęcią płaciłbym więcej za CDA. Pełne wersje jak już wcześniej wspomniałem są OK. Zwłaszcza Blacksite. Test nadchodzącego MoH, betatest Starcrafta II, recenzja Metro 2033, Assassin''s Creed II, konsolowe recenzje HR, FFXIII i GoW III to dla mnie wisienki na torcie. Pozostaje czekać do 16.03.2010 =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetny numer :) Ciekawe recenzje i zapowiedzi, pełniaki pierwsza klasa (zwłaszcza Drakensang). Bez wątpienia wybiorę się do kiosku w najbliższy wtorek (jak co miesiąc ;)). Ciekawi mnie tylko czy 2 płyty DVD to tylko wyjątkowo na ten numer, czy też zostaną już na stałe i cena też się zwiększy na stałe? Mnie osobiście by to nawet pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Pamiętam CD ACTION jak miało 7 lat, a tu już dwa razy tyle. Jednak ja nie kupię, gdyby był jakiś lepszy FPS zamiast Blacksite: Area 5 to bym się skusił tym bardziej że jest jeszcze tipsomaniak. Jedynie teksty o heavy rain mnie interesują. Na luzie zawsze jest fajne a smug nie zawsze bo czasem zasypiam czytając action redaction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 10:50, Radovan napisał:

Naprawdę świetny numer :) Ciekawe recenzje i zapowiedzi, pełniaki pierwsza klasa (zwłaszcza
Drakensang). Bez wątpienia wybiorę się do kiosku w najbliższy wtorek (jak co miesiąc
;)). Ciekawi mnie tylko czy 2 płyty DVD to tylko wyjątkowo na ten numer, czy też zostaną
już na stałe i cena też się zwiększy na stałe? Mnie osobiście by to nawet pasowało ;)


Na razie od czasu do czasu, gdy po prostu nam sie pelniaki na 1 DVD nie zmieszcza. A co czas przyniesie... to sie obaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Darkensang... Właśnie nosiłem się ostatnio z decyzją żeby sobie go kupić a tu proszę :) Taki prezent od CDA.
To czekam do wtorku na kolejny numer. Miło będzie Was znów poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z nowego numeru, szczególnie że pełniakiem głównym jest Drakensang które już chciałem kupować :) Ciekawy numer się ogólnie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Drakensanga panowie z CDA mają mój uścisk dłoni, i 17 złociszy w kieszeni :P
EDIT: Ten plakat z dodatku Dragon Age przebudzenie wygląda jak ten z podstawki, który już był raz dany. Na pewno nie ma tu pomyłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ten plakat na zdjęciu jest z podstawki, dali go tylko do porównania wielkości. Plakaty są z BC2 i AC2. Już nawet wiem gdzie go powieszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 12:08, Darkstar181 napisał:

Za Drakensanga panowie z CDA mają mój uścisk dłoni, i 17 złociszy w kieszeni :P
EDIT: Ten plakat z dodatku Dragon Age przebudzenie wygląda jak ten z podstawki, który
już był raz dany. Na pewno nie ma tu pomyłki ?



Dtragon Age jest pokazany zeby porwnac wielkosc NOWEGO plakatu do STAREGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się