kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A ja jak to ktoś już napisał chciałbym zobaczyć w pełnych wersjach Drakensang''a, szczególnie że wkrótce pojawi się druga część ;p Nie pogniewałbym się też jakimś dobrym FPS''em w stylu Prey bądź skradanką jak SC : Double Agent;p Ehh marzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Assasin''s Creed II ;P

A tak na powaznie to będzie co będzie. I tak nie kupię chyba że będzie naprawdę odlot giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie Cd-Action to ja kupuję dla recenzji i tekstów.Na płycie to ja się tak bardzo nie skupiam.Jednak nie pogardzę dobrą gra z płyta, a tych jest coraz więcej:Devil May Cry 4,Ninja Blade czy World of Goo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 16:37, kuba9876543210 napisał:

A Devil May Cry 4, to co bylo? :D


Devil May Cry 4 już chyba nie znajduje się w ofercie wydawniczej CDProjektu.

>To w jakiej serii jest dana gra nie ma jakiegos duzego

Dnia 09.03.2010 o 16:37, kuba9876543210 napisał:

znaczenia.


Mylisz się... W przypadku takich dystrybutorów jak Cenega czy CDP ma to ogromne znaczenie. CDA by musiało naprawdę sporo zapłacić za grę z Platynowej Kolekcji czy Premium Games.

Dnia 09.03.2010 o 16:37, kuba9876543210 napisał:

Zreszta bylo troche gierek, co w sklepach na polkach stalo po kilkadziesiat zlotych,
a CDA kosztowalo normalnie. Chocby Dark Sector.

Dark Sector to trochę inna bajka, bo z tego co wiem to ten kto ją u nas wydał nie ma w ofercie żadnej taniej serii a to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 17:12, dave03 napisał:

Mylisz się... W przypadku takich dystrybutorów jak Cenega czy CDP ma to ogromne znaczenie.
CDA by musiało naprawdę sporo zapłacić za grę z Platynowej Kolekcji czy Premium Games.


Jesli CDP/Cenega maja wylacznosc do wydawania danej gry na terenie Polski, to chyba masz racje. Ale w tym przypadku dobrze by bylo, gdyby wypowiedzial sie Smuggler, ktory jest od nas bardziej obeznany z tematem ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 18:04, Chojna_90 napisał:

Ja liczę jednak na Gothic 3. Rumuński i turecki Level dał go w tym miesiącu na covera:)


Włosi i Niemcy także ale wcześniej.
A może... nie, to niemożliwe, nie mogli by być tacy okrutni i dać King''s Bounty: Legenda :]
Nawet HoM&M3 i V ani Disciplesy mnie tak nie pociągały jak KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 20:36, NdysH napisał:

To nie Beowulf tylko The Legend of Beowulf całkiem inny tytuł ;) Polska premiera.

A widzisz to źle myślałem. THX za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 20:31, NdysH napisał:

The Legend of Beowulf ;) Ciekawe co kolejne...


Oglądałem właśnie trailer, gierka nie dla mnie, zbyt to wszystko cukierkowate i wygląda jak gra dla dzieci...
Liczę po cichu na tego Drakensang''a...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o The Legend of Beowulf. Sądziłem, że chodzi o filmowego Beowulfa. Takie sobie to. Liczę, że kolejne tytuły będą lepsze i czymś mnie zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:34, Damianuss1 napisał:

Pierwsze słyszę o The Legend of Beowulf. Sądziłem, że chodzi o filmowego Beowulfa. Takie
sobie to. Liczę, że kolejne tytuły będą lepsze i czymś mnie zaskoczą.

Zgadzam się, miałem cichą nadzieję, że ktoś coś przekręcił i chodziło o tego filmowego Beowulfa... gierka nie dla mnie, aczkolwiek pod warunkiem, że nie jest to przygodówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się