kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2010 o 13:23, Damianuss1 napisał:

Właściwie to nie pierwszym, a czwartym :). Drobiazg i szczerze według mnie zbędny całkowicie.
Nie miałem pojęcia, że będzie to numer urodzinowy :) yupi! Można więc liczyć na świetny
numerek z ciekawymi pełniakami. Nie mogę się już doczekać.


Ja szczerze powiem również. Trzeba tylko się wyczulić na teksty w numerze, żeby nie wpaść(tak jak to było w zeszłym roku z recenzją "Kitesurfing Fun" gema).
BTW. W zeszłym roku pełniakami były: BloodRayne 2, Legend:Hand of God i Overlocked: Historia o przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:43, Citkowsky napisał:

DSJ 2? Git. To ta wersja ze skoczniami w Zakopanem i Karpaczu?


Nie mam pojęcia, ale wiadomo, że jest to pełna i zarejestrowana wersja z kluczem, więc jeśli ich nie będzie(ale raczej w Zakopanem powinna być) to można będzie je pewnie ściągnąć z jakiejś strony fanowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:43, Citkowsky napisał:

DSJ 2? Git. To ta wersja ze skoczniami w Zakopanem i Karpaczu?

Skocznia w Zakopanem jest, ale o Karpaczu nigdy nie słyszałem. A co do samej gry, to ona biję na głowę większość wychodzących współcześnie gier o narciarstwie. Ta grafika (słiiit :)), grywalność i klimat, dzięki którym gra się przyjemnie do dziś. Dalej mam to zainstalowane, mimo grubych lat na karku produkcji. To jest gra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:47, konio1073 napisał:

>>>...............


Mam wersję DSJ 2.1 gdzie są skocznie w Zakopanem, Karpaczu i bodajże w Wiśle. W Zakopanem jest skocznia bodaj K65 u i K120.

Gdzieś kiedyś dodawali to sobie kupiłem ale, że płytkę zgubiłem to przyda się teraz ta z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:49, Citkowsky napisał:

> >>>...............

Mam wersję DSJ 2.1 gdzie są skocznie w Zakopanem, Karpaczu i bodajże w Wiśle. W Zakopanem
jest skocznia bodaj K65 u i K120.

Gdzieś kiedyś dodawali to sobie kupiłem ale, że płytkę zgubiłem to przyda się teraz ta
z CDA.

Wisełka w Deluxe Ski Jump ?? Nigdy nie widziałem. Tak samo jak Karpacza. Może mamy inne wersje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:53, Citkowsky napisał:

Gra pochodzi z komputer świat cd czy coś takiego. Screen na potwierdzenie.

Rzeczywiście jest Karpacz. Ale ja mam "Zarejestrowane przez :Mark Kunn". Może ten klucz nie miał tych skoczni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:54, konio1073 napisał:

> Gra pochodzi z komputer świat cd czy coś takiego. Screen na potwierdzenie.
Rzeczywiście jest Karpacz. Ale ja mam "Zarejestrowane przez :Mark Kunn". Może ten klucz
nie miał tych skoczni ??


Spoiler

Mark Kunn, taaa, czyli posiadasz wersję piracką i o ile mi wiadomo ta sytuacja z pirackim kluczem dotyczyła DSJ 3.


BTW. Staczamy trochę z tematu, może przeniesiemy się na jakiś wątek o grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:59, PJ_MW napisał:

> > Gra pochodzi z komputer świat cd czy coś takiego. Screen na potwierdzenie.

> Rzeczywiście jest Karpacz. Ale ja mam "Zarejestrowane przez :Mark Kunn". Może ten
klucz
> nie miał tych skoczni ??

Spoiler

Mark Kunn, taaa, czyli posiadasz wersję piracką i o ile mi wiadomo ta sytuacja z pirackim
kluczem dotyczyła DSJ 3.


BTW. Staczamy trochę z tematu, może przeniesiemy się na jakiś wątek o grze?

Piractwem się brzydzę i grę usunęłem. Może kupię teraz z CDA ?? W każdym razie, nie ja to ściągałem (brat :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 14:22, Ostrowiak napisał:

Phi, dali to jaki czwarty malutki pełniak, sami zaznaczyli, a tu marudzą.


marudzą? Jakoś nie zauważyłem. Wszyscy zadowoleni z tego co czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam przeczucie jakby w tym numerze dodali Gothica 3 jako pełniaka. A bo to numer urodzinowy a to dlatego, że ta gra już wylądowała w innych czasopismach na coverze.
Swoją drogą - numer 4/01 (gdzie dali Unreala jako pełniaka) jest kompletnym przeciwieństwem dla zeszłorocznego urodzinowego numeru gdzie było dużo średnich pełniaków :]

@Arcizo_7: kurczę, obrazki lepsze niż na demotywatory.pl :D co trudne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiscie jednak nie chcial, zeby dali Gothica 3 ;] Jest tyle lepszych gier (np. KoToR), a Gothica 3 udalo mi sie kupic w promocji dwa lata temu za... €2.50 :) Szkoda, ze tak wiele zalezy od wydawcy/podmiotu posiadajacego prawa do danej gry ;) Ale i tak jestem generalnie zadowolony, dosc czesto znajdzie sie jakas ciekawa gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem z przecieku dowiedzieliśmy się, że dodatkiem będzie duży, dwustronny plakat z Assasin''s Creed 2 i Bad Copmany 2. Natomiast odgadywanie drugiego pełniaka zaplanowane jest na 19-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 14:50, SpecShadow napisał:

Ciągle mam przeczucie jakby w tym numerze dodali Gothica 3 jako pełniaka.


Na pełną wersje Gothica 3 nie ma - moim zdaniem - absolutnie najmniejszych szans. Dlaczego? Ano dlatego bo jest to gra która na dzień dzisiejszy dostępna w "Platynowej Kolekcji" (choć podobno za kilka tygodni ma spaść do odświeżonego TopSellera) a CDA nie daje gier z tak drogich serii. Gothic 3 najpierw będzie musiał spaść do Extra Klasyki, następnie w niej się odpowiednio sprzedać i dopiero później można liczyć na to że znajdzie się na coverze. Ja bym spore szanse natomiast widział na Drakensanga i z takiej pełnej wersji bym był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakacik z BC2? Milusio, coś nowego na ścianę się przyda :]

@kuba9876543210: ja bym chciał bo co z tego że kupiłem oryginała skoro zajechałem go na śmierć, taka dobra giera była i wymagała płyty w napędzie (wersja premierowa) :<

@dave03: też tak myślę, a obecność Drakensanga jako pelniaka byłaby dobrym pomysłem, grałem w demo ale miałem mieszane uczucia. Równie wciągający co pierwszy Neverwinter Night i BG (niech fani tych gier odbiorą to za komplement, co by dymu nie robić :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Devil May Cry 4, to co bylo? :D To w jakiej serii jest dana gra nie ma jakiegos duzego znaczenia. Chocby dlatego w roznych krajach mozna dostac dana gre za inna cene - we Francji widzialem jakies strzelanki po €30-50, co u nas CI wydaje po 20zl. Ale widzialem tez GTA IV w Indiach za €8, gdy w Polsce kosztowalo 100zl.
Zreszta bylo troche gierek, co w sklepach na polkach stalo po kilkadziesiat zlotych, a CDA kosztowalo normalnie. Chocby Dark Sector.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się