kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Gdyby nie to, że musze zbierać na Fallout 3 to z chęcią bym kupił :(
Numer zapowiada się bardzo ciekawie a na dodatek Fable ma płycie :)
Kupujcie dzieci kupujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlaczego edity trwają pięć minut?? Smuggler napisał "Kapryshyn", czyli błędnie. :P Wasza Garfildowska Mość, pisze się "Karpyshyn"... Wiem, że się czepiam, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu, ostatnio to naprawdę wymiatają... Fable i Combat Mission :D W dodatku po artykułach widać że sezon ogórkowy odchodzi...

A co do "Limbo..." to zauważyłem na screnach w CDA jeszcze jedną "pożyczkę" o której nie napisali: Pierwsza strona, zdjęcie starego jegomościa i luneta na ławie. Ta luneta jest żywcem zerżnięta z "Piratów z Karaibów" (Gra z 2003). W grze byłą to bodaj "Stara luneta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 10:47, Aragloin napisał:

Ja nie wiem, dlaczego Smuggler uważa, że Drew Karpyshyn jest mało znany. Ja tam go znam.
:) (oczywiście, że nie osobiście, a tylko to, co on w BioWare robi. :P)



Zapytaj 100 graczy "a kto to jest?" Albo choc 10, ale nie kumpli, tylko obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 10:56, Luk Zombi napisał:

A co do "Limbo..." to zauważyłem na screnach w CDA jeszcze jedną "pożyczkę" o której
nie napisali: Pierwsza strona, zdjęcie starego jegomościa i luneta na ławie. Ta luneta
jest żywcem zerżnięta z "Piratów z Karaibów" (Gra z 2003). W grze byłą to bodaj "Stara
luneta".

W tekscie autor wspominal ze z piratow z karaibow rowniez zapozyczono pare rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 11:01, smuggler napisał:

> Ja nie wiem, dlaczego Smuggler uważa, że Drew Karpyshyn jest mało znany. Ja tam
go znam.
> :) (oczywiście, że nie osobiście, a tylko to, co on w BioWare robi. :P)


Zapytaj 100 graczy "a kto to jest?" Albo choc 10, ale nie kumpli, tylko obcych.

Erpeegowcy raczej wiedzą. :P Ale no trochę przesadziłem, wątpię aby na sto osób przynajmniej 15 by wiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 10:27, szynka140 napisał:

> To, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na grę za 130 zł nie znaczy, że jest ona
lepsza
> od tej dodanej do czasopisma. Ja chyba nic bym teraz nie wybrał z nowości (zamówiłem

> tylko Stalkera), natomiast Fable chętnie zobaczę.

a ja nie mówie że odrazu musi być hit, poprostu mnie wkurza że jak kupie jakiś orginał
z 20zł, miesiąc później ląduje w gazecie...


To po co kupujesz? Poczekaj miesiac i... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny, znowu fajny materiał, w tym recka stalkera. Pełniaki - też fajne tylko szkoda, że największy hit(fable) już mam:) Tak tylko gumboy został:P Ale nie narzekam. Dla gier czasopisma się wkońcu nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż numerek niezły tylko kurde czemu to Fable nie mogło być numer wcześniej bo tak to miałbym się w co zagrywać. Wiem był Loki ale komu chce się grać te 200 h? Ja pograłem tylko 15 h i mi się znudziło.
A co do numeru są te gierki (tzn. recki i beta testy no i zapowiedzi) które być powinny.
Tylko liczyłem że w końcu coś napiszą nie co więcej o PES 2009 no i o GTA IV które przecież już IMO oficjalnie zostało potwierdzone na PC ( razem z datą premiery) No i brakuje choćby w za pięć dwunasta gry "Pure" która ma mieć swoją premierę we wrześniu. No ale to tylko takie małe czepialstwo.
Aha no i fajnie że w końcu jakiś Tipsomaniak( no prawie jak tipsomaniak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 11:05, smuggler napisał:

> > To, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na grę za 130 zł nie znaczy, że jest
ona
> lepsza
> > od tej dodanej do czasopisma. Ja chyba nic bym teraz nie wybrał z nowości (zamówiłem

>
> > tylko Stalkera), natomiast Fable chętnie zobaczę.
>
> a ja nie mówie że odrazu musi być hit, poprostu mnie wkurza że jak kupie jakiś orginał

> z 20zł, miesiąc później ląduje w gazecie...

To po co kupujesz? Poczekaj miesiac i... :)


Ale nie każdy pracuje w CDA lub ma tam znajomych żeby wiedzieć co wrzucicie na cover:)
Tipsomaniak? Hm, to już mocny argument za zakupem numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, CDA z nieba mi spada, miałem iść niedługo po Fable, a tu proszę, już nie muszę. :] Recki, worek, tipsomaniak. Wszystko jest, czyli teraz tylko czekać na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że też kupię, ale nie ze względu na Fable czy recenzje, tylko ze względu na Tipsomaniaka. Lubię tego typu podsumowania "100 najlepszych gier w historii" czy "100 gier, w które trzeba zagrać". Bo Fable to tylko kolejna gra którą kiedyś w przyszłości muszę przejść, a mam do przejścia tyle gier, że nie wiadomo którą w komputer włożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się super! Tyle recenzji, a szczególnie dziwną dla mnie jest HAPPY TREE FRIENDS, już nie mogę się doczekać recenzji SPORE, BROTHERS IN ARMS, S.T.A.L.K.E.R.-a. Cover mnie nieco zawiódł bo FABLE mam z PK, ale za to ten Gumboy smakowicie brzmi :) Jest jeszcze temat numeru a mianowicie GC, które w tym roku naprawdę było ciekawe, czyli jest co czytać.

P.S. Top100 maniak też sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO, nareszcie. Ostani numer był trochę nieciekawy (oprócz tematu numeru i paru innych tekstów), ale ten naprawdę będzie super. Nie mogę też się doczekac Tipsomaniaka, lubię takie zestawienia 100 jakichś tam gier. I do tego Fable. Nic tylko czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się