kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 10:12, smuggler napisał:

I worek

Jakie bezczelne nabijanie postów!
Można było dać worek i okładkę w jednym!

Nie ładnie panie Smuggler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 22:20, Rts-p napisał:

Jakie bezczelne nabijanie postów!


Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Jak ci sie cos nie podoba, zawsze mozesz napisac do nas zazalenie. A redakcja CDA ma akurat pozwolenie na informowanie o nowym numerze tego czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:39, tomoliop napisał:

Moje takie ogólne wrażenie dotyczące tip100maniak i gier wiecznie żywych w nim opisanych...
Udane zestawienie, gdyż zazwyczaj jedna pozycja to cała seria i któraś z jej części jest
faktycznie świetna, można by polemizować, jeśli byłyby zamieszczone pojedyncze pozycje.

Też tak uważam, jest przedstawiona seria. A zdarzają się tytuły z serii, które były średnie. Diablo 2 nie ma. Szkoda, że nie ma nic o redakcji. A numer fajny. Podoba mi się gra Fable, w inne jeszcze nie grałem.Tyle czasu już minęło, a ja jeszcze do AR nie zajrzałem. Muszę to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 11:36, Damianuss1 napisał:

... Wiem, że mogłem
go nie czytać ale ... ciekawość wygrała.

A więc możesz winić tylko siebie.
Swoją drogą, jak ktoś grał w pierwszą część, i ukończył ją z prawdziwym zakończeniem, mógł się bardzo łatwo domyśleć, kim, i w jakim celu będziemy grać w Clear Sky. Ja praktycznie zgadłem bez problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 11:39, Darkstar181 napisał:

A więc możesz winić tylko siebie.

Jasne ale też po co umieszczać tego typu spojle ... przecież bez nich też da się napisać recenzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie każdy kto grał w Stalkera wie kim okazywał się nasz bohater na końcu (tzn. na końcu było tego potwierdzenie ale chyba nawet 6 latek domyślił by się o co chodzi, tak w okolicach 2 wspomnienia) a jeżeli nie grał, to po to było to ostrzeżenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:59, bzuq99 napisał:

Mam jeszce jedno pytanie otóż jaka ocenę dostał Supreme Commander?

nr.03/2007 dostał równo 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ma tam być? I co takiego wnosi do historii gier? Sorry, ja w tym gniocie nie widzę nic "wiecznie żywego". O ile się nie mylę, znajdują się tam gry, naprawdę wielkie. Kanony gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:48, tomoliop napisał:

hmm... teraz doszedłem do wniosku jakiej gry mi brakuje w zestawieniu gier wiecznie żywych.
Spore!! No gdzie jest Spore???!!!

Spore jest nową grą i jeszcze nie można ocenić czy ona jest wiecznie żywa. Przecież nie wiemy czy za 4 lata ludzie nadal w nią będą grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:48, tomoliop napisał:

No gdzie jest Spore???!!!


W dziale z recenzjami w najnowszym wydaniu CDA. Przeciez ta gra dopiero co miala premiere, wiec na pewno nie jest jeszcze wiecznie zywa. A po pierwszych entuzjastycznych recenzjach cos gracze jak widze narzekaja na te gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 11:26, Wojman napisał:

> No gdzie jest Spore???!!!

W dziale z recenzjami w najnowszym wydaniu CDA. Przeciez ta gra dopiero co miala premiere,
wiec na pewno nie jest jeszcze wiecznie zywa. A po pierwszych entuzjastycznych recenzjach
cos gracze jak widze narzekaja na te gre.

Mnie tam się to podoba : P i to bardzo. Czasami potrzeba jakiejś odmiany od tych wszystkich strzelankach (i nie tylko), w których gustuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff ... dopiero co wróciłem z kiosku z nowym CDA w ręku. Kupiłem dopiero teraz bo ostatnio mam tyle spraw na głowie że ho ho ... ale wracając do rzeczy. Nowy numer po pobieżnym przeglądnięciu jest imo jednym z bardziej wypaśnych że tak się wyrażę. Niezłe ( ba ... świetne - Fable! ) pełniaki, inne dodatki na coverze, pismo a środku sporo ciekawego do poczytania, no i odświeżony Tipsomaniak. Bardzo dobrze wyszedł tym razem. Nowa formuła + lifting naprawdę się udał. Będzie co poczytać bo jest tam opisanych wiele gier z którymi miałem do czynienia ale jeszcze więcej które mnie ominęły ... :/. Dalej ... O ... a co to ? Starter Heyah ? Może się przydać ;P. Hm ... ciekawie wykonana okładka. Jak już przy niej jesteśmy ... czy tylko mi się wydaje czy jest ona jakaś ... inna ? Bardziej giętka ale i wytrzymalsza. Dalej ... o ... reklama butów ... ja nie mam pojęcia dlaczego co poniektórzy narobili wokół tej gazetki reklamowej tyle rabanu co niektóre emerytki w autobusie że im się miejsca nie ustąpiło ;). Przecież CDA dostanie za to kasę ergo my na tym zyskamy. A że jest to reklama która sobie leży pomiędzy kartkami "ekszyna" tym lepiej - obejrzę i wywalę w diabły. Jak już kiedyś bodaj Smuggler wspomniał ... dopóki w CDA nie ma reklam partii politycznych / polityków, agencji towarzyskich etc etc wszystko jest OK. I ja się z tym zgadzam. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy?!? Spore jak najbardziej zasługuje na miejsce w tej książeczce... chociażby tym, że tego typu gry jeszcze nie było.

@Heterko
A Bioshock? Też nie ma 4 lat, a jednak tam się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:53, tomoliop napisał:

No co wy?!? Spore jak najbardziej zasługuje na miejsce w tej książeczce... chociażby
tym, że tego typu gry jeszcze nie było.

Kiedy tworzono książeczkę, samej gry na rynku też nie było... więc jak mogła się w niej znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się