kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 21:54, Budep napisał:

Daj dowód, bo w życiu nie uwierze ;P Nie możliwe, żeby grali tyle godzin bez pauzy ;>


Nie wiem, jak było z tą grą, ale w takim Final Fantasy jednego bossa bije się przez 2 dni bez przerwy. Więc jak komuś się naprawdę chce, to będzie grał aż tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:50, Danio237 napisał:

> Jak się ten numer udał? Warto kupić?
Co to ma być za pytanie!!?? Zawsze warto kupić CDA!! :)


To może inaczej:) - Czy ten nr. jest ponadprzeciętny?:) (jak na standardy CDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 12:30, wojtek2222 napisał:

> > Jak się ten numer udał? Warto kupić?
> Co to ma być za pytanie!!?? Zawsze warto kupić CDA!! :)

To może inaczej:) - Czy ten nr. jest ponadprzeciętny?:) (jak na standardy CDA)


Jest standardowy. Standardowo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 00:22, ziptofaf napisał:

> Daj dowód, bo w życiu nie uwierze ;P Nie możliwe, żeby grali tyle godzin bez pauzy
;>

Nie wiem, jak było z tą grą, ale w takim Final Fantasy jednego bossa bije się przez 2
dni bez przerwy. Więc jak komuś się naprawdę chce, to będzie grał aż tak długo.

miesiąc to jednak trochę więcej niż 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer pozytywnie mnie zaskoczył.

W ostatnich miesiącach jakoś za bardzo tak nie miałem, że przez dłuższy czas nie mogłem oderwać się od CD Action i czytałem większość tekstów - w tym miesiącu jednak tak było. Naprawdę, numer pod względem treści jest naprawdę świetny. Masa dobrych tekstów, głównie zapowiedzi. Takich tekstów, jak preview Wolfensteina czy Ojca Chrzestnego II po prostu nie da się nie przeczytać ;-) Temat numeru też zaliczony, ale mało mnie interesował, bo GTA IV przeszedłem już na Playstation 3. W recenzjach sporo gier, choć jakościowo może nie są one aż tak dobre. Crysis Warhead mnie zawiódł, spodziewałem się czegoś większego, a Fifa 09 na PC po prostu nie jest tak dobra, jak na PS3 oraz X360. Testy sprzętu też niezłe, ogólnie - jest co czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeglądałem bonusy i spostrzegłem że nie ma tapet oO, i co to ma do Fazy Drugiej to nie wiem.

BTW. Właśnie przeszedłem SG:Survivor, widać że już w demie mogłem całość przejść, byłem tak blisko...

To nie wiem, Warhead niby grywalniejszy od Crysia a ma niższą ocenę? To chyba nie pierwsza taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 12:30, wojtek2222 napisał:

> > Jak się ten numer udał? Warto kupić?
> Co to ma być za pytanie!!?? Zawsze warto kupić CDA!! :)

To może inaczej:) - Czy ten nr. jest ponadprzeciętny?:) (jak na standardy CDA)


Zdecydowanie ponadprzecietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 03.10.2008 o 13:35, Spector 109948 napisał:


To nie wiem, Warhead niby grywalniejszy od Crysia a ma niższą ocenę? To chyba nie pierwsza
taka sytuacja.


Pewnie fabuła im sie nie spodobała i dlatego taka niska ocena ;P A to dziwne, bo wszędzie chwalą fabułe warheada z tego co słyszałem.
I niech sie streszczają z kluczami do multi do Phase Two :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 14:23, Jacobek92 napisał:

> Warto kupić nowy numer? Ciekawy?

No a jak ja już mam! dużo czy tania :) i Grania;p naprawde warto

Sprecyzuj dokładnie dlaczego ten numer się opłaca kupić? Oczywiście mnie twoje zdanie nie obchodzi bo i tak kupię! Ale Jacob jak już pomagasz innym to pisz troszkę więcej! Bo tak dlaczego warto kupić? Dlaczego dużo grania itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten nowy numer. Szkoda że nie ma insidera. Wiadomo czy w ogóle jeszcze kiedyś będzie? I już od paru godzin się zagrywam W RollerCoaster Tycoon 2. 5 lat temu miałem demo 1 części. Przyjemnie tak stare czasy powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma chwilę to niech sprawdzi czy pojawiły się reklamy jakichś nowych gier w seriach wydawniczych CDP i wrzuci listę tutaj lub w odpowiednim dla serii temacie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:48, Mistic napisał:

Jeżeli ktoś ma chwilę to niech sprawdzi czy pojawiły się reklamy jakichś nowych gier
w seriach wydawniczych CDP i wrzuci listę tutaj lub w odpowiednim dla serii temacie
:]


http://www.gram.pl/news_8g3jGuq5_Trzy_nowe_tytuly_w_serii_eXtra_Klasyka_ujawnion e.html
Resztę znajdziesz w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:58, Spector 109948 napisał:


... Link widziałem już dawno, pytam po to, żeby dowiedzieć się teraz bez konieczności czekania na kolejne wiadomości i bez konieczności wydawania 15 zeta na czasopismo, którego treść mnie nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:26, rafekx 12 napisał:

> Tata młuci w Codename Panzers ;D

Ja mu się nie dziwie:D Sam w to gram chętnie:) Taka fajna gra a tak niedoceniana...


Ano, Faza Pierwsza wymiatała, ale na multi. Single to nic. Mam nadzieje, że w Fazie Drugiej tak samo jest. Niech tylko szybko te klucze do multi dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się