kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Oj okładka zacna, chyba najlepsza w tym roku.
No cuż już chyba czas żeby się w Asasina zaopatrzyć jak sequel już w wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mają prenumeratę CDA z Kompanii Graczy
Czy dostaliście jakiegoś e-maila od wyd. Bauer?
Pytam, bo słyszałem, że Bauer wysyła wiadomości dot. przetwarzania danych, a ja takowego nie dostałem. Dostałem, tylko e-maila (z miesiąc temu) od KG, że zamówiłem prenumeratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jeszcze nie zdążyłem kupić aktualnego numeru, a tu już nowy za rogiem ;) Pędzę do kiosku.

Mała, i na szybko zrobiona analiza aktualnego numeru:
Recenzje:
Ojciec chrzestny II jest chyba najbardziej interesującą mnie recenzją. Ciekawy jestem również tego- Potwory kontra Obcy...

Za pięć dwunasta- Wszystkie teksty o bardzo ważnych dla mnie grach. Dla samego tego działu mógłbym kupić ten numer.

Testy sprzętu pewnie przejrzę w wolnej chwili...

Oczywiście Na Luzie i Action Redaction lektura obowiązkowa.

Co do płyty.
Może w końcu przekonam się do przygodówek, zagram w Tajne Akta. Reszta gier raczej mnie nie interesuje, może jeszcze z ciekawości zagram w Speedballa.

Super, że dużo Gamplay''ów. Bardzo lubię oglądać ;)

A i co do okładki, to rzeczywiście fajna, choć tak trochę odchodząc od tematu CDA, to wolałbym żeby bohater drugiej części AC, miał jednak mniej podobny ubiór do tego z jedynki... Wystarczyło by ten kaptur na głowie zmienić... Choć fanem gry nie jestem, to takei jest moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na przełomie kwietnia/maja wysyłali z Bauera takie cuś:


"Serdecznie witam w gronie prenumeratorów magazynu CD Action, uprzejmie informuję że przyjęli�my zlecenie realizacji rocznej prenumeraty magazynu CD Action od firmy CENEGA Sp. z o.o. w ramach programu Kompania Graczy.
Prenumerata rozpocznie się wydaniem majowym, wydanie to będzie wysłane 11 maja.
Każdy numer jest wysyłany listem ekonomicznym za po�rednictwem Poczty Polskiej.
W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służę pomocš"

Jesli tego nie dostałeś to napisz maila do Bauera bądź Kompani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 07:28, igor8472 napisał:

Bo nie chodzi zdaje się o Colonial Marines a faktyczne AvP 2, chyba że mi umknęła zmiana
tytułu...


Przecież wiem ,że o AvP O-o I nie 2 tylko 3 jak już.:P Ale tej gry też nie pamiętam oficjalnej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe pełne wersje w tym numerze :) Tunguskę już miałem kupować a tu proszę, w CDA za darmo. Speedball może być ciekawy chociaż to pewnie gra tylko na zabicie czasu późnymi wieczorami. Niestety żadnych (dla mnie) ciekawych recenzji nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:59, ejkers napisał:

> hehe kiedyś kupiłam parę numerów, ale koledzy to zobaczyli i szybko mi z głowy wybili

> tą lekturę, siłą wręcz wręczając PSX Extreme :P i tak już jakoś zostało i w sumie
dobrze,
> bo trochę drogie jest to CDA...


CDA jest o PCtach i grach, a PSX o konsolowa gazeta więc po co porównywać?


no jak, poziom tekstów warto porównać, to gdzie więcej informacji jest zawartych etc. wole kupować to co mi się lepiej czyta po prostu :) płytki z pełnymi grami ani trochę mnie nie interesują, mam pc który daje sobie rade z nowymi grami a tam same stare dodają i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki nie dla mnie, z recenzji to tylko Demigod, ale i tak kupię, nie mam wyboru (przynajmniej wśród polskich pism) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ładnie złożyło ;] W środę mam wycieczkę szkolną na koniec trzeciej gimnazjum, a we wtorek CDA ;]
Nie będziemy się na wycieczce nudzić. Szczególnie ciekawie zapowiada się perspektywa 9-10 godzinnej jazdy autobusem..;]
A numer przedni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dzięki Artykułowi w CD-A zapoznam się lepiej z O/C:-) I odpalę jeszcze tą przygodówkę co dali na Coverku bo słyszałem że jest świetna. To na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pełnych wersji:
-Tajne akta: Tunguska PL: Uwielbiam takie gry ;) Będzie w co grać.
-Speedball 2: Tournament: No proszę i dla brata coś jest.
-Mage Knight: Apocalypse PL : Kto wie może "odpalę"
-Czarna owca Sven: Zdecydowanie czarna owca tego covera :)
Recenzje:
Tylko The Path i Demigod mnie interesuje.
Ogólnie numer dobry i na 100% wybiorę się do kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, cover średni, ale mam nadzieję że wartość merytoryczna numeru podniesie poziom (zawsze podnosi xD), nie odmówię sobie kupna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, liczę na tego Mage Knight''a. Z chęcią pograłbym w cRPG, albo nawet dobrą siepankę, a Hand of God nie przypadł mi do gustu. Co do pozostałych pełniaków to pewnie dołączą do długiej kolejki gierek "do odpalenia", którą ruszę najwcześniej w wakacje.
Tak czy inaczej, numer trzeba mieć. Jak każdy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cover będzie trzeba przeglądnąć bo żadnej gry nie poznaje więc może być ciekawy
co do recenzji to interesuje mnie ojciec chrzestny może będzie coś ciekawego i ciekawa co będzie w kaszanka zone jakieś typy co mogło by tam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się