kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2010 o 16:41, conan8 napisał:

Trochę dziwna ta ocena polonizacji ME2, bo na necie spotkałem się raczej z krytyką a
nie pochwałami...


Uwierz mi Al nie chwaliłtego spolszczenia,"siódemke" uratowało tylko to że można jednak zmienić pełną wer.na kinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz apropo mojego degrada z tego topicu.

Czy moglbys mi wyjasnic czym rozni sie moj post od Twojego, wylaczajac tresc oczywiscie? Chodzi mi o przedewszystkim o podawanie nieprawdziwych onformacji.

Moj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=28929

Twoj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=28626

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 16:24, Bithda napisał:

> Mam pytanko, jakie oceny dostał Aliens versus Predator i Mass Effect 2 PL ?

Spoiler

AvP 7+

dzięki

Dnia 16.02.2010 o 16:24, Bithda napisał:

Mas Effect 2 10!


Tu podałeś źle, chodziło mi o ocenę spolszczenia a nie samej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pytanie dotyczące swojego degrada, lub inne pytania związane z twoim kontem, to jest do tego odpowiednia droga poprzez formularz i proszę taką drogę stosować, bo wyjaśnień na forum nie udzielamy, przynajmniej nie mamy takiego obowiązku.

Proszę się zastosować i wysłać zapytanie drogą mailową (Zaadresować do konkretnego moderatora), kolejne pytania nie związane z tematem topicu będą uznane za spam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 08:23, Wojman napisał:

BioShock 2

Spoiler

9

AvP
Spoiler

7+


Dzięki.


BioShock 2, AvP, Bad Company. Plus ciekawie zapowiadające się artykuły:

"Tematem numeru będzie wykorzystywanie gier do „reklamowego prania mózgów”, czyli stosowanie reklam w grach. Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak intensywnie są one w tym celu eksploatowane i na jak wiele sposobów można w nie owe treści wcisnąć. My to pokazujemy, klasyfikujemy i obnażamy. :)


Nieco lżejszy (acz również obszerny) jest przegląd „niezapomnianych momentów grach” – od scen, które wbijały w glebę, poprzez lokacje, których nie można zapomnieć, po… zresztą zobaczycie sami."


Trzeba koniecznie zrobić zamówienie na ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, w co drugim CDA jest wkładka z ofertą butów Deichmana. Mam nadzieję, że dużo wam kasiury płacą, za co my - czytelnicy, dostajemy coraz to lepsze pismo.

IMO bardzo przypadł mi do gustu rozszerzony dział publicystyczny i luźnie związany z grami, nie za dużo nie za mało, chodź proszę Was, już nic nie zmieniajcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, lamerstwo totalne szerzy się w redakcji. Po jaką chorobę podają w zapowiedziach, że na płytce będzie DN3D HRP, skoro koniec końców pojawia się tylko OPIS tego moda? Żenada i brak profesjonalizmu aż kłują w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram CDA a tu sama wyskakuje reklama. Myślałem, że inaczej będzie wyglądała ta kastracja ilości reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 20:42, Baluk25 napisał:

Otwieram CDA a tu sama wyskakuje reklama. Myślałem, że inaczej będzie wyglądała ta kastracja
ilości reklam...


Dla niektórych to jest plus - w prosty sposób możesz się pozbyć reklamy z pisma. He he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj rano nowiuśkie CD-Action, ale jakoś brak czasu mi doskwiera na czytanie (oprócz pewnego jednego posiedzenia). Udało mi się tylko looknąć na stronę z recenzjami gier na iPhone''a - patrzę na ten screen z Settlersów i niedowierzam. Czwarta część tej świetnej serii miała taką grafikę na PC! Damn.

A oprócz tego zdążyłem włożyć płytę do napędu i uraczyć się nowościami (nie zdradzam, bo Ci którzy jeszcze nie zakupili pewnie by mnie zlinczowali) oraz zainstalować World of Goo, które wciąga niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne teksty w moim ulubionym dziale, tj. Publicystyce. Mam nadzieję, że za miesiąc będzie co najmniej tak dobrze. Konsoli za to nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupię, m.in. dla World of Goo, w które od dłuższego czasu zamierzałem zagrać, ale jakiegoś nie chciało mi się jeździć po to by tę grę kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko wtrącić swoje 3 grosze jeśli chodzi o dział "Niezapomniane chwile w grach". Chodzi konkretnie o Black & White (nie będzie spoilerem to co napiszę bo i tak w CDA jest już to opisane) owszem nasz chowaniec zostaje poświęcony i jest to dość smutne, ale po wszystkim aniołek stwierdza, że możemy go przywrócić do życia co oczywiście czynimy i tak kończy się gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 22:35, Wojman napisał:

Degrad -2 za spam.


LOOOOOOOL. Czlowieku, wez sie ogarnij. O ile mi wiadomo - najpierw powinno byc ostrzezenie, ale nie o to chodzi.
Musisz sie wyzyc, bo pokazalem Ci ze zrobilem to samo co Ty? Tylko, ze Ty mnie mozesz ukarac, ja Ciebie nie bardzo. Ja wiem, ze Wojman jest nieomylny i wytkniecie mu bledu to powazne naruszenie wewnetrznego regulaminu Wojmana.
Zreszta - odbierajac mi bezpodstawnie tytul odbierasz mi przyjemnosc korzystania z forum. Czy ukarzesz sie degradem? Czy moze zrobi to jakis inny moderator? Twoj post o moim degradzie jest nie na temat - wniosek: jest to spam. Kara : degrad -2. Dasz go sobie?

A nowego Akszonka dzis zakupilem, poki co zainstalowalem tylko Moment Of Silence, ma nieco archaiczna grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się