kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Nom, numer niezły do poczytania na FERIE ;p
Troszkę tylko dziwne jest to nowe menu płyty, nie bardzo wiadomo które z filmików to gameplaye, a które trailery itd.
Jeszcze dziwna sprawa: zainstalowałem WoG a tu się okazało że została zapisana kampania dawno usuniętego przeze mnie demka WoG''a ;p Zabawne ;)
I jeszcze jedno: co się stao z action plusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu nabyłem nowe CD - A. Od razu przeczytałem reckę B: Bad Company 2. Myślę, że odpowiednią ocenę tej grze. Już nie kogę się doczekać jej premiery. A fajne. Szczególnie World of Goo. Bardzo rozluźniająca. Świetnie się przy niej bawię. Irytuje mnie to, że nie ma starego, dobrego GameWalker''a. Trochę przesadzili z tymi zmianami. Niektóre to nawet są na gorsze a nie na lepsze. Mimo wszystko zawsze będę kupował CD - A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2010 o 11:59, Citkowsky napisał:

/.../ Tym sposobem mam już 2 world of goo:)

Czyli tak samo jak większość czytelników CDA. :P

BTW. Tylko

Spoiler

7+

dla nowego Aliens vs Predator?! Przecież miał być to przebój co najmniej na miarę pierwszej części, a tutaj taki coś... :| Nowego numeru jeszcze nie zakupiłem, ale z pewnością będzie to pierwszy tekst jaki przeczytam. Ogólnie numer widzę zapowiada się interesująco, bywało jednak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem pewien błąd przy ankiecie:)

Spoiler

czarno na białym napisane jest, że 14% to laiki, 17% hardkory a reszta gamerzy, a wy napisaliście, że zaledwie 14% graczy to hardkory.

WTF? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że w artykule o Gabriel Knight użyli screena z Broken Sword 3. Mamy fałsz.

Poza tym skrin z recki Bioshock 2 jest skrinem z jedynki. Mamy drugi fałsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 17:50, Ostrowiak napisał:

A ja dodam że w artykule o Gabriel Knight użyli screena z Broken Sword 3. Mamy fałsz.

Poza tym skrin z recki Bioshock 2 jest skrinem z jedynki. Mamy drugi fałsz.

Do tego- podpis "Nagły Spawacza Atak" był już użyty w zapowiedzi, beta-teście lub w jedynce Bioshocka, jak sie nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza kilkoma błędami- podoba mi się zmiana działu na Luzie. Chociaż refleksje to po prostu przepisane podpisy demotywatorów na dość popularnej stronie w Polsce- czyżby admini "demotów" zaleźli za skórę Redakcji? :) Dział AR też pozostawia wiele do życzenia, chyba jest już za mało głupich listów wysyłanych na pocztę Smugglera, bo już nie śmieszy jak kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:04, Bithda napisał:

Poza kilkoma błędami- podoba mi się zmiana działu na Luzie. Chociaż refleksje to po prostu
przepisane podpisy demotywatorów na dość popularnej stronie w Polsce- czyżby admini "demotów"
zaleźli za skórę Redakcji? :)



>>>To nadeslal nam czytelnik :/


Dział AR też pozostawia wiele do życzenia, chyba jest już

Dnia 17.02.2010 o 18:04, Bithda napisał:

za mało głupich listów wysyłanych na pocztę Smugglera, bo już nie śmieszy jak kiedyś:)


>>>Jesli AR twoim zdaniem sluzylo TYLKO publikacji glupich listow i rozszmieszaniu, to masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 16:41, conan8 napisał:

Trochę dziwna ta ocena polonizacji ME2, bo na necie spotkałem się raczej z krytyką a
nie pochwałami...


A my chwalimy?

Tlumacze byli w porzadku, ale dubbing jest okrutnie kiepski. Ale ze mozna sobie (z pewnym wysilkiem) wlaczyc angielskie glosy + polskie teksty, to daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 20:30, tykus napisał:

No nie, lamerstwo totalne szerzy się w redakcji. Po jaką chorobę podają w zapowiedziach,
że na płytce będzie DN3D HRP, skoro koniec końców pojawia się tylko OPIS tego moda? Żenada
i brak profesjonalizmu aż kłują w oczy...


Sorry, to po prostu zle zrozumialem informacje od CD-managera. Kazdemu sie moze przytrafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko jest w porządku, tylko jak się spytałem o ocenę polonizacji to ktoś przez pomyłkę napisał, że oceniliście ją na 10, ale to już się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od redaktora Największego Czasopisma dla Graczy w Polsce oczekiwałem więcej niż taniego szyderstwa. Wrzucanie screenów z poprzedniej części gry do recki jej sequelu jest niepoważne i tyle :D

Poza tym ciekawe, jak wytłumaczysz Broken Sword u Gabriela Knighta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action zakupione, a dziś przed snem dokładnie je poczytam, a przed pójściem do łóżka zainstaluję World of Goo :) Swoją drogą fajny numer, widać w nim zmiany. A co do dwóch reklamowych gazetek które wypadły z mojego numeru - ta jedna, z reklamą sklepu Deichmann zainteresowała moją mamę, która z ciekawości przeczytała, co tam sprzedają w tym sklepie nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 13:47, Ostrowiak napisał:

Poza tym ciekawe, jak wytłumaczysz Broken Sword u Gabriela Knighta...

Wyskakuje na drugiej stronie w google images po wpisaniu "Gabriel Knight 3". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się