kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 13:47, Ostrowiak napisał:

Od redaktora Największego Czasopisma dla Graczy w Polsce oczekiwałem więcej niż taniego
szyderstwa. Wrzucanie screenów z poprzedniej części gry do recki jej sequelu jest niepoważne
i tyle :D

Poza tym ciekawe, jak wytłumaczysz Broken Sword u Gabriela Knighta...


A gdzie ja szydze? Prosilem tylko zeby podac mi konkretnie gdzie to sie trafilo.

A Boken sword w gabrielu to niestety wtopa i tyle. Auotr byl spoza redakcji, trzasnely nam linki z jego screenami, w pospiechu wiec szukalismy w necie nowych i coz, nikt jakos nie zajarzyl, ze jeden cosik inny jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś o tym już pisał, ale moze nie więc ja o tym napiszę.
Otóż tam drogi przemytniku błąd macie, albo w tym wykresie (tym o poziomach trudności), albo w opisie, bo na wykresie 17% gra na hardzie, a wyżej napisaliście, że 14% gra na hardzie. Więc jak to jest? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 10:31, Markush napisał:

Pewnie ktoś o tym już pisał, ale moze nie więc ja o tym napiszę.
Otóż tam drogi przemytniku błąd macie, albo w tym wykresie (tym o poziomach trudności),
albo w opisie, bo na wykresie 17% gra na hardzie, a wyżej napisaliście, że 14% gra na
hardzie. Więc jak to jest? :-)


Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc ludzi bierze typowu poziom trudnosci, a skrajnosci sa domena dosc nieilcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://infostuff.boo.pl/?p=313

Widzieliście? Tak sobie dzisiaj szukałem jakiejś recenzji Bad Company 2 i znalazłem... Czytam początek i myślę sobie - coś mi tu śmierdzi - czy to przypadkiem nie jest tekst z CDA? Zjeżdżam na dół, a tam komentarz Jerzego Poprawy (pozdrawiam!:D), że jest to recenzja nielegalnie zerżnięta z CDA i domaga się przeprosin za owy czyn. Co Wy na to?

PS Tak to bym się może nie zorientował nawet, bo czytałem tak co którąś linijkę, ale wstęp o co-opie (tzn jego braku), a potem plusy i minusy rozwiały moje wątpliwości ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie natknalem w sieci na skany CD-A, ale zeby tak plagiatowac... wstyd ;-|. Macabra napisal, ze chce aby ten tekst do dzisiaj zniknal, zobaczymy czy zniknie. W kazdym razie zycze Bauer''owi powodzenia w sadzie, ale chyba nie powinno byc problemow z wygraniem sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 12:47, kuba9876543210 napisał:

Kiedys sie natknalem w sieci na skany CD-A, ale zeby tak plagiatowac... wstyd ;-|. Macabra
napisal, ze chce aby ten tekst do dzisiaj zniknal, zobaczymy czy zniknie. W kazdym razie
zycze Bauer''owi powodzenia w sadzie, ale chyba nie powinno byc problemow z wygraniem
sprawy :)


Rzeczywiście chamstwo ze strony tego portalu... Jeżeli to był na prawdę Mac Abra, to myślę, że to skończy się w sądzie, bo takie zachowanie to nic innego jak plagiatorstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 12:47, kuba9876543210 napisał:

Kiedys sie natknalem w sieci na skany CD-A, ale zeby tak plagiatowac... wstyd ;-|. Macabra
napisal, ze chce aby ten tekst do dzisiaj zniknal, zobaczymy czy zniknie. W kazdym razie
zycze Bauer''owi powodzenia w sadzie, ale chyba nie powinno byc problemow z wygraniem
sprawy :)


Nie no, myślę, że nie będą na tyle głupi i usuną ten tekst dzisiaj - w przeciwnym wypadku zapłacą karę albo i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:23, Mikex napisał:

Nie no, myślę, że nie będą na tyle głupi i usuną ten tekst dzisiaj - w przeciwnym wypadku
zapłacą karę albo i nie tylko.


Już usunęli.
Nie ma to jak kogoś dobrze postraszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:25, Phobos_s napisał:

> Nie no, myślę, że nie będą na tyle głupi i usuną ten tekst dzisiaj - w przeciwnym
wypadku
> zapłacą karę albo i nie tylko.

Już usunęli.
Nie ma to jak kogoś dobrze postraszyć :)


W sumie CDA i tak okazało litość, bo mogli od razu skierować sprawę do sądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 21:17, bobobo napisał:

A może mi ktoś wymienić plusy i minusy oraz ocenę końcową Portala?

Portal nie był recenzowany jako osobna gra. Był recenzowany z całym Orange Boxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 21:31, Dared00 napisał:

> A może mi ktoś wymienić plusy i minusy oraz ocenę końcową Portala?
Portal nie był recenzowany jako osobna gra. Był recenzowany z całym Orange Boxem.


No to w takim razie podaj mi ocenę końcową (i plusy i minusy) Orange Boxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ocena: 9+
Grywalność: 9
Wideo: 9
Audio: 10

Plusy:
- Episode Two - dodatek niewiele gorszy od oryginału
- Portal - najlepsza tego roku łamigłówka dla umysłu
- Team Fortress 2 - najbardziej oryginalny sieciowy shooter... ever!
- bonus w postaci Half-Life''a 2 i Episode One

Minusy:
- jakieś tam drobiazgi bez znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się