kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 01:58, Krzycho napisał:

A ja tam czekam na Gothica 3 i Tormenta. Kupiłem KŚG dla Two Worlds i dali w CDA. Kupiłem
Clicka dla Call of Juarez i dali w CDA. No to nie kupiłem Playów z G3 i Tormentem tylko
czekam na CDA, o.


To będziesz miał lekki zonk jak nie dadzą tych tytułów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motory nie dla mnie, gry o piratach też. Jak na razie słabo, może główny pełniak to zrekompensuje. Chociaż musiałby być naprawdę dobrą grą, żebym kupił nowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghotic 3 był w Play? Lol szkoda, że nie wiedziałem. Czekam w takim razie na tego płeniaka w CDA. Za pół-dramo to i ja sprawdzę trzecią część sagi Ghotic. W sumie nie bardzo przepagadam za mechaniką poprzednich Ghoticów, ale za takie pieniądze nie sprawdzić G3?! Grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nadchodzącym numerze pełniaki z niższej klasy :P Ale cóż, po takiej serii dobrych pełnych wersji, CD-A musiało trochę przystopować ;] Kupię i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym kupował CDA dla pełniaków z pewnością odpuściłbym sobie ten numer. Ale tak nie jest. Teraz z niecierpliwością czekam na jutrzejszą zapowiedź numeru, ale muszę zabrać się ostro do czytania, bo zalegam już z 2 numerami CDA i jeszcze Playa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dno i metr mułu. Nie kupuje tego waszego pisemka od trzech miesięcy, przestałem i widzę że dobrze zrobiłem.
Zapewne hit numeru - MEGA RECENZJA STARCFAFTA 2, która wylądowała dzisiaj na stronie głównej CDA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 14:54, Bartkula napisał:

Conflict: Denied Ops PL

O proszę :D. Bardzo dobry pełniak, kiedyś chciałem w to zagrać i teraz w końcu będzie okazja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak wywołał u mnie lekki uśmieszek - ta gra ma średnią ocen 58/100, a liczyłem na coś o wiele lepszego. No cóż, nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre :D Conflict: Denied Ops?! Dziękuję postoje.
CD Action od kilku miesięcy daje pełne wersje które można kupić za grosze. Zostaje przy Play-u i żałuje Click!-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale zrzędzicie. CDA to nie tylko dołączone gry, ale też czasopismo ;] A ci, co liczą tylko na dobre gry, to w ogóle nie powinni mieć prawa głosu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...co do pełnych wersji to jest raczej słabo. W Conflict grałem przez chwilę i to raczej nie jest zbyt dobra i wciągająca gra. Reszta to też średniaki. Zobaczymy jak będzie z tekstami, wtedy się podejmie decyzję o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... zauważyłem że już od 3 miechów nie kupiłem ani jednego numeru. Nie wiem, może dlatego że już te gry mam... Może dlatego że zaczynam się odzwyczajać od CD-A na korzyść Play''a...

@DonSzabla- Fakt, szkoda Click!-a... Dobra gazeta była... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się