Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Mi to nie leży kto wydaje mam wiecej od Cenegi niż od Cdprojektu .Ale tak cdprojekt jest lepszy dba o grazczy szczegolnie po za za tym z tej firmy była moja pierwsza gra w 1999 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:24, scooby01 napisał:

> + Niezły serwis + forum

eee... jakie forum? czy ja cos przegapilem?


EEeee...nie ma forum?To sorry;( Z czym ja to pomyliłem...?Może z gram.pl?
No to jeszcze kilka plusików dla CD Projektu :
World of WarCraft:D
Żeby nie urazić fanów innej bardzo popularnej gry mmorpg - Guild Wars
Seria Gothic :)
i wszystkie fajne gierki , które wyszły (Age of Empires III itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Projekt na prawdę robi bardzo dobre polonizacje.
Wydaje też całe mnóstwo wszelakich dobrych gier.
Ogółem mówiąc firma ta jest gigantem na polskim rynku.

Co do Cenegi.
Też uważam, że jest to solida firma.
W końcu na dobrą markę trzeba zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:15, Novalis napisał:

Jeśli cenega obniży ceny swoich gier o tą różnnicę to przyznacie że ma lepszą KK niż nXk

*No tak jak obniży
*Ale jest jedno ale. Jeżeli mamy na gry 105 zł. (teoria) to kupimy 5 gier z CD-PROJEKTU z exstra klasyki a z cengi tylko 4. Jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 14:38, kris2005a napisał:

*Ale jest jedno ale. Jeżeli mamy na gry 105 zł. (teoria) to kupimy 5 gier z CD-PROJEKTU z exstra
klasyki a z cengi tylko 4. Jest różnica?


Jest, CDP daje w XKn tylko podstawki, Cenega tylko o 5 PLN więcej, daje Antologie po 3-4 gry w jednym opakowaniu, czyli różnica jest i to na korzyść Cenegi, chyba, że CDP zacznie tanio wydawać swoje "Sagi". to dogoni Cenegę. A mogli by się popisać Baldur, Icewind, Fallout, Heroes oM&M, Settlers, Might&Magic,

bo póki co to mają Antologię Blizarda jedynie i to o wiele drożej niż Antologie Cenegi i w dodatku nie po polsku, gdy tymczasem Cenega wydaje wszystkie w PL, nawet te co nie były w PL w czasie premiery, a część to nawet nie było w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CENEGA olewa klientów gdyz wysłałem do nich jakies trzy tygodnie temu pytanie i do tej pory mi nie odpowiedzieli. Do tego producent wydał nowy patch do Civilization IV ale CENEGA nawet nie umieściła go na swojej stronie, wydali spolszczenie do tej gry ale pod stary patch i to nazywa się dobra firma?? Bo naprzykład CDPROJEKT wydaje dobrze spolszczone gry, moze to trwa dłużej ale wydaje gry bardzo dobrze zpolszczone przynajmniej mi sie bardzo podoba nie mam zastrzeżeń! CDPROJEKY górą!!! CENEGA nigdy nie dorówna CDPROJEKT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie - ja powiem tak.
Jesteśmy tutaj wszyscy na forum CDP i dla niektórych jedyne zasługi CDP są takie, że otworzyli to forum i dlatego ich chwalicie - Cenega nie ma swojego forum to do widzenia. Wg mnie sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej jeżeli jakby to właśnie CENEGA otworzyła forum, a CDP nie, wtedy na forum Cenegi byłby szturm przeciw firmie CDP.
Nie chcę tutaj bronić Cenegi, bo wkurza mnie jak nieraz premierę przenosza po 10 razy, ale nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 17:55, Vaxinar napisał:

A wiecie - ja powiem tak.
Jesteśmy tutaj wszyscy na forum CDP i dla niektórych jedyne zasługi CDP są takie, że otworzyli
to forum i dlatego ich chwalicie - Cenega nie ma swojego forum to do widzenia. Wg mnie sprawa
wyglądałaby zupełnie inaczej jeżeli jakby to właśnie CENEGA otworzyła forum, a CDP nie, wtedy
na forum Cenegi byłby szturm przeciw firmie CDP.
Nie chcę tutaj bronić Cenegi, bo wkurza mnie jak nieraz premierę przenosza po 10 razy, ale
nie przesadzajmy.

Ja jestem zwolennikiem CDPROJEKT-u juz osd dawna i bede go wychwalał nadal bo na to zasługuje CENEGA zaś olewa klientów i kiepsko spolszcza!! Pozdrawiam. Ps. To niech CENEGA sobie stworzy na własnej stronie własne formu zobaczymy gdzie będzie więcej wypowiadających się!! Sądze, że tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 17:46, wdowiakm napisał:

CENEGA olewa klientów gdyz wysłałem do nich jakies trzy tygodnie temu pytanie i do tej pory
mi nie odpowiedzieli.


Więc ja napisałem dużo maili do CDP a na 5 nic nie odpowiedzieli. Więc też odpowiadają w kratkę jak im wygodnie

Dnia 06.05.2006 o 17:46, wdowiakm napisał:

Do tego producent wydał nowy patch do Civilization IV ale CENEGA nawet
nie umieściła go na swojej stronie, wydali spolszczenie do tej gry ale pod stary patch i to
nazywa się dobra firma??


CDP wydał Trainz2006 z błędami i z dużym opóźnieniem nie mówię już o przesunięciu z HoMM5.
Do NewerWinter Nights do tej poruy nie wiadomo czy można na patch liczyć.

Dnia 06.05.2006 o 17:46, wdowiakm napisał:

Bo naprzykład CDPROJEKT wydaje dobrze spolszczone gry, moze to trwa
dłużej ale wydaje gry bardzo dobrze zpolszczone przynajmniej mi sie bardzo podoba nie mam zastrzeżeń!


Poczytaj ostatnie recenzje gier i ich spolszczeń w CD Action, kto jak kto ale CDA zawsze psioczyło na Cenegę, ostatnie wydania (spolszczenia) ocenili na bardzo dobre, wręcz profesjonalne, bez zarzutów.

Dnia 06.05.2006 o 17:46, wdowiakm napisał:

CDPROJEKY górą!!! CENEGA nigdy nie dorówna CDPROJEKT!!!

Wg. mnie mimo, iż CDP jast mi bliższy Cenega wyrównała, a nawet ostatnio mocno kontratakuje i wychodzi z całkiem silną ofertą, a jeszcze nie wiadomo co po odsłonie NWR się okaże.

Wcale nie próbuję tutaj bronić Cenegi, stawiasz zarzuty Cenedze więc udowadniam Tobie, że są nieaktualne w dużej mierze.
Jeżeli pojawiły by się podobne nieracjonalne zarzuty na CDP też bym je obalał, w tym wypadku niesłusznie jednostronnie oceniasz Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 18:19, PioMrex napisał:

CDP wydał Trainz2006 z błędami i z dużym opóźnieniem nie mówię już o przesunięciu z HoMM5.
Do NewerWinter Nights do tej poruy nie wiadomo czy można na patch liczyć.


jakbyś nie wiedzł to jest nie zależne od CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 18:13, wdowiakm napisał:

Ja jestem zwolennikiem CDPROJEKT-u juz osd dawna i bede go wychwalał nadal bo na to zasługuje
CENEGA zaś olewa klientów i kiepsko spolszcza!! Pozdrawiam. Ps.

Powtarzasz nieaktualne stereotypy, patrz mój post wyżej. Co do obsługi klienta w CDP jest ciut lepiej, ale też potrafią nie zawsze odpowiadać jak im nie pasuje.

Dnia 06.05.2006 o 18:13, wdowiakm napisał:

To niech CENEGA sobie stworzy
na własnej stronie własne formu zobaczymy gdzie będzie więcej wypowiadających się!! Sądze,
że tutaj!!

Po premierze NWR dopiero będzie można oceniać jaki jest stan rzeczy, nie można bazować na stanie z roku dwóch w tył. Zresztą nie widzę sensu osobnego forum, CDP z tym Forum zrobiło świetną robotę, jest to jedno miejsce gdzie można porozmawiać o grach, nawet Cenega sie tu oficjalnie pojawia, mi ten stan rzeczy odpowiada.
Mam nadzieję że Cenega dostosuje ofertę elektroniczną do konkurencyjnych, wraz z premierą Nowego Wymiaru Rozrywki (19.V.2006).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 18:23, krzysiek-blitek napisał:

jakbyś nie wiedzł to jest nie zależne od CDP

A skąd wiesz, czy w przypadku Cenegi też to od niej jest niezależne,a od producenta stawiającego fochy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie wole cd-projekt ale jak będzie jedna taka w padka typu fable lub dungeon siege 2 to wole cenege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 17:10, PioMrex napisał:

> *Ale jest jedno ale. Jeżeli mamy na gry 105 zł. (teoria) to kupimy 5 gier z CD-PROJEKTU
z exstra
> klasyki a z cengi tylko 4. Jest różnica?

Jest, CDP daje w XKn tylko podstawki, Cenega tylko o 5 PLN więcej, daje Antologie po 3-4 gry
w jednym opakowaniu, czyli różnica jest i to na korzyść Cenegi, chyba, że CDP zacznie tanio
wydawać swoje "Sagi". to dogoni Cenegę. A mogli by się popisać Baldur, Icewind, Fallout, Heroes
oM&M, Settlers, Might&Magic,

bo póki co to mają Antologię Blizarda jedynie i to o wiele drożej niż Antologie Cenegi i w
dodatku nie po polsku, gdy tymczasem Cenega wydaje wszystkie w PL, nawet te co nie były w PL
w czasie premiery, a część to nawet nie było w Polsce.



popieram, Antologie Cenegi bija na łeb XKX - szczególnie, że dobre tytuły zaserwowali, mało tego - w niektórych antologiach są premierowe wydania np. Hidden and Dangeous - Drużyna Szabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 19:05, moonman napisał:

popieram, Antologie Cenegi bija na łeb XKX - szczególnie, że dobre tytuły zaserwowali, mało
tego - w niektórych antologiach są premierowe wydania np. Hidden and Dangeous - Drużyna Szabla


Szablo to imie ? Czy nie powinno byc Drużyna Szably ? Fakt faktem z anatologiami tak jest, ja mam nadzieje ze CDP wyda Sagi Baldura, fallouta settlersow czy Heroesow, wtedy zacznie sie konkurencja, a to jeszcze nie wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy CDP ma jakieś gry w tym roku do wydania, które będą hitami? Poza HoM&MV który niewątpliwie takim będzie i WoW:BC który być może ukarze się w tym roku nie widze żadnych fenomenalnych tytułów.

BTW. Czy HoM&MV będzie jedyną grą Ubisoft''u wydaną przez CDP bo większośc gier tej firmy wydaje konkurencaj, a HoM&MV to takia epizodyczna współpraca? Byłbym niezmiernie zadowolony gdyby to CDP wydało Dark Messiah''a o Might & Magic. Czy CDP stara się choć o to? Czy może już wszytko przepadło i kto inny wyda tą gre w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 19:37, Xian napisał:

Hmmm czy CDP ma jakieś gry w tym roku do wydania, które będą hitami? Poza HoM&MV który niewątpliwie
takim będzie i WoW:BC który być może ukarze się w tym roku nie widze żadnych fenomenalnych
tytułów.

BTW. Czy HoM&MV będzie jedyną grą Ubisoft''u wydaną przez CDP bo większośc gier tej firmy wydaje
konkurencaj, a HoM&MV to takia epizodyczna współpraca? Byłbym niezmiernie zadowolony gdyby
to CDP wydało Dark Messiah''a o Might & Magic. Czy CDP stara się choć o to? Czy może już wszytko
przepadło i kto inny wyda tą gre w Polsce?


dark mesjasza wyda prawdopodobnie cenega - na ich stronie pojawialy sie newsy dot. tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować