Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2006 o 15:52, Puszek-30 napisał:

Splinter Cella 3 - nie widziałem wiec nic nie powiem.
W GTA VC i GTA SA nie widać za bardzo różnicy w grafice.
thieft 3 - nie widziałem ale wnioskując z tytułu to to jest o złodzieju który zasówa po domach,
kradnie, zabija i plodruje. Możliwe że się myle?


To może najpierw zapoznasz się z tytułami na rynku. A potem porozmawiamy.

SC3 - gra na długie godziny jeśli lubisz skradanki
GTA VC i SA tak nie widać ale nie o grafikę chodzi tylko o questy grywalność i tzw. miód
Thief 3 i mylisz się i się nie mylisz :D

Polecam ściągnąć klapki z oczu i zobaczyć co się dzieje na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:52, Puszek-30 napisał:

thieft 3 - nie widziałem ale wnioskując z tytułu to to jest o złodzieju który zasówa po domach,
kradnie, zabija i plodruje. Możliwe że się myle?


Mylisz się. I to bardzo. Garett (postać którą animujesz w grze) przede wszystkim się skrada w cieniu, starając się uniknąć wzroku innych. A już na pewno nie zabija bo to profesjonalista, a nie "zwykły bandzior".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie właściwe pytanie ale można wiedzieć ile masz lat ?? Bo jeśli gracz się przyznaje, że nie zna Thief''a , to albo nie jest graczem , albo się nie powinien przyznawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 15:46, natanadler napisał:

Tak a co powiesz na Splinter Cella 3 za 40 zeta cienka gra?? A GTA VC czy SA też cienkie są.
A Thief 3 za 30 zł to też cienka gra. No tak szkoda że takie cienkie gry sprzedają tak tanio.

??? czy moglbym wiedziec gdzie widziale Splintera 3 za 40zl?? trojka to przeciez Chaos Theory, a ten caly czas oscyluje w okolicach 60-80zl... niestety, bo czaje sie na niego od jakiegos czasu. a Cenega ciagle nie chce go zrzucic do supersellera :( za 40zl dostepny jest jedynie Pandora Tomorrow - czyli druga czesc cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 16:48, penny napisał:

Cenega ciagle nie chce go zrzucic do supersellera :( za 40zl dostepny jest jedynie
Pandora Tomorrow - czyli druga czesc cyklu.


Jak pandore wrzucą do KK
to wtedy prawdopodobnie Chaos będzie w superselerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem cenega jest dużo lepsza niż cdp ponieważ man od nich 2 rary wiecej gier niż z cdp cenega zamiast wirlualnej kasy na bieżąco opuszcza ceny gier mają fajne gry z cenowej rewolucji (nie zaponinajmy o tym że to cenega wydaje gta vice city oraz san andreas civilization 4 tes4 comandos 4 syberia ) ma super gry w cenie 49.99 zł supew$eller (piaski czasu fry cry) ma lepsze spolszczenia niż cdp niedługo wyjdzie (od 1 maja) KOLEKCJA KLASYKI ZA 24 90 MAFIA TWIERDZA COMANDOS WSZYSTKIE CZĘŚCI !!!!!!!!! ZA 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracajć do tematu... Wolę CDPROJEKT za ich polonizację, a cenegę za gry które wydają ( choć CDP wydaje ukochanego gothica 3 ;D ) . Puki co nie zdecydowałem się jeszcze który wydawca mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:20, natanadler napisał:


udało mi się kupic jakieś 3 miesiące temu w warszawskim empiku w arkadii

no to miales szczescie... mi sie jeszcze nie udalo. wirtus narazie zszedl do 60 ale sie wacham, moze go cenega niebawem spusci do supersellera :/ nie jestem typem osoby biegajacej po sklepach w poszukiwaniu okazji, wiec przyjdzie mi niestety czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 17:30, WorldWar3PL napisał:

Wracajć do tematu... Wolę CDPROJEKT za ich polonizację, a cenegę za gry które wydają ( choć
CDP wydaje ukochanego gothica 3 ;D ) . Puki co nie zdecydowałem się jeszcze który wydawca
mi odpowiada.



A ja cdprojekt za polonizacje i za ceny,promocje ich gier i za oczywiscie gram.pl:D a cenega dobre gry wydaje i to wszystko gdyby nie cdp to nie było by ani RC ani KK i wielu innych taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że polonizacje w Cenedze się poprawiają, CDP niekoniecznie. Za to CDP ma najlepszy dział obsługi klienta (dzisiaj odebrałem poradnik do DS II, gierkę kupiłem dużo wcześniej). Co do cen to chyba są one odpowiednie i nie widzę większych różnic kto jest tańszy. Cenega ma ostatnio lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 18:07, Pablor napisał:

Cenega ma ostatnio lepszą ofertę.



No nie powiedzial bym ta kolekcja klasyki to cos ala NXK a jest drozsza a w tym drugim sa lepsze tytuły(NXK next)
Rewolucja cenowa hmmm nie oszukujmy sie to same badziewia z małymi wyjątkami.Jedynie dobra jest platyowa kolekcja dobre tytuły dobrze wydane.Spujz na newsy o promocjach w sklepie gram.pl takich promocj cenega nie robi:P mozna by jescze wymienic pare rzeczy mam nadzieje ze jasno to wyjaśniłem(np WK czy samo gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:46, Sycylius napisał:

Spujz na newsy o promocjach (...)


Trochę obiektywizmu i ortografii. Mimo miłości do CDP kupiłem więcej gier od Cenegi (np. Oblivion, UFO).
Ważne co, Cię rajcuje, i kto to wydał. Moim zdaniem, promocje są elementem drugorzędnym.
Na koniec, kopanie konkurencji, na forum CDP, jest dziwne. Wolisz produkty tej firmy? Nie kop konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 20:46, Sycylius napisał:

a w tym drugim sa lepsze tytuły(NXK next)

polemizowalbym, ale o gustach sie nie dyskutuje :P (o ile dobrze zrozumialem, ze uwazasz NXK za ciekawsza oferte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:03, Pan_Sza napisał:

> Spujz na newsy o promocjach (...)

Trochę obiektywizmu i ortografii. Mimo miłości do CDP kupiłem więcej gier od Cenegi (np. Oblivion,
UFO).
Ważne co, Cię rajcuje, i kto to wydał. Moim zdaniem, promocje są elementem drugorzędnym.
Na koniec, kopanie konkurencji, na forum CDP, jest dziwne. Wolisz produkty tej firmy? Nie kop
konkurencji.



Ale ja nie mówie ze cenega to syf bardzo lubię tą firme i gry przez nią wydawane;D ale uwazam cdprojekt za lepszą.taki jest wokcu temat nie?dyskutujemy który dystrybutor jest lepszy i oto moje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale weź pod uwagę, że wiele z tych "promocji" można kupić w podobnej, a nawet tańszej cenie w wielu sklepach (MM czy Saturn). Małą "ściemą" jest również pomysł z wpln, owszem dobrze że się taki pomysł pojawił, ale po przeliczeniu ceny (wysoka cena wyjściowa + koszty wysyłki) nie jest ona wcale taka atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:08, Pablor napisał:

ale po przeliczeniu ceny (wysoka cena wyjściowa + koszty wysyłki)
nie jest ona wcale taka atrakcyjna.

Bym się nie zgodził, przesyłka powyżej 150 jest gratis, warto po prostu kupować hurtem, gry za 20 zmasz razem z wPLN nawet za 10PLN, z platynowej też wychodzi lepiej z wPLN niż SuperSeller, to samo z TANIA CENA a REWOLUCJE. Dodatkowo często kupując powiązane tytuły masz dodatkowe bonusy (EE2 z EE2+).
W e-sklepie Cenegi ceny masz praktycznie domyślne (sugerowane) dodatkowo płacisz za przesyłkę zawsze. Brak programu lojalnościowego. Mam nadzieję, że się czegoś od CDP nauczą i wraz z wejściem NWR dopasują ofertę aby była konkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,tez to zauwazylem ale jedak zawsze jakas obnizka jest.Czasami wlasnie tez wole kupic gierke w MM bo wliczajac koszt przesylki do zamówienia na gram.pl wychodzi nawet troche drozej niz w MM.Ale gdyby za wpl mozna by pokryc koszt przesylki to juz by było jak w niebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować