Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 19:23, Gottfried napisał:

Ostatnimy czasy Cenega zwiększyła tempo i powolutku dogania CD Projekt jednak i tak uważam,
że najlepszym polskim wydawcą jest nie kto inny jak LEM!
(oczywiście żartuje najbardziej lubię CD PROJEKTA!)

Cd Projekt RZĄDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:10, Sycylius napisał:

> Też tak myślę ;).


To ciesze sie ze sie zgadzamy:D kto jescze jest za "ziesieniem" kosztów przesyłki na gram.pl:D:)

JA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za zniesieniem kosztów przesyłki, ale jakby nie patrzeć ktoś za to będzie musiał zapłacić. Mi się wydaje że gry wtedy byłyby o około 10zł droższe niż są teraz (pokrycie kosztów przesyłki).

Odnośnie teamtu:
CD Projekt- ma parę bdb tytułów (Spellforce, Morrowind, Gothic, Riddick, Toca i zapewne coś jeszcze), ceny niezbyt wygurowane, stronę przejrzysta, łatwo się zamawia, wPLN

Cenega- dużo bdb produktów (Prince of Persia, TR:Legend, Oblivion, FarCry i jescze kilkanaście innych się znajdzie), ceny normalne z niewielką ilością promocji, strona mogła by być lepsza, zamówienie to też nie problem.

Tym sie charakteryzują obaj dystrybutorzy, a który lepszy to już kwestia gustu i portfela- CDP jest tańszy-ale ma mniejszy wybór gier.
Cenega droższa (niedużo ale zawsze), ale ma lepszy wybór towarów.

A najważniejsza jest konkurencja :D Szkoda, że liczy się tylko dwóch dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:29, T4KEDA napisał:

A najważniejsza jest konkurencja :D Szkoda, że liczy się tylko dwóch dystrybutorów.


A LEM sobie po cichutku przejął tytuły ATARI i wydaje NWN 2. Tak samo jak wydał już Piratów Sid''a Meier''a. O wszystkich tytułach ze Star Wars nie wspominając :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:38, Seldon napisał:

A LEM sobie po cichutku przejął tytuły ATARI i wydaje NWN 2. Tak samo jak wydał już Piratów
Sid''a Meier''a. O wszystkich tytułach ze Star Wars nie wspominając :P


Tyle że ceny w LEMie są naprawdę wspaniałe. LEM wygrał w końcu dyskusje w kategorii najgorszy polski dystrybutor (najwięcej osób wskazywało właśnie LEMa) głównie przez naprawdę zbyt wysokie ceny gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ?? To też zależy od tytułu. Np. Red Faction kupiłem rok temu za 10 zł. Piratów SM wydali bodajrze za 80 czy 89zł, więc nie jest tak źle. Najgorzej jest z grami ze StarWars. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Chrzestny 160, Bitwa o Srodziemie 160, Rugby 06 140, SW Battlefront 250!!!!!, KotorII 170. Starsze gry lub spolszczone są tańsze okolo 100. A jak są nowe i niespolszczone to kosztują ponad 150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Red Faction do najmłodszych gier nienależy- ile kosztowała jak weszła na rynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 13:44, T4KEDA napisał:

Ojciec Chrzestny 160, Bitwa o Srodziemie 160, Rugby 06 140, SW Battlefront 250!!!!!, KotorII
170. Starsze gry lub spolszczone są tańsze okolo 100. A jak są nowe i niespolszczone to kosztują
ponad 150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To są ceny wydawcy, a w sklepach np. na PLAY''u Ojca Chrzestnego masz za 134z ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 16:08, Sycylius napisał:

Dokladnie tez mam takie zdanie.Jak pisałem pare postów wyzej to cenega juz bierze przyklad
od cdprojektu i oby tak dalej!

Jak kupujesz gry powyżej 150 PLN przesyłkę masz za DARMO- FREE, czy jak tam wolisz! więc nie pisz nieprawdziwych informacji, w przypadku pojedynczych sztuk i to szczególnie gier po 10PLN czy nieco wyżej jest to nieopłacalne, pomyśl logicznie.
Oferta, że powyżej 150 PLN masz za darmo myślę, że jest wystarczająca i racjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 16:50, ArtuRPGpl napisał:

cytat z cda:
"Cenega wziola sie ostro za spolszczenia, a cdp jakby spoczal na laurach"
w pelni sie z tym zgadzam


Ja myślę trochę inaczej , że CD Projekt ciągle trzyma poziom a Cenega się bardzo poprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUUU Wiedzę, że lem kontrakuje - śmieszna reklama - Cena taka mała że jej nie widać - czyli 3 gry za raptem 49,90 - pół darmo ;)
Z taką ofertą nie zwojują za wiele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować