Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 14:59, Tokix napisał:

Nie wiecie kiedy w końcu skończą się "prace konserwacyjne" cenegi ?
Od conajmniej 4 dni, nie można się na ich stronę int. dostać...-_-

dziala caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler

W Rosji "1C" czyli firma matka "Cenegi"... wydała 18 lipca br. na płycie drugi dodatek do "Europy Universalis III" ("Europa Universalis III: In Nomine") a w grudniu ubiegłego roku wydano w Rosji na płycie pierwszy dodatek do "EU III" ("Europa Universalis III: Napoleon''s Ambition").

Wiem że to nie twoja działka ale jesteś z Cenegi więc.... kiedy w Polsce na płycie oba dodatki do "EU III"?

Poniżej link do notki wydawniczej o rosyjskiej wersji "Europa Universalis III: In Nomine"

http://www.snowball.ru/vizantiya/

Dlaczego "1C" wydaje na płycie za nieduże pieniadze w Rosji te dodatki (w wersji rosyjskiej) a w Polsce fani "EU III" są zmuszeni kupować sobie Online (ściągane przez net) te dodatki i w dodatku bez wersji polskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do kogoś z Cenegi. Chciałbym się dowiedzieć, czy istniałaby możliwość wydania antologii gier z serii "Legacy of Kain"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:23, Inuki napisał:

Ja mam pytanko do kogoś z Cenegi. Chciałbym się dowiedzieć, czy istniałaby możliwość
wydania antologii gier z serii "Legacy of Kain"?


Z takimi pytaniami to na email Cenegi. Ale według mnie nie masz co liczyć. Ta seria już dawno poszła w niepamięć. Może i by coś się pojawiło w kolekcji klasyki. Nie wiem, spytaj się specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:06, Vojtas napisał:

Cześć,

Czy Cenega ma w planach wydać Sid Meier''s Civilization IV: Colonization (uff), a jeśli
tak, to kiedy?


tja, jesienią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nadchodzi wielki "sprawdzian" dla Cenegi,na CDP się zawiodłem, dwie gry które u nich ostatnio kupiłem/zamówiłem nie zostały wydane w terminie Mass Effect i Stalker Czyste Niebo,teraz okaże sie czy Cenega wyda w terminie Far Cry 2,Fallout''a 3 no i oczywiscie GTA 4,będzie to też okazja do "przestetowania" firmy kurierskiej GLS zobaczymy czy oni bardziej dbają o klientów niż DPD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:49, rafekx 12 napisał:

Teraz nadchodzi wielki "sprawdzian" dla Cenegi,na CDP się zawiodłem, dwie gry które u
nich ostatnio kupiłem/zamówiłem nie zostały wydane w terminie Mass Effect i Stalker Czyste
Niebo,teraz okaże sie czy Cenega wyda w terminie Far Cry 2,Fallout''a 3 no i oczywiscie
GTA 4,będzie to też okazja do "przestetowania" firmy kurierskiej GLS zobaczymy czy oni
bardziej dbają o klientów niż DPD....



wyda, wyda, taki plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:51, Marcuz napisał:

> Teraz nadchodzi wielki "sprawdzian" dla Cenegi,na CDP się zawiodłem, dwie gry które
u
> nich ostatnio kupiłem/zamówiłem nie zostały wydane w terminie Mass Effect i Stalker
Czyste
> Niebo,teraz okaże sie czy Cenega wyda w terminie Far Cry 2,Fallout''a 3 no i oczywiscie

> GTA 4,będzie to też okazja do "przestetowania" firmy kurierskiej GLS zobaczymy czy
oni
> bardziej dbają o klientów niż DPD....


wyda, wyda, taki plan ;)


I bardzo dobrze:)Jeśli tak to macie u mnie Duuuuży + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:49, rafekx 12 napisał:

Teraz nadchodzi wielki "sprawdzian" dla Cenegi,na CDP się zawiodłem, dwie gry które u
nich ostatnio kupiłem/zamówiłem nie zostały wydane w terminie Mass Effect i Stalker Czyste
Niebo,teraz okaże sie czy Cenega wyda w terminie Far Cry 2,Fallout''a 3 no i oczywiscie
GTA 4,będzie to też okazja do "przestetowania" firmy kurierskiej GLS zobaczymy czy oni
bardziej dbają o klientów niż DPD....

Przez firmę kurierską GLS już zamawiałem i wszystko było ok , natomiast nie polecam ci przez Pocztę Polską , z Cenegi tydzień temu zamówiłem gry a dopiero dzisiaj rano przyszło , czekałem aż 8 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Mafia w Kolekcji Klasyki jest taka dziurawa? W niektórych momentach gra się wiesza i wychodzi do systemu. I jak patrzyłem te błędy były w tych samych miejscach u kilku kolegów. Nie możecie potestować gier? Jak się wychodzi z gry to pokazuje się komunikat że jest błąd. Trudno tego nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:55, Tomek1120 napisał:

Czemu Mafia w Kolekcji Klasyki jest taka dziurawa? W niektórych momentach gra się wiesza
i wychodzi do systemu. I jak patrzyłem te błędy były w tych samych miejscach u kilku
kolegów. Nie możecie potestować gier? Jak się wychodzi z gry to pokazuje się komunikat
że jest błąd. Trudno tego nie zauważyć.


Ale to chyba nie ten temat,zapytaj tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6254&u=1269
ale przyłanczam sie do wypowiedzi przedmówcy u mnie też Mafia z KK nie działa,nie da się gry ukończyć gdyz w misji "Aorta" czy jakos tak zawsze mnie wywala:(Próbowałęm nawet przeinstalować gre i nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:55, Tomek1120 napisał:

Czemu Mafia w Kolekcji Klasyki jest taka dziurawa? W niektórych momentach gra się wiesza
i wychodzi do systemu. I jak patrzyłem te błędy były w tych samych miejscach u kilku
kolegów. Nie możecie potestować gier? Jak się wychodzi z gry to pokazuje się komunikat
że jest błąd. Trudno tego nie zauważyć.


jesli to pytanie do mnie to niestety nie pomogę, ale mafia jest od dwóch lat w KK i musze przyznać ze nie słyszałem o tego typu problemach (oczywiscie to nic nie znaczy).Co do testowania to wszystkie gry są testowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować