Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Musisz wczytać grę od wcześniejszego miejsca. Ja kiedyś tak miałem że miałem misję na wsi i wczytałem grę od momentu gdy się jedzie przez miasto. i mi przy ładowaniu gry wywalało do windowsa. trochę się z tym pomęczyłem aż w końcu wczytałem to od miejsca gdzie sie jest w barze Salieri. I wtedy gra nie haczyła. A gdy grę wyłączam to zawsze jest komunikat że wystąpił błąd i aplikacja musi być zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:02, rafekx 12 napisał:

Marcuz-czemu nie jesteś konsulem Cenegi na gram.pl?:)Bo jak widze ty w przeciwieństwie
do innych konsuli odpowiadasz na pytania...


generalnie to natan częsciej tu jest niż ja, ja sobie wpadam poczytać a i czasem się odezwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Czy Cenega ma w planach wydać Sid Meier''s Civilization IV: Colonization
>> (uff), a jeśli tak, to kiedy?

Dnia 16.08.2008 o 19:45, Marcuz napisał:

tja, jesienią ;)


Tja, tyle to i ja wiem - na świecie będzie to wrzesień, ale czy może znasz miesiąc wydania Col w Polsce?


BTW - czy Cenega dorobi się konsula na Gram.pl? Wypadałoby w końcu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:27, Vojtas napisał:

Tja, tyle to i ja wiem - na świecie będzie to wrzesień, ale czy może znasz miesiąc wydania
Col w Polsce?

niestety nie moge podać żadnej daty bo nawet nie wiem na jakim etapie jest lokalizacja, sorki

Dnia 16.08.2008 o 20:27, Vojtas napisał:

BTW - czy Cenega dorobi się konsula na Gram.pl? Wypadałoby w końcu. :)

hmm, chyba nie mamy takich zapędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:29, rafekx 12 napisał:

CZy jest mozliwośc kupna znizek na gry ze sklepu Cenegi na Kompani Graczy?Albo chociaż
kupienia za punkty przesyłki kurierskiej?:)

niestety sklep i KG to dwa niezależne byty więc nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:30, Marcuz napisał:

> CZy jest mozliwośc kupna znizek na gry ze sklepu Cenegi na Kompani Graczy?Albo chociaż

> kupienia za punkty przesyłki kurierskiej?:)
niestety sklep i KG to dwa niezależne byty więc nie.


aha rozumiem:)I mam jeszcze jedno pytanie które nie daje mi spokoju ale musze zapytać:DCzy GTA 4 bedzie wydane chociaż z polskimi napisami?CZy w całości po angielsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 20:33, rafekx 12 napisał:

> > CZy jest mozliwośc kupna znizek na gry ze sklepu Cenegi na Kompani Graczy?Albo
chociaż
>
> > kupienia za punkty przesyłki kurierskiej?:)
> niestety sklep i KG to dwa niezależne byty więc nie.

aha rozumiem:)I mam jeszcze jedno pytanie które nie daje mi spokoju ale musze zapytać:DCzy
GTA 4 bedzie wydane chociaż z polskimi napisami?CZy w całości po angielsku?:)


wiesz, planujemy, planujemy.....ale o tym pewnie za jakiś czas w oficjalnym newsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firaxis właśnie ogłosiło datyę premiery Civ IV: Colonization (22 wrz - USA, 26 wrz - Reszta Świata). W związku z tym mam dwa pytania

1. Czy Cenega zamierza w ogóle wydać te grę w Polsce? Do tej pory na waszej stronie ani słowa na ten temat,
2. Jeśli tak, to kiedy premiera?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 21:42, Vojtas napisał:

Firaxis właśnie ogłosiło datyę premiery Civ IV: Colonization (22 wrz - USA, 26 wrz -
Reszta Świata). W związku z tym mam dwa pytania

1. Czy Cenega zamierza w ogóle wydać te grę w Polsce? Do tej pory na waszej stronie ani
słowa na ten temat,
2. Jeśli tak, to kiedy premiera?

Pozdrawiam


Hej

Z tego co mi wiadomo to będzie to jesień tego roku. Jeśli będę mógł podać konkretną datę napiszę na forum.

Pozdrawiam

D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 01:36, natanadler napisał:

Z tego co mi wiadomo to będzie to jesień tego roku.


Jeśli będzie na poczatku października, to się nie obrażę.

Dnia 24.08.2008 o 01:36, natanadler napisał:

Jeśli będę mógł podać konkretną datę napiszę na forum.


THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 01:34, natanadler napisał:

ciach
Hej:) byłem na urlopie i odpoczywałem. W poniedziałek się podpytam co i jak i napiszę:)


Dzięki za odpowiedź - trzymam za słowo i oczekuję na odpowiedź w sprawie dodatków do "EU III" i patcha 1.3a PL do "HoI 2 D/A":)

Dlaczego na Śląsku (Bytom, Chorzów, Katowice) nie mogę nigdzie kupić "Close Combat: First to Fight" (TS) - nawet nie było do tej pory w sprzedaży w Media Markecie, EMPiKu i Saturnie - będę ponownie tam za ca. 2 tygodnie - będzie w sprzedaży czy mam sobie zamawiać u Was w sklepie?

Strasznie długo się czeka na nowy patch PL do "Civilization IV" - a wersja angielska tego patchu ściągana z netu nie chce się zainstalować:(

Dlaczego w Klubie Cenegi nie ma nic z nagród dot. gier Paradoxu (był konkurs z figurką z "EU: R" ale znowu nic nie wygrałem:()

Nie ma również nic co dot. gier "Civilization" (nie chodzi o gry bo gry mam chodzi o tzw. gadżety - no chyba że dalibyście na aukcje edycję kol. "EU: R" której nie mam: wzgl. angielskojęzyczną ed. kol. (całość "Civka" czyli od jedynki do czwórki)?:).

Nawet nie próbujcie nie wydać "GTA IV" na PC bez wersji polskiej (mogą być napisy) - no i przydałaby się ed. kolekcjonerska - jakaś wypasiona:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:46, strajker napisał:

> ciach
> Hej:) byłem na urlopie i odpoczywałem. W poniedziałek się podpytam co i jak i napiszę:)


Dzięki za odpowiedź - trzymam za słowo i oczekuję na odpowiedź w sprawie dodatków do
"EU III" i patcha 1.3a PL do "HoI 2 D/A":)


Podpytuje właśnie lokalizację co z nim i z tym do CIV

Dnia 24.08.2008 o 12:46, strajker napisał:

Dlaczego na Śląsku (Bytom, Chorzów, Katowice) nie mogę nigdzie kupić "Close Combat: First
to Fight" (TS) - nawet nie było do tej pory w sprzedaży w Media Markecie, EMPiKu i Saturnie
- będę ponownie tam za ca. 2 tygodnie - będzie w sprzedaży czy mam sobie zamawiać u Was
w sklepie?


Ts częsciej dostępne są w Tesco, Geant itd.

Dnia 24.08.2008 o 12:46, strajker napisał:

Strasznie długo się czeka na nowy patch PL do "Civilization IV" - a wersja angielska
tego patchu ściągana z netu nie chce się zainstalować:(

Dlaczego w Klubie Cenegi nie ma nic z nagród dot. gier Paradoxu (był konkurs z figurką
z "EU: R" ale znowu nic nie wygrałem:()


Niestety są gry, które mają mniejsze wsparcie "gadzetowe" w przypadku EU np tak było. Poza tym w KG EK są wystawiane bardzo sporadycznie, szczególnie nowe EK. EK EUIII na 100% nie będzie bo się wyprzedała.

Dnia 24.08.2008 o 12:46, strajker napisał:


Nie ma również nic co dot. gier "Civilization" (nie chodzi o gry bo gry mam chodzi o
tzw. gadżety - no chyba że dalibyście na aukcje edycję kol. "EU: R" której nie mam: wzgl.
angielskojęzyczną ed. kol. (całość "Civka" czyli od jedynki do czwórki)?:).

Nawet nie próbujcie nie wydać "GTA IV" na PC bez wersji polskiej (mogą być napisy) -
no i przydałaby się ed. kolekcjonerska - jakaś wypasiona:)


Ok, ok, ok - szczerze ja też bym w pełnej polskiej jej pewnie nie przeżył ;). Co do EK PC to jeszcze trochę trza poczekać.

Pozdrawiam

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 13:08, natanadler napisał:

> Dlaczego na Śląsku (Bytom, Chorzów, Katowice) nie mogę nigdzie kupić "Close Combat:
First
> to Fight" (TS) - nawet nie było do tej pory w sprzedaży w Media Markecie, EMPiKu
i Saturnie
> - będę ponownie tam za ca. 2 tygodnie - będzie w sprzedaży czy mam sobie zamawiać
u Was
> w sklepie?
Ts częsciej dostępne są w Tesco, Geant itd.


Zapewne ale taka dziwna sytuacja - w kompleksie "Plejada" (Bytom) którego gł. częścią jest "Carrefour" jest też duży EMPiK w którym są w sprzedaży ... 3 z 4 ostatnio wydanych gier w ramach TS - brakuje tylko (i nie było w sprzedaży) czwartej: "Close Combat: First to Fight" (TS).

Nie jesteście może zainteresowani wydaniem "Victorii" z dodatkeim "Victoria: Revolutions" (CD Projekt wydał onegdaj podstawkę a dodatku już nie) i "Crusader Kings" (po modyfikacjI - CDP też wydał ale starą wersję) to są gry Paradoxu czyli chyba wasze poletko? - wydać to razem np. w ramach "kolekcji klasyki" a także czy nie jesteście może zainteresowani wydaniem "Агрессия: Европа 1914"/"Agresja. Europa 1914"?

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne pytanie, chciałem zamówić EK King''s Bounty, ale jedyną opcją wysyłki jest kurier, a ja bym chciał skorzystać z odbioru osobistego, czy nie ma tej opcji z jakiegoś powodu, czy może jakieś niedopatrzenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:36, mtwarog napisał:

Mam drobne pytanie, chciałem zamówić EK King''s Bounty, ale jedyną opcją wysyłki jest
kurier, a ja bym chciał skorzystać z odbioru osobistego, czy nie ma tej opcji z jakiegoś
powodu, czy może jakieś niedopatrzenie? ;)


Ok. Widze. Jak złożysz zamówienie to podeślij mi na maila, o które zamówienie chodzi. Zajmę się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 09:58, Nos Mucios napisał:

Ja też mam jedno pytanko, co jest z Soul Caliburem IV?? Co rusz zmienia się data premiery,
ostatnia niby była wczoraj, ale o wysyłce głucho :/


Dzisiaj wysyłamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować