Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 02:44, Quatre napisał:

Pewnie - fakt, że CDP jest głównym udziałowcem Gram.pl to żadne powiązanie :P Gram.pl
jest częścią grupy kapitałowej CDP, a w związku z tym CDP ma jakiś wpływ na działalność
Gramu - nikt nie chce, żeby mu jego własność straty przynosiła, prawda? :]


No tak, ale jak sami udziałowcy mówili, to tylko przejściowa zmiana, żeby przystosować gram.pl do "życia na wolności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ja jeszcze dodam, że każdy sklep ma wpadki, czasami z przyczyn nie do końca od nich zależnych i o każdym możemy znaleźć niepochlebne opinie, wystarczy tylko dobrze poszukać (tu choćby z racji tego, że gram.pl był/jest powiązany z CDP łatwo znaleźć negatywne opinie o konkurencji).

Dokładnie. Co z wysyłką 9 kompanii - nawet maila że poszło nie dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super:P zamówiłem sobie w piątek(13.06.08) późnym wieczorem grę ze sklepu cenegi(to mój pierwszy raz). W poniedziałek status zamówienia zmienił się na zrealizowane i paczuszka została wysłana. Sądziłem, że będzie szła normalnie i w środę trafi do moich rąk. Niestety mamy już piątek, a w weekend wątpię aby listonosz ją dostarczył.
Moje pierwsze zamówienie ze sklepu gram.pl wyglądało identycznie - z tą różnicą, że paczka przyszła w środę.
Chyba zacznę gry cenegi kupować w sklepach zwykłych, nie internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w gram.pl gry przychodzą następnego dnia po zamówieniu :). A kiedyś raz w cenega.pl kupiłem grę to do dziś mi nie przyszła :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ofertę tytułów i poziom polonizacji to Cenega i CDPROJEKT idą łeb w łeb, jeśli chodzi o obsługę kilenta i t.zw. support to CDPROJEKT rządzi. Powiem tak polityka cenowa Cenega zmieniła się na korzyść i firma skutecznie konkuruje z CDPROJEKTEM, obie mają linie tanich produktów, tytułów już starszych ale zaliczających się do kanonu klasyki (są to reedycje gier wydawanych wcześniej w wyższych cenach), z dostępem do informacji w Cenega też nie jest źle, bo w CDP zawsze z tym było profesjonalnie.Obie firmy to Przodownicy na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1. Dlaczego Cenega do tej pory nie ma swojego konsula na Gram.pl?

2. Kiedy przewidujecie wypuszczenie spolonizowanego patcha do Civilization IV BTS 3.17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:55, Vojtas napisał:

Mam 2 pytania:

1. Dlaczego Cenega do tej pory nie ma swojego konsula na Gram.pl?

2. Kiedy przewidujecie wypuszczenie spolonizowanego patcha do Civilization IV BTS 3.17?



Ad1. Nie wiem czy i na jakim etapie są rozmowy. Po prostu to nie moja działka.

Ad2. Lokalizacja walczy z polonizacją patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 08:58, zajacisko napisał:

Czy jak porysuje mi się płytka to mogę ją wymienić u Cenegi?


Wszystko zależy od wielu czynników...warto skontaktować się z naszym serwisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu CD PROJEKT dostał + : praca konkursowa zostałą wyróżniona :P (Pesik 2008 + podpisy ekipy moje ! :)
W tym tygodniu Cenega otrzymała + bo wygrałem książki wydane przez Fabrykę Słów: „Czarna Ikona” tom 1 i 2, autorstwa Mieszko Zagończyka.
Fajno '';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i nie wiem czy w dobrym temacie to piszę.
Otóż wygrałem konkurs "Assassin''s Creed wygraj laptopa" a wieść o tym otrzymałem dopiero wczoraj, a konkurs zakończył się 23.05.2008 r. i nie wiem czy nagroda jest jeszcze ważna. Z tym moje pytanie: Na jaki e-mail mam wysłać swoje dane osobowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:03, jakubcjusz napisał:

A wiesz coś może, co będzie z wydaniem Fantasy Wars?


Będzie, będzie, trochę się zmieni wydanie. Wszytkie informacje będą na naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:03, natanadler napisał:

Będzie, będzie, trochę się zmieni wydanie. Wszytkie informacje będą na naszej stronie.

A coś o planach wydania King''s Bounty: Legend możesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem pytać się o patcha do Civka IV ale widze że ubiegli mnie:)

W takim razie inne pytanie - walczycie o wydanie płytowo obu dodatków (PL) do "Europy Universalis III"?!
Jest szansa że się ukażą np. w "Kolekcji Klasyki" na Gwiazdkę 2008 r.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:25, windows00 napisał:

> Będzie, będzie, trochę się zmieni wydanie. Wszytkie informacje będą na naszej stronie.

A coś o planach wydania King''s Bounty: Legend możesz powiedzieć?


Tez już niedługo na naszej stronie informacja :) zawiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:10, strajker napisał:

Już chciałem pytać się o patcha do Civka IV ale widze że ubiegli mnie:)

W takim razie inne pytanie - walczycie o wydanie płytowo obu dodatków (PL) do "Europy
Universalis III"?!
Jest szansa że się ukażą np. w "Kolekcji Klasyki" na Gwiazdkę 2008 r.?

Nad Patchem walczy lokalizacja. Co do dodatków, ciężko mi powiedzieć...na chwilę obecną, po prostu nie moja działka. Postaram się podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 00:31, natanadler napisał:

(...)


Korzystając z okazji - mam jedno pytanie, złączone z dwóch.

Czy w Assassins Creed oraz Fallout 3 w wersji na Playstation 3 będzie można wybrać wersję językową? Czy obie gry po prostu są w całości po polsku i nie mamy żadnego wyboru? Sam przymierzam się do kupna jednej z tych gier i po prostu ciekawi mnie ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 00:39, master matrox napisał:

> (...)

Korzystając z okazji - mam jedno pytanie, złączone z dwóch.

Czy w Assassins Creed oraz Fallout 3 w wersji na Playstation 3 będzie można wybrać wersję
językową? Czy obie gry po prostu są w całości po polsku i nie mamy żadnego wyboru? Sam
przymierzam się do kupna jednej z tych gier i po prostu ciekawi mnie ten fakt.


W przypadu AC nie ma mozliwosci wyboru, Jesli chodzi o F3 niestety nie jestem w stanie w chwili obecnj podac bliższych szczególów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować