Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

O, czekam tylko na Painkiller''a :) Resztę gier mam :)
Dziwie sie CDP, dopiero niedawno wypuścili do XKN Painkiller''a, a już dają go w gazecie za niecałe 6 złotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze numery na pewno kupię. Dla Gothica i Painkiller''a warto.:) Mam nadzieję, że w następnych numerach też znajdę coś dla siebie. Spodziewam się takich tytułów jak: Colin McRae Rally 3, The Elder Scrolls III: Morrowind, Enter the Matrix, Gothic II, Heroes of Might and Magic IV Złota Edycja, I.G.I-2: Covert Strike, Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay, Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy numer jakoś nie bardzo zachęca, ale może kupię. Zobaczę, co będzie dalej, może mnie coś bardziej zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2. numerze będzie (najprawdopodobniej): Painkiller: Czarna Edycja, Alien Nations II, Cold Zero: Ostatni Sprawiedliwy, Europa Universalis: Mroczne Wieki. Zakupię, gdyż chcę mieć kolekcję, bez względy na to czy mam te gry, czy nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę dopiero teraz to zobaczyłem... Dobrze, że w ogóle postanowiłem wejść po dłuższym czasie do tego tematu. Na pewno dwie pierwsze części kupię...

misioo - jeżeli pierwsza część jest 29.11 to następna raczej za tydzień... Czyli 06.12 xDxDxD

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Painkiller muszę to dostać jak będzie. U mnie w kiosku jak była GW z grami pierwszy raz, to przed 9.00 już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MUSZĘ się w to zaopatrzyć. Jeżeli będą tak zawsze dodawać coś z serii Europa Universalis, to dla mnie kupno obowiązkowe jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:23, kolektor napisał:

No, widzę że znów CDP się postarało :P Co prawda kilka z tych gier już mam (Gothic II, Painkiller)
ale kilka na prawdę interesujących (Fallout np.)



już nieważne^^ nie zauważyłem, że ktos CIe poprawil z Gothic'iem 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:50, Be4n napisał:

już nieważne^^ nie zauważyłem, że ktos CIe poprawil z Gothic''iem 2:D

I sam również się poprawiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego co będzie w ten czwartek raczej nie kupię (nic co by mnie zainteresowało) ale dalej kto wie, może się coś trafi interesującego (jak np disciples II, wspaniała gra którą mam właśnie z wyborczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:36, Laska-z-Polski napisał:

MUSZĘ się w to zaopatrzyć. Jeżeli będą tak zawsze dodawać coś z serii Europa Universalis, to
dla mnie kupno obowiązkowe jest :P

Będzie II Wojna Św., Mroczne Wieki, Victoria, ...
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:49, akne napisał:

Będzie II Wojna Św., Mroczne Wieki, Victoria, ...
:-)


Świetnie :) Teraz muszę sobie zapisać na dużej kartce, żeby nie przegapić Wyborczej w czwartki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu super inicjatywa, można kolekcję uzupełnić za małę kasę i jeszcze lektura będzie :D Ale ja już większość tych gier mam, niemniej coś tam może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie uzupełni się kolekcję:)
Ja już w kiosku powiedziałem by mi gościnka zostawiła gazetkę na boku:D, gdy będą gry:)
ja czekam może będzie Settlers 10-lecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować