Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Łałałiła. Nigdy nie przepadałem za tanimi seriami, super złotymi edycjami i platynowymi kolekcjami, bo gry zwykle kupuję premierowe, ale fajnie że CDP coś robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^_^''

Czyli, że co? Powtórka z rozrywki? Bleh.

I nie ładnie takiego prztyczka w nos konkurencji dawać, oni i tak siedzą już w kąciku i płaczą bo ich Klub Kompania to najgorsza rzecz jaką mogli zrobić ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,to może teraz te wkurzające znaczki znikną:)
Cena 40zł jest naprawdę atrakcyjna. Ciekawe co to za gry... bo w newsie pisze że oprócz tych z Fajnej Ceny będzie jeszcze parę z Platynowej Kolekcji.

Aha... znowu dzielony news... jak ja tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie :D I mam nadzieje, że te tytuły nie będą z innych serii tylko tańsze... bo takich rzeczy to już mamy dużo ;] dobra inicjatywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:21, plmko napisał:

ja chce dark messiah!!!!!!!!



ja też czekam na Dark Messiaha w cenie ok. 30 - za 39 to nie wiem czy kupie.. zobaczymy


BTW: a wiec o to chodziło z tymi zielonymi kółkami TS, które mi zasłaniały text, a przesunąć się ich nie dało, ani kliknąć... trochę głupawa reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś na forum z nazwą Top Seller zgadł... trochę nie pasuje mi ta nazwa, zbyt bardzo podobna do konkurencji. :/ Teraz zapewne codziennie będziemy poznawać po jednym tytule, aż do poznania wszystkich gier z TS. Ciekawe kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć jak wyglądają okładki w TS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować