Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 17:42, Numenpl napisał:

> poprawka xbox byl mocniejszy od PS2, ale M$ raczej jeszcze tak bardzo o rynek konsol nie
zabiegał
> bo praktycznie wygrało wtedy PS2, A czas pokarze ktora konsola zwyciezy moge sie zakładac
ze
> PS3 przegoni X0 do nastepnych Swiat
nie przegoni bo co prawda sprzedaż x360 stoi to prawda ,ale wystarczy,że M$ poradzi se z problemami
technicznymi i cena nieco spadnie to znów ruszy!! Poza tym pamiętam te prorocze wizje że pierwszy
xbox będzie ostatnią konsolą M$ ta a tu wyszedł x360!!z tym wyścigiem bardziej bym obstawiał
za Wii bo to prawdziwy next gen(nie to co PS3 i X360)!!


zgadzam się z tobą, wystarczy ze MS wstawi te procki 65nm (mają byc pod koniec roku) i jedyny problem Xboxa przestanie istnieć. Natomiast co do nextgenowości Wii, to polemizowałbym... chyba ze chodzi ci o sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:42, MaZZeo napisał:

Co z tego, ze 8800 ma te 640mb ramu i iles tam herzów ;) Skoro programiści tego nie wykorzystują,
i taka gra jak Lost Planet, która wygląda obłędnie i chodzi płynnie na konsoli, na tej "przezarąbistej"
karcie graficznej zeby chodzic płynnie, to tzreba wlączyć cienie na medium. To jest właśnie
potęga kart graficznych, buhaha.

sama karta to nie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:44, MaZZeo napisał:

zgadzam się z tobą, wystarczy ze MS wstawi te procki 65nm (mają byc pod koniec roku) i jedyny
problem Xboxa przestanie istnieć. Natomiast co do nextgenowości Wii, to polemizowałbym... chyba
ze chodzi ci o sterowanie.

tak chodzi o sterowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 17:44, MaZZeo napisał:


zgadzam się z tobą, wystarczy ze MS wstawi te procki 65nm (mają byc pod koniec roku) i jedyny
problem Xboxa przestanie istnieć. Natomiast co do nextgenowości Wii, to polemizowałbym... chyba
ze chodzi ci o sterowanie.


powiedz mi jak blad w architekturze moze naprawic 65nm procesor, a juz widze jak M$ wymienia wszystkim konsole na te nowsze dobre zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:44, MaZZeo napisał:

zgadzam się z tobą, wystarczy ze MS wstawi te procki 65nm (mają byc pod koniec roku) i jedyny
problem Xboxa przestanie istnieć.

a od razu podczas premiery konsoli, te 2 lata temu nie można było tak zrobić ????? Nie wiem co kierowało Microsoftem, aby wydać na rynek najbardziej awaryjny sprzęt w dziejach ludzkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:46, Mateusz9214 napisał:

powiedz mi jak blad w architekturze moze naprawic 65nm procesor, a juz widze jak M$ wymienia
wszystkim konsole na te nowsze dobre zarty


Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie, o czym piszesz? Czy tylko powtarzasz, co ci ktoś gdzieś w necie napisał? Masz jakieś doświadczenia z X360? Poza jałopieniem się w sklepie na wystawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:48, Grz3chu napisał:

a od razu podczas premiery konsoli, te 2 lata temu nie można było tak zrobić ????? Nie wiem
co kierowało Microsoftem, aby wydać na rynek najbardziej awaryjny sprzęt w dziejach ludzkości
:)

możliwe że między innymi koszty produkcji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:48, Grz3chu napisał:

> zgadzam się z tobą, wystarczy ze MS wstawi te procki 65nm (mają byc pod koniec roku) i
jedyny
> problem Xboxa przestanie istnieć.
a od razu podczas premiery konsoli, te 2 lata temu nie można było tak zrobić ????? Nie wiem
co kierowało Microsoftem, aby wydać na rynek najbardziej awaryjny sprzęt w dziejach ludzkości
:)


Dwa razy byłem w serwisie z PSXem, i po razie z PS2 i X360. W moich dziejach najbardziej awaryjny był więc PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:49, Blizzard Beast napisał:

> powiedz mi jak blad w architekturze moze naprawic 65nm procesor, a juz widze jak M$ wymienia

> wszystkim konsole na te nowsze dobre zarty

Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie, o czym piszesz? Czy tylko powtarzasz, co ci ktoś gdzieś w
necie napisał? Masz jakieś doświadczenia z X360? Poza jałopieniem się w sklepie na wystawę?

nie gapie sie na byle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: najbardziej zatwardziali zostana przy swoim, najmniej zatwardziali przejda na ps3 a srednio zatwardziali dokupia sobie ps3 do pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:50, Mateusz9214 napisał:


nie gapie sie na byle co...


No i po tym argumencie widać, że doświadczenia żadnego. To po co piszesz? Poza tym, że możesz, bo neostradę rodzice założyli? Masz taką przyjemność z trollowania? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:37, MaZZeo napisał:

no wiesz przynajmniej sony nie musi przekupywac devployerow zeby pisali gry na konsole,
tak jak to robi M$ jak patrze to wiecej programistow idzie do sony z wlasnych checi, a nie
za banknotami billa


Buahahahahahaha, teraz to pojechałeś miszczu. Bo Sony w ogóle nie przekupuje twórców gier,
przecież producenci Gran Turismo, albo Killzone tak kochają maszynkę Sony, że rezygnują z milionowych
zysków, jeśliby wydali grę na Xboxa 360. Taaaaaaaa.

A z resztą - kogo to obchodzi czy MS płaci czy nie? Gorzej sie czujesz ze swiadomością, ze
grasz w exclusive''a, za którego zapłacono? Mnie to wali, ważne że gra jest super.

2.Karty graficznej nie trzeba wymieniać co chwiel,jeśli teraz kupisz kompa za 2500zł to
spokojnie wystarczy na 3 lata.


Gdzie takich jak ty rodzą?

4.Jestem po stronie PC, bo mnie nie stać na PS3


Argument adekwatny do twojego poziomu intelektu.

A teraz do wszystkich fanów X360: PS3 jest lepsze m.in. dla tego że nie trzeba z nim co
tydzień latać do serwisu.


Co tydzien, to ty latasz do psychiatry ze swoimi problemami z głową.



No to po kolejii

Gidzie rodzą sie tacy jak ty, wystarczająco sie znam aby wiedzieć że komp za 2500zł wystarczy na 3 lata, i sie nie znasz więc sie nie wypowiadaj

"Jestem po stronie PC, bo mnie nie stać na PS3" to raczej był bardziej żart niż argument.

I nie latam co tydzień do psychiatry, a napisałem tak bo już 2/3 X360 było w serwisie, a to znaczy że X360 jest zdeka awaryjna

Dnia 29.08.2007 o 17:37, MaZZeo napisał:

Za 6 gier konsolowych można złożyc solidnego pieca. Argument o opłacalności konsoli jest
dla mnie zabójczo zabawny. Konsola jest właśnie dla maniaków, którzy nie liczą się z kosztami.


Buahahahahah, trzymajcie mnie, bo zaraz krzesło przewrócę. Inteligencie, 6x250zł = 1500zł,
ułóż mi za tą kwotę komputer, który pozwoli mi grać na przyzwoitej grafice nawet w tytuły,
które juz są na rynku. Czekam na ofertę.

Oczywiście że gry na konsole są dość drogie, ale trzeba byc kretynem, zeby kupować je np. w
Empiku. Jak juz mówiłem, ktos to chociaz troche uzywa mózgu, kupi grę za 130-160zł, czyli tyle,
ile kosztują gry na PC (nie wszystkie oczywiście, bo są i gry za 100zł).

Trzeba być tez kretynem żeby mówić, ze za cene gry mozna dwurdzeniówkę kupić. Ale co sie spodziewac
po ludziach, którzy kupują gry tylko od torrenta na promocji.



Tak sie składa że nie dawno mój brat kupił kompa za 1500zł i na maks na nim nie chodzą jak na razie Lost Planet, prawdopodobnie CMR Dirt(nie sprawdzane) i G3

No wiesz zdażają się ludzie(żeby nie powiedzieć gorzej) co kupują w tylko w empiku(ja nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:52, master matrox napisał:


Przecież na konsoli też możesz przeglądać strony internetowe, przeglądać zdjęcia, oglądać filmy
(w tym na Bu-Rayu również) :) No i dzisiaj płacisz 2300 zł i masz spokój na 10 lat - żadnych
upragde sprzętu, zawsze każda gra działa bez problemu. A na PC? Nowy komp po dwóch latach ma
problemy z nowymi grami.


Wątpię, żeby był spokój na 10 lat. Takie PS2 wytrzymało jedynie (albo raczej aż) 7, a i tak już od kilku lat grafika na nim była mocno przestarzała w stosunku do tej z PC-tów. Poza tym niezbyt wygodnie przegląda się strony internetowe czy pisze na forum na padzie ;]. Zresztą na konsoli za bardzo sobie nie poprogramuje, nie skorzystam z wielu ciekawych programów, emulatorów i wielu innych rzeczy. Ja stawiam na wielozadaniowość (w tym granie), a pod tym względem PC bije każdą konsolę na głowę. A i jeszcze jedno. To co zaoszczędzisz na sprzęcie wydasz w ciągu kilku lat na absurdalnie drogie gry. Więc zakup PS3 wcale nie jest taki opłacalny jak się uważa (przynajmniej w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiem napisałem RPG specjalnie chodziło mi o to aby napisał jakikolwiek tytuł z tego gatunku który jest dobry i nie ma go na PC


nie ukrywam że głównie FF i jak sie domyślasz oblivion ale prawde mówiąc 1/3 tych samych gier jest i na konsoli i na PC a i tak nie chodzi o ilość tytułów a jakośc choć przyznaje że na kompie grałem w wiecej rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:51, Thoor napisał:

Powiem tak: najbardziej zatwardziali zostana przy swoim, najmniej zatwardziali przejda na ps3
a srednio zatwardziali dokupia sobie ps3 do pc.

mała poprawka najmniej i średnio zatwardziali kupią ps3 lub x360 lub Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować