Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 18:43, manzi napisał:

Gra mi sie nie odinstalowala. Ale patrz polonizujacy tez nie ;d W sumie mozna bylo sie tego spodziewac;d


Ehh.. kolejny przykład na danie ciała przez Cenegę. Stworzyli coś czego nie da się usunąć nie niszcząc zdrowych tkanek. Normalnie ten patch jest jak rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 19:58, HumanGhost napisał:

Ehh.. kolejny przykład na danie ciała przez Cenegę. Stworzyli coś czego nie da się usunąć
nie niszcząc zdrowych tkanek. Normalnie ten patch jest jak rak.


Tak to jest jak się amatorzy zabierają do genetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:43, manzi napisał:

Gra mi sie nie odinstalowala. Ale patrz polonizujacy tez nie ;d W sumie mozna bylo sie
tego spodziewac;d

Uff, dzięki za ostrzezenie, o mało tego nie zainstalowałem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 00:40, natanadler napisał:

Pytanie bo nie śledziłem tematy BL PC - czy DLC wyszło tylko na konsole? Czy można je
gdzieś kupić w wersji elektronicznej na PC?

A proszę bardzo:
https://store.gearboxsoftware.com/
Tylko dla pudełkowej wersji. Posiadacze gry ze Steama mogą również tą drogą zaopatrzyć się w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 00:01, Kirabaxior napisał:

Zaczne od nowa grać w Bordera, pytanie tylko - dobre te spolszczenie? Cenega się postarała?
:)


Gdybyś przeczytał poprzednie dwie strony, poznałbyś odpowiedź ;) Pojawiały się wręcz pytania, jak to draństwo (czyli łatkę polonizującą) odinstalować bez odinstalowywania gry. Chyba można zatem przypuścić, że arcydziełem owa polonizacja nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość. Łatka polonizacyjna (każda, która ma installera) jest traktowana jako osobny program. Tak więc spolszczenia szukajcie pod Borderlands Spolszczenie, Borderlands Łatka PL itp. w Dodaj lub Usuń Programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa łatka do Borderlands o numerze 1.21
Do pobrania tu: http://www.gearboxsoftware.com/games/borderlands/

A z twittera Gearboxsoftware: This update addressed some issues that were unique to the PC version. Another update for all three platforms is on the way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 15:39, Darnok_Rukia napisał:

To jest ten patch na który wszyscy narzekają ,jak to z nim jest, psuje jakoś grę czy tylko fatalnie przetłumacza tekst ?


U mnie na początku nie dało się pograć dłużej jak minutę. Gra się wywalała do Windowsa. Dopiero jak zainstalowałem patcha poprzedniego, bodajże 1.2 od nowa to gra poszła po polsku normalnie. Choć trochę dziwnie teraz przedmioty w skrzynkach, szafkach itp. wyglądają. Jakieś takie przemieszczone.
Fatalne tłumaczenie pominę milczeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś nowego nt. wydania pudełkowego dwóch DLC? Bo czekam na wszelakie informacje z niecierpliwością. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grafiką, w miejscu gdzie powinna być woda albo jej nie ma albo robi się coś takiego(screen),wydaje mi się że problem ten pojawił się po zainstalowaniu wyspy zombii.
Sterowniki mam najnowsze, jakiś pomysł co z tym zrobić?

20100205000015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 00:00, darkwind21 napisał:

Mam mały problem z grafiką, w miejscu gdzie powinna być woda albo jej nie ma albo robi
się coś takiego(screen),wydaje mi się że problem ten pojawił się po zainstalowaniu wyspy
zombii.
Sterowniki mam najnowsze, jakiś pomysł co z tym zrobić?


Ja mam coś takiego czasem, ale z cieniami. Pomaga tylko reset kompa :S Po prostu odpalam grę i bach, zwalone cienie. Strasznie wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 00:00, darkwind21 napisał:

Mam mały problem z grafiką, w miejscu gdzie powinna być woda albo jej nie ma albo robi
się coś takiego(screen),wydaje mi się że problem ten pojawił się po zainstalowaniu wyspy
zombii.
Sterowniki mam najnowsze, jakiś pomysł co z tym zrobić?


Zainstalujcie nowy patch 1.21 (link kilka postów wyżej). Likwiduje ten problem. Sam tak miałem często , ale po zainstalowaniu patcha, uruchamiałem grę kilka razy i cienie się już nie psuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bug jaki się wkradł z pierwszym patchem made by Trybikarze. Zresztą, raczej nie jest to kwestia wody, tylko wszystkich cieni, no chyba że masz na tyle "szczęścia" że tylko w takich miejscach Ci się sypią. Ratunkiem ad hoc jest zabawa w ustawieniach graficznych (zmień rozdziałkę, wyjdź, przywróć rozdziałkę, powinno być oki), ponoć czasem pomaga też parokrotne "wyalt-tabowanie się" z gry, w najgorszej wersji restart giery lub całego systemu, jak już Outlander zasugerował.

Ponoć sprawę rozwiązuje najnowszy patch 1.21, ale sam tego nie potwierdzam, gdyż od kilku dni Borderów nie uruchamiałem.


ISAMU --->

Yyych, te milisekundy. Ale dobrze, że potwierdzasz iż zadziałało, sam więc z radością zainstaluję. Readme twierdzi też, iż poprawia kwestię grania online. Ktoś to może potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie pewna kwestia. Na pudełku z grą jest mowa o "rewolwerowych miotaczach ognia". Czy ktoś znalazł w grze w ogóle jakiś miotacz ognia? Bo szczerze powiedziawszy to się nie spotkałem jeszcze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji prostszej, ktoś po prostu wymyślił fikuśną nazwę dla revka z wysokim fire dmg.

W wersji trudniejszej, choć przy niekompetencji Cenegi możebnej, ktoś wrzucił tekst z wcześniejszej wersji gry, gdzie faktycznie pojawiały się wysoce zwariowane bronie. "Reliktem" po nich są tylko revolverowe Mashery (czyli broń krótka strzelająca jak strzelby) oraz shotguny z "Holy crap! It shoots rockets!". Ponoć w deleted content jest masa takich rzeczy, ale... to tylko takie ludowe hisotryjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 02:09, ISAMU napisał:

Zainstalujcie nowy patch 1.21 (link kilka postów wyżej). Likwiduje ten problem. Sam tak
miałem często , ale po zainstalowaniu patcha, uruchamiałem grę kilka razy i cienie się
już nie psuły.


Dzięki za odpowiedzi, już zarzuciłem ściąganko patcha.

A z cieniami też w pewnym momencie miałem problem ale od razu wyłączyłem dynamiczne cienie i więcej problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować