Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

No tak, tyle jeśli idzie o granie Beserkerem. Koniec Playthorugh 2 to dla niego istny koszmar!
Kiedy gość levelował gra jakoś szła, ale z chwilą dobicia 50 jego przewaga zaczęla drastycznie maleć. Nie wiem co sobie Gearboxy myśleli, ale gra kolesiem, który dąży do bitki twarzą w twarz traci rację bytu, gdy ów kolo ma w porównaniu z wrogiem symboliczne osłony i wątłe zdrówko przy niemal zerowej przewadze sily ognia-wiele niedziałających bonusów z COM''ów bynajmniej mu nie pomaga.
I żeby dało się to jakoś nadrobć skillami lub zręcznością, skąd. Nie bez powodu gość ma ksywę "Cegła": jest z zasady powolny i twardy. Tyle, że na koniec gry jest już tylko powolny, bo osłony starczą mu na jedną wrogą serię. Ech, chyba poczekam na najnowszy dodatek, bo bez levelowania gra Brickiem nie ma sensu a znalezienie odpowiednio silnego sprzętu graniczy z cudem:/
Tak patrząc na końcówkę Playthorugh 2 to nie dziwię się, że dystansowcy nie mieli z nim problemów, ale wystarczy podejść trochę bliżej i zaczyna się piekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakieś szczegółowe informacje na temat daty wydania Borderlands w Premium Games i pudełkowej wersji DLC w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 15:52, Alehor napisał:

Ma ktoś może jakieś szczegółowe informacje na temat daty wydania Borderlands w Premium
Games i pudełkowej wersji DLC w Polsce?


"Już wkrótce" - to jedyna odpowiedź na oba zadane przez Ciebie pytania(jak na razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:09, jacq napisał:

Właśnie zajrzałem na stronę Cenegi a tam w plikach: patch w wersji 1.21 wraz ze spolszczeniem
do gry Borderlands. No po prostu w szoku ciężkim jestem.

Jak wszyscy. I jak wszyscy - jeśli zainstalujesz - będziesz szukał sposobu, żeby odinstalować spolszczenie. Nie powiem, żeby było dobre. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 15:56, PJ_MW napisał:

"Już wkrótce" - to jedyna odpowiedź na oba zadane przez Ciebie pytania(jak na
razie).

Mam nadzieję, że to ''już wkrótce'' już wkrótce się zmieni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:04, soshman napisał:

> "Już wkrótce" - to jedyna odpowiedź na oba zadane przez Ciebie pytania(jak
na
> razie).
Mam nadzieję, że to ''już wkrótce'' już wkrótce się zmieni. :P


Znając Cenegę nigdy nic nie wiadomo(podobnie jak ze spolszczeniem do gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:03, soshman napisał:

Jak wszyscy. I jak wszyscy - jeśli zainstalujesz - będziesz szukał sposobu, żeby odinstalować
spolszczenie. Nie powiem, żeby było dobre. :P


Nie no, o jakości się nie wypowiadam bo szkoda słów. Mój szok wynikał raczej z tempa w jakim Cenega dostosowała swoją wersję do aktualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 23:39, ISAMU napisał:

Wklejcie jakieś przykłady tłumaczenia. (opisy broni itp.).

Ja to się z miejsca wystraszyłem, wiec nie zainstalowałem patcha-którego zresztą nie udało mi się ściągnąć, ale mogę sobie tylko wyobrazić jak przetłumaczono np Pestilent Defiler (Epidemiczny Profanator?) czy Bitch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 23:55, zadymek napisał:

> Wklejcie jakieś przykłady tłumaczenia. (opisy broni itp.).
Ja to się z miejsca wystraszyłem, wiec nie zainstalowałem patcha-którego zresztą nie
udało mi się ściągnąć, ale mogę sobie tylko wyobrazić jak przetłumaczono np Pestilent
Defiler (Epidemiczny Profanator?) czy Bitch:)

No właśnie, ciekawi mnie to.Chociażby dla śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 00:11, zadymek napisał:

Tak patrząc na końcówkę Playthorugh 2 to nie dziwię się, że dystansowcy nie mieli z nim
problemów, ale wystarczy podejść trochę bliżej i zaczyna się piekło...


A nie możesz sobie skombinować kogoś kto by ci pomógł na COOP''ie? Chyba to właśnie było główne założenie gry i w tym leży cała jej magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, gdy biorę grę sieciową mam tylko 1 - 3 serwery do wyboru. Dlaczego? Mam patcha 1.21 PL, a jakiś czas temu, jak jeszcze miałem 1.01, to normalnie lista była pełna za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:47, Ecko09 napisał:

> > >

W najnowszym CDA jest recenzja Wyspy Dr. Neda.


Wiem, ale w newsach jest też informacja apropo trzeciego dodatku The Secret Armory of General Knoxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:49, PJ_MW napisał:

> > > >
>
> W najnowszym CDA jest recenzja Wyspy Dr. Neda.

Wiem, ale w newsach jest też informacja apropo trzeciego dodatku The Secret Armory
of General Knoxx
.

Tam zajawka na kilka zdań, tu już nawet filmik z rozgrywki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 22:52, ISAMU napisał:

> > > > >
> >
> > W najnowszym CDA jest recenzja Wyspy Dr. Neda.
>
> Wiem, ale w newsach jest też informacja apropo trzeciego dodatku The Secret Armory

> of General Knoxx
.
Tam zajawka na kilka zdań, tu już nawet filmik z rozgrywki jest.


No tak, ale faktem jest, że się tam znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować