Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 16:31, Sareth napisał:

Czy jest już spolszczenie??


grę da się przejść bez znajomości angielskiego :P playtrought 1 przeszedłem :P z miejsca do miejsca wytłuc i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:02, wilqu94 napisał:

grę da się przejść bez znajomości angielskiego :P playtrought 1 przeszedłem :P z miejsca
do miejsca wytłuc i tyle :P


Wiesz, podchodząc w ten sposób do sprawy, to praktycznie każdą grę da się przejść, nawet jeśli będzie w Swahili. W wyścigówkach gaz do dechy i do przodu. W strzelankach palec na spust i do przodu. W strategiach budujemy jednostki i do przodu. No, może przygodówki się trochę różnią, bo tu trzeba będzie spróbować klikania wszystkim na wszystkim. Ale też się da. Tylko chyba nie o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem , ale to tak żartobliwie było napisane. Sam w szkole niestety uczę , się niemieckiego angielski prywatnie ale jednak to słownictwo ze szkoły się przydaje, zatem czytanie tekstów przy questach i słuchania tego co mówią nie rozumiem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie od pewnego czasu zaczęło to zastanawiać (a dokładnie od przeczytania tych zamienników dla be gier dla dzieci), co takiego jest w Borderlands, że PEGI oceniło na +18? Gry nie mam, planuję zakup, więc prosiłbym bez spoillerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo krwi i jeszcze więcej wulgaryzmów. "Daj biczów, fak jur maderów" i innych tego typu bluzgów jest sporo. Walniesz z Bazooki - z gościa robi się krwawa plama, to samo hedszocik i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 16:44, Kirabaxior napisał:

Dużo krwi i jeszcze więcej wulgaryzmów. "Daj biczów, fak jur maderów" i innych tego typu
bluzgów jest sporo. Walniesz z Bazooki - z gościa robi się krwawa plama, to samo hedszocik
i te sprawy.

Dzięki :)
Swoją drogą, obejrzałem trochę scen z Borderlands i imho nie prezentuje się on zbyt brutalnie o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 16:44, Kirabaxior napisał:

Dużo krwi i jeszcze więcej wulgaryzmów. "Daj biczów, fak jur maderów" i innych tego typu
bluzgów jest sporo. Walniesz z Bazooki - z gościa robi się krwawa plama, to samo hedszocik
i te sprawy.

mnie rozbroił Nine-Toes w przerywniku xD znak drogowy poniżej pasa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 20:56, Vojtex_1994 napisał:

mnie rozbroił Nine-Toes w przerywniku xD znak drogowy poniżej pasa ;P

Kto choć liznął anglika, zwróci raczej uwagę na grę słów:
Dziewięć paluchów
(ma też 3 jądra)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić sobie Borderlands i czy mogli byście mi ogólnie coś powiedzieć o tej grze i ewentualnie polecić? I mam jeszcze dwa pytania:
1. Co możemy "ekwipować". Tzn oprócz wielu broni możemy zakładać np pancerze czy coś?
2. Jak wygląda rozgrywka multiplayer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:45, Oloninho napisał:

1. Co możemy "ekwipować". Tzn oprócz wielu broni możemy zakładać np pancerze czy coś?

Mody do granatów, mody klasowe i tarcza, czyli cos jak zbroja.

Dnia 09.12.2009 o 21:45, Oloninho napisał:

2. Jak wygląda rozgrywka multiplayer?

Jak single, tylko grasz w co-opie, w maks 4 osoby. Muszę przyznać, że świetnie się gra w multi. :) IMO lepiej niż samemu, ale to już kwestia gusty czy woli się biegać samemu, czy towarzyszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 21:00, zadymek napisał:

Kto choć liznął anglika, zwróci raczej uwagę na grę słów:
Dziewięć paluchów
(ma też 3 jądra)


Gra jest pełna żartów. No i nawiązań do innych produkcji.

Poza tym liczebność mu się zgadzała, 9+3, czy 10+2, co za różnica... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:53, darkwind21 napisał:

A czy ta wersja będzie kompatybilna z tą wydaną u nas przez Cenegę?


Czemu by miała nie być? Dostaliśmy przecież normalną wersję "z Zachodu" (nie cierpię tego stwierdzenia; jakby Polska leżała za jakimś kołem polarnym; niemniej w tym wypadku oddaje myśl), do której Cena KIEDYŚ dołoży polonizację. Ergo - ładowanie DLCa jest takie samo dla mieszkańca dajmy na to takiego Londynu jak i dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zawsze lepiej się upewnić niż wywalić kasę na coś co nie będzie działać.
Szkoda, że nie ma tam opcji wpłaty przez PayPal ale nic to może dziś kupię i zobaczę jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mamy szczegóły drugiego dodatku. Nazywa się "Mad Moxxi''s Underdome Riot", a poczytać o nim można tu: http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3177268 . Najważniejsze informacje to dwa dodatkowe punkty umiejętności, które można zdobyć oraz wprowadzenie banku, który pozwala na przechowywanie broni.

Zapowiada się coraz ciekawiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2009 o 09:59, Ringno5 napisał:

wprowadzenie banku


Szkoda tylko, ze ten dodatek będzie płatny pewnie. Ale bank to mogliby dodać w jakimś paczu. Mimo to, że mogę nosić nieskończoność rzeczy w plecaku, to gdzieś chciałbym chować broń której nie używam, a sprzedać szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować